Міжнародні перевезення від компаніїТранс-Ліль- це багаторічний досвід і гарантія доставки вантажів з необхідного місця в потрібний Вам час.

Доставка вантажів з Фінляндії, Вантажоперевезення з Фінляндії

Транспортно-експедиційна компанія «Транс-Ліль», спеціалізуючись на міжнародних автоперевезеннях, пропонує послуги вантажоперевезень з / в Фінляндії і сусідній Естонії, ми готові доставити будь-який комплектний вантаж, рефрежераторний вантаж -вимагає темперетурного режиму зберігання, а також перевезти небезпечний вантаж ADR, консолідувати і доставити з Фінляндії збірні вантажі. Доставка вантажів здійснюється автотранспортом, морським і поромами, а також в змішаному сполученні.

Фінляндія розташована на півночі Європи, значна частина її території знаходиться за Північним полярним колом (25%). На суші межує зі Швецією (межа становить 586 км), Норвегією (межа становить 716 км) і Росією (межа становить 1265 км), морський кордон з Естонією проходить по Фінській затоці, зі Швецією - по деяких місцях Ботнічної затоки і Балтійського моря. На сьогоднішній день Фінляндія вважається одним з найбільш стабільних європейських держав, економічні показники якого високі, і є одним з лідерів міжнародної торгівлі. Фінляндія по праву вважається своєрідним транспортним скандинавських шлюзом, Фінляндія є великим постачальником таких товарів, як електроніка, телекомунікаційна техніка і обладнання, побутова і опалювальна техніка, меблі, продукти деревообробки, лісової промисловості, шини, косметики та побутової хімії, і ці товари користуються стійким попитом в українських підприємців, що робить торговельні відносини з фінськими виробниками вкрай привабливими для бізнесу в Україні.

Компанія «Транс-Ліль» виконає доставку вантажів з будь-якого міста Фінляндії, найбільш розвинені індустріальні міста перевезень Фінляндії це: Гельсінкі - Helsinki, Тампере - Tampere, Турку - Turku, Оулу - Oulu, Лахті - Lahti, Йювяскюля - Jyväskylä, Котка - Kotka, Коувола - Kouvola, Порі - Pori; виконають всі необхідні завдання виникають в процесі транспортування.

Ми можемо Вам запропонувати конкурентноздатну фрахтову ціну, виконати транспортування і своєчасну доставку вантажу в пункт призначення, завдяки грамотно організованому процесу перевезення та розробці оптимального маршруту в кожному конкретному випадку індивідуально і з урахуванням ваших фінансових можливостей і необхідних термінів доставки. Вибираючи для Вас способи доставки вантажів, ми орієнтуємося на той варіант, який буде оптимальним за вартістю, швидкості, надійності і зручності. При розробці маршруту широко використовуються можливості різних видів вантажоперевезень.

Компанія «Транс-Ліль» дорожить своєю високою репутацією і лідируючих позицій на ринку міжнародних вантажоперевезень, нас цінують за виконання взятих на себе зобов'язань по доставці вантажів в / з Фінляндії, і фінансову гарантію.

Міжнародні перевезення вантажів автомобільним транспортом в / з Фінляндії від компанії «Транс-Ліль» - це багаторічний досвід, і гарантія доставки вантажів з необхідного місця в потрібний Вам час.

У компанії «Транс-Ліль" не обіцяють того, чого не можуть виконати. Ми не пропонуємо неможливого, просто для нас реально те, що неможливо для інших! Швидку доставку та доступні тарифи на вантажоперевезення товарів з / в Фінляндії в Україну нашою компанією реально здійснюється, і ми це робимо вже зараз.

Перевезення комплектних вантажів з / в Фінляндії

Компанія «Транс-Ліль» пропонує своїм клієнтам повний пакет послуг з перевезення комплектних вантажів автомобільним транспортом з Фінляндії та інших країн Європи в Україну.

Компанія «Транс-Ліль» виконає доставку комплектних вантажів з будь-якого міста Фінляндії, найбільш розвинені індустріальні міста перевезень Фінляндії це: Гельсінкі - Helsinki, Тампере - Tampere, Турку - Turku, Оулу - Oulu, Лахті - Lahti, Йювяскюля - Jyväskylä, Котка - Kotka , Коувола - Kouvola, Порі - Pori; виконають всі необхідні завдання виникають в процесі транспортування.

Комплектний вантаж -це вантаж для одного одержувача за обсягом займає весь транспортний засіб. Вантаж завантажується безпосередньо на складі відправника і розвантажується на складі одержувача.

При перевезенні комплектних вантажів в / з Фінляндії можливе використання будь-яких транспортних засобів, ми розробимо і запропонуємо Вам для реалізації найбільш вигідний маршрут перевезення вантажів з оптимальним комплексним рішенням по доставці комплектних вантажів в / з Фінляндії «від дверей до дверей» і враховуючи Ваші індивідуальні потреби з оптимізацією транспортних витрат.

Міжнародні перевезення комплектних вантажів автомобільним транспортом в / з Фінляндії від компанії «Транс-Ліль» - це багаторічний досвід, і гарантія доставки вантажів з необхідного місця в потрібний Вам час.

