Міжнародні перевезення від компаніїТранс-Ліль- це багаторічний досвід і гарантія доставки вантажів з необхідного місця в потрібний Вам час.

Доствавляя Ваші різноманітні вантажі, ми не тільки виконуємо Ваші умови перевезення з необхідного Вам місця в потрібний Вам час здійснити поставки товарів, але і реалізовуємо свої мрії, і відкриваємо разом з Вами дивовижний світ, і цей світ унікальний і неймовірний як і кожна людина в цьому світі.

Виконуючи різні види вантажоперевезень в / з Грузії і Туреччини, доставляючи як комплектні так і збірні вантажі, ми хочемо Вам розповісти про унікальної пам'ятки Тбілісі, про яку мало хто й знає, а точніше історія «мрії» яка і стала особливою визначною пам'яткою Грузії.

Дігомскій масив в Тбілісі (Грузія), - це район схожих одна на іншу невисоких "хрущовок". Там не важко і заблукати, якщо ви не знаєте точної адреси. Але серед одноманітних будівель багато років був один орієнтир - житловий будинок, який можна було дізнатися з багатьох будинків. Саме той будинок, на балконі якого і красувався автомобіль марки ВАЗ-2106.

Дізнатися історію про те, як блакитна "шістка" потрапила на четвертий поверх, виявилося зовсім не складно - про це вам розповість будь-який місцевий житель, адже це особлива пам'ятка.

Блакитний автомобіль марки "Жигулі", "припаркований" на балконі четвертого поверху житлового будинку в Тбілісі, давно став визначною пам'яткою міста.

Машина простояла на балконі будинку в спальному районі Дігомского масиву понад чверть століття і стала своєрідним символом лихих 90-х в Грузії. І мало хто знає, що за "Жигулями" на балконі стоїть зворушлива історія однієї людини, а точніше його «мрії» яку він реалізував і зберігав свою «мрію» на балконі четвертого поверху своєї квартири.

У 1991 році житель спального району Тбілісі Резо Енукідзе купив собі новенький автомобіль ВАЗ-2106, про який він мріяв все своє життя. Але поїздити на машині йому так і не вдалося. В першу ж ніч невідомі зловмисники зняли дзеркала і колеса з машини. Господар автомобіля був настільки засмучений, що за допомогою підйомного крана "припаркував" автомобіль прямо на балконі своєї квартири. "Машина залишиться тут до кращих часів", - так сказав Резо Енукідзе всім сусідам.

Мабуть автомобіль був йому такий дорогий, що він так і не знайшов кращого часу для того, щоб повернути "Жигулі" на землю. Він трепетно ​​зберігав його і дбав про нього на своєму балконі, регулярно мив і чистив. Правда, колеса нові на нього так і не поставив. Швидше за все, він збирався це зробити, коли опустить автомобіль на землю.

Незважаючи на те, що "автомобіль на балконі" регулярно ставав об'єктом бурхливого інтересу з боку журналістів, Резо Енукідзе спілкувався з ними неохоче. "Йому це не потрібно було, - кажуть сусіди, - тому що він не шукав популярності - він зберігав свою мрію".

27 років блакитний ВАЗ-2106 простояв на балконі Резо Енукідзе, і вперше торкнувся землі але, на жаль, Резо Енукідзе так і не довелося це побачити, незадовго до цього його не стало ... Члени семи, вирішили продати машину як раритетну с, практично, нульовим пробігом якомусь колекціонеру.

Може бути Резо і не вдалося втілити в життя свою мрію - покататися на своєму автомобілі, який він стільки років зберігав і оберігав., А швидше за все він вже цього і не зовсім хотів, і свою мрію він трансформував як цінність, яка стала унікальним надбанням його рідного міста Тбілісі, яка завоювала всенародну любов громадян Грузії, і туристів з багатьох країн світу.

Але в будь-якому випадку, тепер це місце вже ніколи не буде пружньою як раніше. Сюди не будуть рватися журналісти для того, щоб відобразити незвичайне видовище, а гості району Дігомского масиву втратять орієнтир серед величезної кількості одноманітних, схожих одна на іншу "хрущовок", а «мрія» як велика «цінність» буде завжди варта уваги людей, і служити прикладом для здійснення унікальних вчинків і дій людей в реалізації своїх ідей, втілення - мрії.

Доставляйте, подорожуйте, відкривайте Світ разом з компанією «Транс-Ліль».

Компанія «Транс-Ліль» - це багаторічний досвід перевезень, і гарантія доставки вантажів з необхідного місця в потрібний Вам час, за оптимальними фрахтовим цінами.

Хочете розрахувати вартість перевезення вантажу? Заповніть форму онлайн-заявки на нашому сайті: https://trans-lil.com.ua/index.php/ru/forma-onlajn-zayavki

Телефонуйте нам! Завжди можете розраховувати на індивідуальний підхід і рішення поставлених завдань!

Viber: +380676165076, Моб: +380967631048, Офіс.тел: +380445668297., Skype: Translil.

Детальніше про наші послуги на сайті: www.trans-lil.com.ua