Міжнародні перевезення від компаніїТранс-Ліль- це багаторічний досвід і гарантія доставки вантажів з необхідного місця в потрібний Вам час.

Пропонуємо Вам ознайомитися з основними видами автотранспортних засобів, які ми можемо надати для доставки Ваших вантажів в різних міжнародних напрямках, так і по Україні в будь-яке місто і пункт призначення Вашого вантажу. У даному розділі представлені технічні характеристики основних типів вантажних автомобілів, а також, відмінні риси різних типів а / м, їх специфікою і областю застосування.

«Газель»

Габаритні розміри вантажного автомобіля «Газель»

Довжина (м)
2,8 - 3,2
Ширина (м)
1,8 - 1,9
Висота (м)
1,7 – 2,0
Обсяг (м³)
9 - 11
Вантажопідйомність (тонн)
1,5 - 1,7
Кількість палет (1,2м*08 м)
4

Автомобілі даного класу активно використовуються на внутрішньоміських і міжміських маршрутах малої і середньої дальності (500-700 км). Технічні характеристики дозволяють гарантувати досить високу середню швидкість (до 100 км / ч.) А компоновка кабіни передбачає місце для одного, двох пасажирів (експедиторів).

Причіп варіант вантажного відсіку передбачає можливість растентоваться і отримати відкритий вантажний відсік. Автомобіль може бути обладнаний кріпильними ременями і іншим додатковим обладнанням (ліфтом, жорсткими бортами).

На далекі відстані ми можемо надати такий автомобіль, в разі якщо у Вас невеликий за обсягом, але дорогий або крихкий вантаж, або Ваш замовник (вантажоодержувач) бажає, щоб вантаж прийшов окремої машиною, без довантаження, що серйозно економить час доставки.

«ЗІЛ-Бичок»

Габаритні розміри вантажного автомобіля «ЗІЛ-Бичок»

Довжина (м)
3,7
Ширина (м)
2,1
Висота (м)
2,2
Обсяг (м³)
17
Вантажопідйомність (тонн)
3,5
Кількість палет (1,2 м* 0,8 м)
7 - 8

Автомобілі даного класу також активно використовуються на внутрішньоміських і міжміських маршрутах малої і середньої дальності (500-700 км). Технічні характеристики дозволяють гарантувати досить високу середню швидкість (до 80 км / ч.) Невелике навантаження на вісь дозволяє цьому автомобілю безперешкодно їздити по територіях з обмеженнями на в'їзд вантажного автотранспорту.

Такий тип т / с зручний в перевезенні незапаллеченного вантажу, наприклад, коробок, ящиків, тюків або мішків, навантажених навалом.

«ЗІЛ»

Габаритні розміри вантажного автомобіля «ЗІЛ»

Довжина (м)
3,5 – 4,0
Ширина (м)
2,0 - 2,3
Висота (м)
2,45
Обсяг (м³)
14 - 21
Вантажопідйомність (тонн)
5
Кількість палет (1,2 м* 0,8 м)
12

Пятитонними, як і попередні т / с, активно використовуються на внутрішньоміських і міжміських маршрутах малої і середньої дальності (500-700 км). Часто використовують для перевезення особистих речей, переїздів. Перевага даного т / с полягає в швидкості доставки вантажу і можливості обмеженого в'їзду на складські території.

10-тонник напівпричіп

Габаритні розміри вантажного автомобіля «10-тонник напівпричіп»

Довжина (м)
5 - 8
Ширина (м)
2,4 - 2,5
Висота (м)
1,8 - 3
Обсяг (м³)
25 - 60
Вантажопідйомність (тонн)
5 - 15
Кількість палет (1,2 м* 0,8 м)
20 - 24

Вантажівки даного класу активно використовуються на всередині українських міжміських, і міжнародних напрямках. Зазвичай кабіна обладнана спальним місцем і передбачає місце для експедитора. У стандартній комплектації машина комплектується кріпильними ременями (до 6 штук). Вантажний відсік пристосований до різних варіантів завантаження / розвантаження (верхня, збоку, ззаду або комбіновані до повної розтентування зі зняттям всіх стійок). Імпортні моделі вантажівок можуть комплектуватися пневмоподвеской, що істотно покращує плавність ходу і забезпечує краще збереження легкоб'ющегося вантажу. Машини можуть бути обладнані ліфтом.

