Міжнародні перевезення від компаніїТранс-Ліль- це багаторічний досвід і гарантія доставки вантажів з необхідного місця в потрібний Вам час.

Транспортно-експедиційна компанія «Транс-Ліль» пропонує послуги з митного оформлення вантажів, і наші фахівці оперативно вирішать всі питання, що виникають в процесі перевезення.

Одним з найважливіших принципів діяльності компанії «Транс-Ліль» є індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ми займаємося митним оформленням імпорту та експорту в зоні діяльності Київської міської і обласної митниці. Послуга надається на умовах «від дверей до дверей», тобто всі турботи, пов'язані з митним оформленням вантажів і доставкою для вашої компанії ми повністю беремо на себе.

Допомога митних брокерів, що володіють необхідними юридичними знаннями і досвідом митного документообігу, знання нашими фахівцями особливостей кожного з митних постів зводить до мінімуму час, необхідний на оформлення вантажів і допомагає уникнути додаткових витрат, дозволяє забезпечити результативність регламентованих законом процедур.

Митне оформлення імпорту-експорту вантажів являє собою сукупність послідовних дій, які необхідно здійснити при переміщенні вантажу через митний кордон.

Митний кодекс нашої країни, як і все законодавство в цілому, продовжує вдосконалюватися. Вимоги до митного оформлення досить часто змінюються, і ці зміни вносять свої корективи в особливості митної процедури. Представники компаній, що намагаються самостійно займатися оформленням експорту / імпорту, далекі від реальної митної практики і не завжди можуть оперативно підлаштувати свої можливості до змінилося законодавству. Власники вантажів можуть проводити митне очищення або самостійно, або ж за допомогою митного брокера - організації, яка представляє інтереси власника вантажу в митних органах і здійснює операції по його оформленню.

Митне оформлення - це складний і трудомісткий процес, що вимагає професійних знань чинного митного законодавства, грамотного заповнення документів, а також довіри з боку представників контролюючих і регулюючих органів.

Основний критерій нашої роботи - це робота в інтересах Замовника і задоволення його потреб в ефективному, швидкому і якісному митному оформленні зовнішньоторговельних вантажів. Сподіваємося, що ми виправдаємо Ваші надії, зможемо оптимізувати схеми митного оформлення вашого товару, зробимо і реалізуємо з вами попередній економічний розрахунок ефективності зовнішньоекономічної операції, оцінимо ризики і проведемо консультації щодо особливостей укладення Контракту з Вашими контрагентами.

Впевнені, що наше майбутнє співробітництво дозволить значно скоротити Ваші фінансові витрати при веденні ЗЕД. Будемо раді бути причетними до збільшення прибутку вашого підприємства, і готові запропонувати Вам послуги по митному очищенню Ваших вантажів.

Компанія «Транс-Ліль» дорожить своєю високою репутацією і лідируючих позицій на ринку міжнародних вантажоперевезень, нас цінують за виконання взятих на себе зобов'язань по доставці вантажів, і фінансову гарантію.

Міжнародні перевезення вантажів від компанії «Транс-Ліль» - це багаторічний досвід, і гарантія доставки вантажів з необхідного місця в потрібний Вам час.

У компанії «Транс-Ліль" не обіцяють того, чого не можуть виконати. Ми не пропонуємо неможливого, просто для нас реально те, що неможливо для інших! Швидку доставку та доступні тарифи на вантажоперевезення товарів і митний сервіс нашою компанією реально здійснюється, і ми це робимо вже ця година.

Для прорахунку вартості перевезення вантажу і митного сервісу, скористайтеся спеціальним сервісом на нашому сайті Онлайн заявка, Розрахунок вартості доставкі - або по офісн.тел. +38 067 616 50 76., +38 067 446 92 60, +38 044 566 82 97 (566 7985).