Міжнародні перевезення від компаніїТранс-Ліль- це багаторічний досвід і гарантія доставки вантажів з необхідного місця в потрібний Вам час.

Доставка вантажів в / з, Вантажоперевезення в / з Туреччини

Транспортно-експедиційна компанія «Транс-Ліль», спеціалізуючись на міжнародних автоперевезеннях, пропонує послуги вантажоперевезень з / в Туреччині. Ми готові доставити будь-який комплектний вантаж, рефрежераторний вантаж - вимагає темперетурного режиму зберігання, а також перевезти небезпечний вантаж ADR, консолідувати і доставити з Туреччини збірні вантажі. Доставка вантажів здійснюється автотранспортом, морським і поромами, а також в змішаному сполученні.

Доставка вантажів в / з Туреччини в Україну - один із напрямів діяльності компанії «Транс-Ліль». Частина території Туреччини - 97% - розташована в Азії і 3% - в Європі. Географічна особливість Туреччини - розташування на перехресті важливих шляхів, зі стародавності з'єднуючих Європу з Азією, чорноморські країни і народи - з середземноморськими. Нині через територію Туреччини пролягають шосейні і залізничні магістралі, що зв'язують Європу з багатьма країнами Азії. Туреччина - індустріальна країна з динамічно розвивається, Туреччина займає 15 місце в світі за економічною потужністю, і належить до числа країн, з якими Україна має давні добрі торгово-економічні відносини, економіка Туреччини розвивається стрімко, тому сьогодні там можна купити різні товари широкого асортименту . Крім того, є вантажі, які йдуть через Туреччину транзитом з країн Азії і Близького Сходу.

Компанія «Транс-Ліль» виконає доставку вантажів з будь-якого міста Туреччини, найбільш індустріально розвинені міста доставок це: Стамбул - İstanbul, Анкара - Ankara, Ізмір - İzmir; Бурса - Bursa, Адана - Adana, Газіантеп - Gaziantep, Конья - Konya, Мерсін - Mersin, Денізлі - Denizli, Сівас - Sivas; виконаємо всі необхідні завдання виникають в процесі транспортування вантажів в / з Туреччини.

Ми можемо Вам запропонувати конкурентноздатну фрахтову ціну, виконати транспортування і своєчасну доставку вантажу в пункт призначення, завдяки грамотно організованому процесу перевезення та розробці оптимального маршруту в кожному конкретному випадку індивідуально і з урахуванням ваших фінансових можливостей і необхідних термінів доставки. Вибираючи для Вас способи доставки вантажів, ми орієнтуємося на той варіант, який буде оптимальним за вартістю, швидкості, надійності і зручності. При розробці маршруту широко використовуються можливості різних видів вантажоперевезень.

Компанія «Транс-Ліль» дорожить своєю високою репутацією і лідируючих позицій на ринку міжнародних вантажоперевезень, нас цінують за виконання взятих на себе зобов'язань по доставці вантажів в / з Туреччини, і фінансову гарантію.

Міжнародні перевезення вантажів автомобільним транспортом в / з Туреччини від компанії «Транс-Ліль» - це багаторічний досвід, і гарантія доставки вантажів з необхідного місця в потрібний Вам час.

У компанії «Транс-Ліль" не обіцяють того, чого не можуть виконати. Ми не пропонуємо неможливого, просто для нас реально те, що неможливо для інших! Швидку доставку та доступні тарифи на вантажоперевезення товарів з / в Туреччині в Україну нашою компанією реально здійснюється, і ми це робимо вже зараз.

Перевезення комплектних вантажів в / з Туреччини

Компанія «Транс-Ліль» пропонує своїм клієнтам повний пакет послуг з перевезення комплектних вантажів автомобільним транспортом в / з Туреччини та інших країн Європи в Україну.

Якщо ж Вашим пріоритетом є скорочення фінансових витрат, оптимальний варіант - це наземний транспорт. Доставка вантажів з Туреччини здійснюється в основному автотранспортом, багато українських компаній прагнуть знайти для себе ділових партнерів в Туреччині і потребують вантажоперевезеннях автомобільним транспортом в / з Туреччини в Україну.

Компанія «Транс-Ліль» виконає доставку комплектних вантажів з будь-якого міста Туреччини, найбільш індустріально розвинені міста доставок це: Стамбул - İstanbul, Анкара - Ankara, Ізмір - İzmir; Бурса - Bursa, Адана - Adana, Газіантеп - Gaziantep, Конья - Konya, Мерсін - Mersin, Денізлі - Denizli, Сівас - Sivas; виконаємо всі необхідні завдання виникають в процесі транспортування вантажів в / з Туреччини.

Комплектний вантаж -це вантаж для одного одержувача за обсягом займає весь транспортний засіб. Вантаж завантажується безпосередньо на складі відправника і розвантажується на складі одержувача.

При перевезенні комплектних вантажів в / з Туреччини можливе використання будь-яких транспортних засобів, ми розробимо і запропонуємо Вам для реалізації найбільш вигідний маршрут перевезення вантажів з оптимальним комплексним рішенням по доставці комплектних вантажів в / з Туреччини «від дверей до дверей» і враховуючи Ваші індивідуальні потреби з оптимізацією транспортних витрат.

Міжнародні перевезення комплектних вантажів автомобільним транспортом в / з Туреччини від компанії «Транс-Ліль» - це багаторічний досвід, і гарантія доставки вантажів з необхідного місця в потрібний Вам час.