Для перевезення комплектних вантажів в / з Фінляндії ми використовуємо автомобілі з дозволом для перевезення небезпечних вантажів (ADR), тенти і мегатрейлери, рефрежератори з об'ємом вантажного простору від 86-96 м³ до 120 м³ і внутрішньою висотою від 2,70 м до 3,00 м. Для забезпечення надійності транспортувань комплектних вантажів, ми застосовуємо весь рухомий парк який відповідає міжнародним технічним вимогам сучасних машин, а так само завдяки наявності у компанії «Транс-Ліль» укладених довгострокових контрактів з українськими транспортними АВТОП ркамі і зарубіжними транспортними компаніями, експедиціями, логістичними центрами, що дозволяють компані «Транс-Ліль» виконувати міжнародні вантажні перевезення будь-якої складності.

З огляду на потреби кожного нашого клієнта, компанія «Транс-Ліль» пропонує найбільш оптимальні маршрути доставки з метою найкращого поєднання ціни та якості. Вартість доставки комплектного вантажу в / з Фінляндії в Україну, а також - експортно-імпортних вантажоперевезень в / з Європи розраховується індивідуально під кожного клієнта. Тариф буде зафіксований і незмінний на всьому етапі доставки вантажу "від дверей до дверей".

У компанії «Транс-Ліль" не обіцяють того, чого не можуть виконати. Ми не пропонуємо неможливого, просто для нас реально те, що неможливо для інших! Швидку доставку та доступні тарифи на вантажоперевезення товарів з / в Фінляндії в Україну нашою компанією реально здійснюється, і ми це робимо вже зараз.

Перевезення Збірних вантажів з Фінляндії

Компанія «Транс-Ліль» пропонує своїм клієнтам повний пакет послуг з перевезення збірних вантажів автомобільним транспортом в / з Фінляндії і країн Європи в Україну.

Доставка збірних вантажів з Фінляндії найбільш часто здійснюється для малого і середнього бізнесу, які мають потребу регулярно отримувати невеликі партії товару. Доставка збірних вантажів з Фінляндії здійснюється в основному автотранспортом.

Компанія «Транс-Ліль» виконає доставку збірних вантажів з будь-якого міста Фінляндії, найбільш розвинені індустріальні міста перевезень Фінляндії це: Гельсінкі - Helsinki, Тампере - Tampere, Турку - Turku, Оулу - Oulu, Лахті - Lahti, Йювяскюля - Jyväskylä, Котка - Kotka , Коувола - Kouvola, Порі - Pori; виконають всі необхідні завдання виникають в процесі транспортування.

Вантажі називаються збірними тому, що в силу невеликих розмірів вони не можуть зайняти собою весь обсяг транспортного засобу. На перший погляд, доставка збірних вантажів вимагає більше часу. Але саме вона дає можливість значно знизити витрати, оплачуючи не всю поставку, а тільки її частину. Тому перевезення збірного вантажу стала оптимальним економним варіантом. В такому випадку в одному транспортному засобі збираються кілька вантажів, від різних замовників, і кожен з них платить тільки за свій вантаж, а не за всю машину в цілому. При цьому, Ви самі не шукаєте попутні вантажі, а перекладаєте рішення цієї проблеми на нашу Компанію Транс-Ліль, і наші логісти виконають вантаження з місця знаходження Вашого вантажу в попутні автомобілі з уже скомплектованими збірними вантажами і товарами інших фірм так, щоб вартість перевезення для вас і для них була мінімальною!

Маючи власний автомобільний транспорт для міжнародних перевезень вантажів з Фінляндії, а так само наявність у компанії «Транс-Ліль» укладених довгострокових контрактів з українськими транспортними автопарками і зарубіжними транспортними компаніями, експедиціями, логістичними центрами, що дозволяють компані «Транс-Ліль» виконувати міжнародні вантажні перевезення будь-якої складності.

Велике значення і вплив на ціноутворення фрахтової вартості збірних перевезень в / з Фінляндії надає наявність складів консолідації збірних вантажів з можливістю оформлення експортних документів на товари (Т1, ЕХ1, TIR, CMR, страхування, складські послуги та ін.) Використовуючи ці можливості, ми розробляємо для Вас такий маршрут, при якому вартість доставки збірних вантажів в / з Фінляндії при заданих Вами умовах, буде для Вас мінімальної.

Компанія «Транс-Ліль» дорожить своєю високою репутацією і лідируючих позицій на ринку міжнародних вантажоперевезень, нас цінують за виконання взятих на себе зобов'язань по доставці збірних вантажів в / з Фінляндії, і фінансову гарантію.

Міжнародні перевезення вантажів автомобільним транспортом в / з Фінляндії від компанії «Транс-Ліль» - це багаторічний досвід, і гарантія доставки вантажів з необхідного місця в потрібний Вам час.

У компанії «Транс-Ліль" не обіцяють того, чого не можуть виконати. Ми не пропонуємо неможливого, просто для нас реально те, що неможливо для інших! Швидку доставку та доступні тарифи на вантажоперевезення товарів з / в Фінляндії в Україну нашою компанією реально здійснюється, і ми це робимо вже зараз.

Для прорахунку вартості перевезення вантажу скористайтеся спеціальним сервісом на нашому сайті Онлайн заявка, Розрахунок вартості доставкі.- або по офісн.тел. +38 067 616 50 76., +38 067 446 92 60, +38 044 566 82 97 (566 7985) .