10-тонник термічний

Габаритні розміри вантажного автомобіля «10-тонник термічний»

Довжина (м)
5 - 8
Ширина (м)
2,4 - 2,5
Висота (м)
1,8 - 3
Обсяг (м³)
25 - 60
Вантажопідйомність (тонн)
5 - 15
Кількість палет (1,2 м* 0,8 м)
20 - 24

Відмінною особливістю вантажного відсіку типу "Термофургон", є здатність зберігати протягом тривалого часу (10-20 годин) температуру, при якій проводилася завантаження, за умови зовнішньої температури від 100С до + 200С.

Як правило, такий транспорт подається під перевезення продуктів харчування, напоїв, медичних препаратів, рослин, газону, а також складного електронного обладнання, не переносить різких перепадів температур.

Крім того, на деяких моделях існує можливість підігріву вантажного відсіку, що дозволяє на більш тривалий час і при більш низьких зовнішніх температурах зберігати внутрішню температуру. Борти вантажного відсіку виготовлені з пінопласту обшитого бляхою. Двері вантажного відсіку обладнані ущільнювачем. Існують вентиляційні отвори. Як правило, вантажний відсік обладнаний додатковою бічними дверима, що полегшує навантаження / вивантаження.

Дані моделі вантажівок можуть комплектуватися пневмоподвеской, що істотно покращує плавність ходу і забезпечує краще збереження легкоб'ющегося вантажу. Машини можуть бути обладнані ліфтом.

10-тонник з 20 футовим контейнером

Габаритні розміри вантажного автомобіля «10-тонник з 20 футовим контейнером»

Довжина (м)
6
Ширина (м)
2,4
Висота (м)
2,4
Обсяг (м³)
34
Вантажопідйомність (тонн)
10 - 20
Кількість палет (1,2 м* 0,8 м)
14 - 16

Всі типи морських контейнерів, використовуються, як правило, для перевезення вантажів в змішаному сполученні (з використанням різних видів транспорту). Все контейнера мають уніфіковані зовнішні габаритні розміри.

У Росії існує категорія машин з встановленими на рамну майданчик контейнерами різних типів для постійного використання в автомобільних перевезеннях.

20-тонник з 40 футовим контейнером

Габаритні розміри вантажного автомобіля «20-тонник з 40 футовим контейнером»

Довжина (м)
12
Ширина (м)
2,4
Висота (м)
2,4
Обсяг (м³)
68
Вантажопідйомність (тонн)
20 - 28
Кількість палет (1,2 м* 0,8 м)
26 - 32

Всі типи морських контейнерів, використовуються, як правило, для перевезення вантажів в змішаному сполученні (з використанням різних видів транспорту). Все контейнера мають уніфіковані зовнішні габаритні розміри. У Росії існує категорія машин з встановленими на рамну майданчик контейнерами різних типів для постійного використання в автомобільних перевезеннях.

20-тонник з ізотермічним напівпричепом

Габаритні розміри вантажного автомобіля «20-тонник з ізотермічним напівпричепом»

Довжина (м)
13,6
Ширина (м)
2,45
Висота (м)
2,45
Обсяг (м³)
82
Вантажопідйомність (тонн)
20 - 25
Кількість палет (1,2 м* 0,8 м)
26 - 33

Відмінною особливістю ізотермічного напівпричепа, є здатність зберігати протягом тривалого часу (10-20 годин) температуру, при якій проводилася завантаження, за умови зовнішньої температури від 100С до + 200С.

Як правило, влітку під час перевезення продуктів харчування і напоїв, крім молочної продукції, заморожених напівфабрикатів, досить ізотермічного напівпричепа на відстані до 1000 кілометрів шляху. В даний час основними одержувачами постачальників і виробників продуктів харчування є мережеві магазини і гіпермаркети, які висувають жорсткі вимоги не тільки до якості продукції, що поставляється, а й до транспортних засобів, що приносять продукти харчування. Все напівпричепи ізотермічного і рефрижераторного типів проходять санітарну обробку, що підтверджується санітарним паспортом, а водій має при собі медичну книжку.