Для перевезення комплектних вантажів в / з Туреччини ми використовуємо автомобілі з дозволом для перевезення небезпечних вантажів (ADR), тенти і мегатрейлери, рефрежератори з об'ємом вантажного простору від 86-96 м³ до 120 м³ і внутрішньою висотою від 2,70 м до 3,00 м. Для забезпечення надійності транспортувань комплектних вантажів, ми застосовуємо весь рухомий парк який відповідає міжнародним технічним вимогам сучасних машин, а так само завдяки наявності у компанії «Транс-Ліль» укладених довгострокових контрактів з українськими транспортними автопарк ми і зарубіжними транспортними компаніями, експедиціями, логістичними центрами, що дозволяють компані «Транс-Ліль» виконувати міжнародні вантажні перевезення будь-якої складності.

З огляду на потреби кожного нашого клієнта, компанія «Транс-Ліль» пропонує найбільш оптимальні маршрути доставки з метою найкращого поєднання ціни та якості. Вартість доставки комплектного вантажу в / з Туреччини в Україну, а також - експортно-імпортних вантажоперевезень в / з Європи розраховується індивідуально під кожного клієнта. Тариф буде зафіксований і незмінний на всьому етапі доставки вантажу "від дверей до дверей".

У компанії «Транс-Ліль" не обіцяють того, чого не можуть виконати. Ми не пропонуємо неможливого, просто для нас реально те, що неможливо для інших! Швидку доставку та доступні тарифи на вантажоперевезення товарів з / в Туреччині в Україну нашою компанією реально здійснюється, і ми це робимо вже зараз.

Перевезення Збірних вантажів в / з Туреччини

Компанія «Транс-Ліль» пропонує своїм клієнтам повний пакет послуг з перевезення збірних вантажів автомобільним транспортом в / з Туреччини і країн Європи в Україну.

Як правило, перевезення через Туреччину в Україні є складання різних товарів з різних країн. Такі збірні вантажі стикуються на спеціальних складах консолідації в Туреччині. Доставка збірних вантажів з Туреччини найбільш часто здійснюється для малого і середнього бізнесу, які мають потребу регулярно отримувати невеликі партії товару. Доставка збірних вантажів з Туреччини здійснюється в основному автотранспортом.

Компанія «Транс-Ліль» виконає доставку збірних вантажів з будь-якого міста Туреччини, найбільш індустріально розвинені міста доставок це: Стамбул - İstanbul, Анкара - Ankara, Ізмір - İzmir; Бурса - Bursa, Адана - Adana, Газіантеп - Gaziantep, Конья - Konya, Мерсін - Mersin, Денізлі - Denizli, Сівас - Sivas; виконаємо всі необхідні завдання виникають в процесі транспортування вантажів в / з Туреччини.

Вантажі називаються збірними тому, що в силу невеликих розмірів вони не можуть зайняти собою весь обсяг транспортного засобу. На перший погляд, доставка збірних вантажів вимагає більше часу. Але саме вона дає можливість значно знизити витрати, оплачуючи не всю поставку, а тільки її частину. Тому перевезення збірного вантажу стала оптимальним економним варіантом. В такому випадку в одному транспортному засобі збираються кілька вантажів, від різних замовників, і кожен з них платить тільки за свій вантаж, а не за всю машину в цілому. При цьому, Ви самі не шукаєте попутні вантажі, а перекладаєте рішення цієї проблеми на нашу Компанію Транс-Ліль, і наші логісти виконають вантаження з місця знаходження Вашого вантажу в попутні автомобілі з уже скомплектованими збірними вантажами і товарами інших фірм так, щоб вартість перевезення для вас і для них була мінімальною!

Маючи власний автомобільний транспорт для міжнародних перевезень вантажів з Туреччини, а так само наявність у компанії «Транс-Ліль» укладених довгострокових контрактів з українськими транспортними автопарками і зарубіжними транспортними компаніями, експедиціями, логістичними центрами, що дозволяють компані «Транс-Ліль» виконувати міжнародні вантажні перевезення будь-якої складності.

Велике значення і вплив на ціноутворення фрахтової вартості збірних перевезень в / з Туреччини надає наявність складів консолідації збірних вантажів з можливістю оформлення експортних документів на товари (Т1, ЕХ1, TIR, CMR, страхування, складські послуги та ін.) Використовуючи ці можливості, ми розробляємо для Вас такий маршрут, при якому вартість доставки збірних вантажів в / з Туреччини при заданих Вами умовах, буде для Вас мінімальної.

Компанія «Транс-Ліль» дорожить своєю високою репутацією і лідируючих позицій на ринку міжнародних вантажоперевезень, нас цінують за виконання взятих на себе зобов'язань по доставці збірних вантажів в / з Туреччини, і фінансову гарантію.

Міжнародні перевезення вантажів автомобільним транспортом в / з Туреччини від компанії «Транс-Ліль» - це багаторічний досвід, і гарантія доставки вантажів з необхідного місця в потрібний Вам час.

У компанії «Транс-Ліль" не обіцяють того, чого не можуть виконати. Ми не пропонуємо неможливого, просто для нас реально те, що неможливо для інших! Швидку доставку та доступні тарифи на вантажоперевезення товарів з / в Туреччині в Україну нашою компанією реально здійснюється, і ми це робимо вже зараз.

Для прорахунку вартості перевезення вантажу скористайтеся спеціальним сервісом на нашому сайті Онлайн заявка, Розрахунок вартості доставкі.- або по офісн.тел. +38 067 616 50 76., +38 067 446 92 60, +38 044 566 82 97 (566 7985) .