Міжнародні перевезення від компаніїТранс-Ліль- це багаторічний досвід і гарантія доставки вантажів з необхідного місця в потрібний Вам час.

Компанія «Транс-Ліль» виконує організацію міжнародних перевезе вантажів з дотриманням особливого температурного режиму зберігання і доставки. Рефрижераторні вантажоперевезення від нашої компанії це багаторічний досвід і гарантія доставки Ваших вантажів.

Рефрижератор - це спеціальний пристрій, який обладнано холодильною установкою, для транспортування певної групи товарів яким необхідний спеціальний температурний режим транспортування і зберігання.

Компанія «Транс-Ліль» здійснює такого виду перевезення рефрежераторним автотранспотом, і доставляє товари вимагають особливого температурного режиму зберігання в / з країн Європи, а також країн СНД, Казахстану, Росії з наданням цілого ряду логістичних комплексних послуг перевезення.

Рефрижераторні перевезення від компанії «Транс-Ліль» це: - Повна і відповідальна організація доставки вантажів, як по території України, так і Євросоюзу та країн СНД; - Можлива транспортування вантажів зі складу та до самого аеропорту; - Ми організовуємо доставку «від дверей до дверей», що в деяких випадках просто необхідно; - Виконуємо страхування вантажу, що перевозиться.

Компанія «Транс-Ліль» виконує повний комплекс послуг з експедирування та імпорту рефрежераторних вантажів по всіх країнах Європи, а так само експорт рефрежераторних вантажів з України, ми забезпечуємо повний контроль вантажу, що перевозиться з температурним режимом доставки і зберігання. Для вашої впевненості і спокою проводиться повний контроль дотримання необхідної температури в діапазоні від - 18 і до + 1 градусів за Цельсієм.

Наша компанія при перевезенні ретельно дотримується всіх стандартів при доставці вантажів вимагають особливого дотримання температурного режиму зберігання при транспортуванні, а так само державні і міжнародні вимоги до рефрижераторним перевезень, ніж забезпечуємо клієнтам повну гарантію і спокій за довірений нам вантаж до перевезення.

Транспортно-експедиційна компанія «Транс-Ліль» здійснює перевезкі таких вантажів як: -М'ясо і м'ясні вироби різного ступеня заморозки; -різні консерви; -молочне продукцію; -Шоколад і кондитерські вироби; -Морепродукти і заморожену рибу; -Фрукти та овочі; -різні гриби; -Рослини і будь-які квіти; -Косметіку і різну хімічну продукцію, включаючи «небезпечні вантажі ADR».

Наш весь автотранспортний парк, і експедирується рефрежераторний парк наших партнерів-перевізників як з України так і країн Європи, який ми використовуємо і здійснює рефрижераторні вантажоперевезення, має повний комплект необхідних для цього допусків і сучасне холодильне обладнання напівпричепів контролю та історії режимів роботи холодильних установок в період виконання перевезення. У водія-експедитора є спеціальна санітарна книжка, а на автомобіль та напівпричіп є санітарний паспорт.

Компанія «Транс-Ліль» дорожить своєю високою репутацією і лідируючих позицій на ринку міжнародних вантажоперевезень, нас цінують за виконання взятих на себе зобов'язань по доставці вантажів, і фінансову гарантію.

Міжнародні перевезення вантажів від компанії «Транс-Ліль» - це багаторічний досвід, і гарантія доставки вантажів з необхідного місця в потрібний Вам час.

У компанії «Транс-Ліль" не обіцяють того, чого не можуть виконати. Ми не пропонуємо неможливого, просто для нас реально те, що неможливо для інших! Швидку доставку та доступні тарифи на вантажоперевезення товарів і митний сервіс нашою компанією реально здійснюється, і ми це робимо вже ця година.

Для прорахунку вартості перевезення вантажу і митного сервісу, скористайтеся спеціальним сервісом на нашому сайті Онлайн заявка, Розрахунок вартості доставкі - або по офісн.тел. +38 067 616 50 76., +38 067 446 92 60, +38 044 566 82 97 (566 7985).