Крім того, на деяких моделях, існує можливість підігріву вантажного відсіку, що дозволяє на більш тривалий час і при більш низьких зовнішніх температурах зберігати внутрішню температуру. Борти вантажного відсіку виготовлені з пінопласту обшитого бляхою. Двері вантажного відсіку обладнані ущільнювачем. Існують вентиляційні отвори. Як правило, вантажний відсік обладнаний додатковою бічними дверима, що полегшує навантаження / вивантаження.

20-тонник рефрижератор

Габаритні розміри вантажного автомобіля «20-тонник рефрижератор»

Довжина (м)
13,6
Ширина (м)
2,45
Висота (м)
2,45
Обсяг (м³)
82
Вантажопідйомність (тонн)
20-25
Кількість палет (1,2 м * 0,8 м)
26-32

Рефрижераторний напівпричіп являє собою вантажний напівпричіп, температура в якому може змінюватися від мінусової (7С - 20С) до плюсової (0С - 20С) незалежно від зовнішньої температури. Дана здатність вантажного відсіку забезпечується автономною холодильною установкою. Сучасні холодильні установки (CARRIER, ThermoKing) мають різні рівні захисту від аварійного зміни температури, що забезпечує збереження вантажу. Установки мають можливість запису температурного режиму на спеціалізовані "болванки" на всьому протязі шляху. Основна сфера застосування даних напівпричепів - перевезення швидкопсувних продуктів або вантажів вимагають особливого температурного режиму.

Євротент

Габаритні розміри вантажного автомобіля «Євротент»

Довжина (м)
13,6
Ширина (м)
2,45
Висота (м)
2,45
Обсяг (м³)
82
Вантажопідйомність (тонн)
20 - 22
Кількість палет (1,2 м* 0,8 м)
26 - 33

"Євротент" (єврофури) - умовне поняття, що означає вантажний автомобіль з напівпричепом, що має габаритні розміри, близькі до вказаних характеристик. У єврофуру, як інакше називають євротент, вміщається по ширині поставлені поперек 2 європіддона довжиною 120 см кожен. Так завантажується 30 європалет в 15 рядів поперек - це займає 12 метрів по борту, залишилися 3 европаллета вантажаться уздовж кузова. Таке розташування забезпечує максимальне завантаження за кількістю европаллет в транспортний засіб, а також найкраще кріплення вантажу.

Конструкція напівпричепа дозволяє прибирати тент і тим самим дає можливість робити навантаження / вивантаження збоку або зверху. Можлива комбінована навантаження, наприклад верх / зад, тобто знімається верхня перекладина з заднього клапана або повністю знімаються ворота, а також растентовивается верх. Такий спосіб завантаження застосовується при перевезенні великої і важкого устаткування, яке зводиться краном, уникаючи необхідність піднімати вантаж вище 4 метрів від землі. Крім того, напівпричіп без тенту дозволяє використовувати його як відкриту площадку з висотою бортів від 35 до 50 см.

Юмба (Jumbo)

Габаритні розміри вантажного автомобіля «Юмба (Jumbo)»

Довжина (м)
9,5
Ширина (м)
2,48
Висота (м)
3,03
Обсяг (м³)
96 - 125
Вантажопідйомність (тонн)
20
Кількість палет (1,2 м* 0,8 м)
34

Напівпричіп більшої місткості, ніж Євротрейлер. Це досягається за рахунок спеціального "Г" - образного статі і зменшеного діаметра коліс напівпричепа.

Супероб'емние напівпричепи. Якщо основний вантажопотік -нетяжелие палетованих вантажі або вантажі, які не вміщаються в стандартні напівпричепи, то варто звернути свою увагу на напівпричепи Jumbo.

Залежно від Ваших потреб довжина напівпричепа може варіюватися від 9 до 16,5м. При цьому використання коліс 17,5 '' дозволить досягти максимально можливого - до 121м3 - обсягу кузова. Однак слід визнати, що дана конструкція з огляду на максимально заниженого рівня підлоги призначена для хороших і рівних доріг, тому діаметр колісних дисків може бути змінений на 19,5 '' або 22,5 ''.

 

Мега (Mega)»

Габаритні розміри вантажного автомобіля «Мега (Mega)»

Довжина (м)
13,62
Ширина (м)
2,46-2,48
Висота (м)
2,68-3
Обсяг (м³)
60-97
Вантажопідйомність (тонн)
20-25
Кількість палет (1,2 м* 0,8 м)
22-33

Найпоширеніший тип кузова. Придатний для перевезення більшості видів вантажів. Розтентування дозволяє робити завантаження як зверху, так і збоку.

Низкорамная платформа

Габаритні розміри вантажного автомобіля «Низкорамная платформа»

Довжина (м)
14 - 23
14 - 23
14 - 23
14 - 23
14 - 23
Ширина (м)
2,5 - 3
2,5 - 3
2,5 - 3
2,5 - 3
2,5 - 3
Висота вантажна (м)
0,2
0,4
0,6
0,864
1,4 - 1,5
Гранично допустима висота вантажу (м)
3,8
3,6
3,4
3,136
2,5
Вантажопідйомність, (тонн)
25 - 60
25 - 60
25 - 60
25 - 60
25 - 60

Низькорамна платформа - це автомобіль з вантажною платформою замість кузова. Платформа призначена для перевезення негабаритних вантажів (будівельної спецтехніки, фрагментів споруд, металевих конструкцій та інших видів нестандартних і великовагових вантажів). Перевага такої конструкції в тому, що відсутні борти, що робить зручною навантаження (розвантаження) з усіх боків, наявність високої вантажопідйомності - можна відвезти більший обсяг і кількість вантажу за раз. Навантаження, розвантаження та встановлення вантажу на низькорамну платформу - це захід, який можуть виконати тільки професіонали.

«Низкорамная майданчик телескопічна» (з апарелями або без)

Габаритні розміри вантажного автомобіля «Низкорамная майданчик телескопічна» (з апарелями або без)

Вантажоперевезення низькорамними майданчиками застосовуються для транспортування будівельних вантажів і важкої техніки (тракторів, бульдозерів), залізобетонних виробів і конструкцій. Негабаритні вантажі по висоті і ширині, великовагові і об'ємні, будівельні вагончики: ось неповний список автоперевезення низькорамними майданчиками.

 

«Автосцепка» (Автопоїзд з причепом 18, 22 м)

«Автосцепка» (Автопоїзд з причепом 18, 22 м)

Довжина (м)
6-8,5 / 10,5-12
Ширина (м)
2,4/2,52
Висота (м)
2,3/2,8
Обсяг (м³)
60/125
Вантажопідйомність (тонн)
34/40
Кількість палет (1,2м. * 08м.)
34/44

Автомобіль з кузовом на одній рамі + причіп. Переваги: швидка навантаження (розвантаження) і великий корисний об'єм. Недолік: не придатний для перевезення довгомірних вантажів.

 

Відкрита бортова (Шаланда)

Габаритні розміри вантажного автомобіля Шаланда «Відкрита бортова (Шаланда)»

Довжина (м)
12,0 - 13,6
Ширина (м)
2,45
Вантажопідйомність (тонн)
3,0 – 25,0

Застосовується для перевезення вантажів, стійких до зовнішніх погодних впливів.

 

При виборі транспортного засобу важливо враховувати багато нюансів:

Будь-який, навіть самий незначний нюанс може вплинути на вибір т / с, термін доставки, ставку перевезення. У будь-якому випадку, ми пропонуємо кілька варіантів доставки, переслідуючи економічність, терміновість доставки, збереження вантажу і простоту всього процесу перевезення.

Компанія «Транс-Ліль» дорожить своєю високою репутацією і лідируючих позицій на ринку міжнародних вантажоперевезень, нас цінують за виконання взятих на себе зобов'язань по доставці вантажів, і фінансову гарантію.

Міжнародні перевезення вантажів від компанії «Транс-Ліль» - це багаторічний досвід, і гарантія доставки вантажів з необхідного місця в потрібний Вам час.

У компанії «Транс-Ліль" не обіцяють того, чого не можуть виконати. Ми не пропонуємо неможливого, просто для нас реально те, що неможливо для інших! Швидку доставку та доступні тарифи на вантажоперевезення товарів і митний сервіс нашою компанією реально здійснюється, і ми це робимо вже ця година.

Для прорахунку вартості перевезення вантажу і митного сервісу, скористайтеся спеціальним сервісом на нашому сайті Онлайн заявка, Розрахунок вартості доставкі - або по офісн.тел. +38 067 616 50 76., +38 067 446 92 60, +38 044 566 82 97 (566 7985).