Міжнародні перевезення від компаніїТранс-Ліль- це багаторічний досвід і гарантія доставки вантажів з необхідного місця в потрібний Вам час.

Доставка вантажів в / з Болгарії, Вантажоперевезення в / з Болгарії

Транспортно-експедиційна компанія «Транс-Ліль», спеціалізуючись на міжнародних автоперевезеннях, пропонує послуги вантажоперевезень з / в Болгарії. Ми готові доставити будь-який комплектний вантаж, рефрежераторний вантаж, а також перевезти небезпечний вантаж ADR, консолідувати і доставити з Болгарії збірні вантажі. Доставка вантажів здійснюється автотранспортом, поромами, а також в мультимодальному змішаному сполученні, і здійснюється доставки в усі обласні центри та міста України.

Болгарія - держава в Південно-Східній Європі, в східній частині Балканського півострова, займає 22% його площі. На сході омивається Чорним морем. Межує з Грецією і Туреччиною на півдні, з Сербією і Македонією - на заході і з Румунією - на півночі. Болгарія зручна для транзитних вантажів з Балканських країн (Сербії, Боснії і Герцеговини, Албанії, Македонії) і з Греції і Туреччини, адже ця країна пов'язана з багатьма європейськими державами цілою мережею автомагістралей.

Доставка вантажів з Болгарії в Україну здійснюється автомобільним, залізничним, авіаційним і морським транспортом, так як обидві країни мають порти на Чорному морі, то найчастіше вантажі перевозяться морським транспортом. Зазвичай це мультимодальная логістична схема, що дозволяє доставляти товари «від дверей до дверей», між Чорноморському (Іллічівському) і Варною курсує залізничний пором, перевезення вантажу з Болгарії в Україну так само жожно здійснити з Дунайських портів Болгарії в Одесу, Миколаїв, Чорноморськ (Іллічівськ) , звідки автотранспортом товари доставляються в будь-яке місто України.

Доставка вантажів з Болгарії здійснюється в основному автотранспортом, багато українських компаній прагнуть знайти для себе ділових партнерів Болгарії, і потребують вантажоперевезеннях автомобільним транспортом в / з Болгарії в Україну, дуже популярні комплектні, і збірні вантажі. Компанія «Транс-Ліль» організовує доставку вантажів з будь-якого міста Болгарії, основні індустріальні міста перевезень це: - Відін, Софія, Пловдив, Плевен, Варна, Бургас, виконаємо всі необхідні завдання виникають в процесі транспортування вантажів в / з Болгарії.

Ми можемо Вам запропонувати конкурентноздатну фрахтову ціну, виконати транспортування і своєчасну доставку вантажу в пункт призначення, завдяки грамотно організованому процесу перевезення та розробці оптимального маршруту в кожному конкретному випадку індивідуально і з урахуванням ваших фінансових можливостей і необхідних термінів доставки. Вибираючи для Вас способи доставки вантажів, ми орієнтуємося на той варіант, який буде оптимальним за вартістю, швидкості, надійності і зручності. При розробці маршруту широко використовуються можливості різних видів вантажоперевезень.

Компанія «Транс-Ліль» дорожить своєю високою репутацією і лідируючих позицій на ринку міжнародних вантажоперевезень, нас цінують за виконання взятих на себе зобов'язань по доставці вантажів в / з Болгарії, і фінансову гарантію.

Міжнародні перевезення вантажів автомобільним транспортом в / з Болгарії від компанії «Транс-Ліль» - це багаторічний досвід, і гарантія доставки вантажів з необхідного місця в потрібний Вам час.

У компанії «Транс-Ліль" не обіцяють того, чого не можуть виконати. Ми не пропонуємо неможливого, просто для нас реально те, що неможливо для інших! Швидку доставку та доступні тарифи на вантажоперевезення товарів з / в Болгарії в Україну нашою компанією реально здійснюється, і ми це робимо вже зараз.

Перевезення Збірних вантажів в / з Болгарії

Компанія «Транс-Ліль» пропонує своїм клієнтам повний пакет послуг з перевезення збірних вантажів автомобільним транспортом в / з Болгарії та країн Європи в Україну.

Як правило, перевезення через Болгарію в Україні є складання різних товарів з різних країн. Такі збірні вантажі стикуються на спеціальних складах консолідації в Болгарії. Доставка збірних вантажів в / з Болгарії та Європи найбільш часто здійснюється для малого і середнього бізнесу, які мають потребу регулярно отримувати невеликі партії товару, і здійснюється в основному автотранспортом, багато українських компаній прагнуть знайти для себе ділових партнерів в Болгарії, і потребують збірних вантажоперевезеннях автомобільним транспортом в / з Болгарії в Україну.

Фахівці компанії «Транс-Ліль» організують доставку збірних вантажів з будь-якого міста міста Болгарії, найбільші індустріальні міста доставок це: - Відін, Софія, Пловдив, Плевен, Варна, Бургас; виконають всі необхідні завдання виникають в процесі транспортування збірних вантажів в / з Болгарії.

Вантажі називаються збірними тому, що в силу невеликих розмірів вони не можуть зайняти собою весь обсяг транспортного засобу. На перший погляд, доставка збірних вантажів вимагає більше часу. Але саме вона дає можливість значно знизити витрати, оплачуючи не всю поставку, а тільки її частину. Тому перевезення збірного вантажу стала оптимальним економним варіантом. В такому випадку в одному транспортному засобі збираються кілька вантажів, від різних замовників, і кожен з них платить тільки за свій вантаж, а не за всю машину в цілому. При цьому, Ви самі не шукаєте попутні вантажі, а перекладаєте рішення цієї проблеми на нашу Компанію Транс-Ліль, і наші логісти виконають вантаження з місця знаходження Вашого вантажу в попутні автомобілі з уже скомплектованими збірними вантажами і товарами інших фірм так, щоб вартість перевезення для вас і для них була мінімальною!

Маючи власний автомобільний транспорт для міжнародних перевезень вантажів в / з Болгарії, а так само наявність у компанії «Транс-Ліль» укладених довгострокових контрактів з українськими транспортними автопарками і зарубіжними транспортними компаніями, експедиціями, логістичними центрами, що дозволяють компані «Транс-Ліль» виконувати міжнародні вантажні перевезення будь-якої складності.

Велике значення і вплив на ціноутворення фрахтової вартості збірних перевезень в / з Болгарії надає наявність складів консолідації збірних вантажів з можливістю оформлення експортних документів на товари (Т1, ЕХ1, TIR, CMR, страхування, складські послуги та ін.) Використовуючи ці можливості, ми розробляємо для Вас такий маршрут, при якому вартість доставки збірних вантажів в / з Болгарії при заданих вами умовах, буде для Вас мінімальної.

Компанія «Транс-Ліль» дорожить своєю високою репутацією і лідируючих позицій на ринку міжнародних вантажоперевезень, нас цінують за виконання взятих на себе зобов'язань по доставці збірних вантажів в / з Болгарії, і фінансову гарантію.

Міжнародні перевезення вантажів автомобільним транспортом в / з Болгарії від компанії «Транс-Ліль» - це багаторічний досвід, і гарантія доставки вантажів з необхідного місця в потрібний Вам час.

У компанії «Транс-Ліль" не обіцяють того, чого не можуть виконати. Ми не пропонуємо неможливого, просто для нас реально те, що неможливо для інших! Швидку доставку та доступні тарифи на вантажоперевезення товарів з / в Болгарії в Україну нашою компанією реально здійснюється, і ми це робимо вже зараз.

Перевезення комплектних вантажів в / з Болгарії

Компанія «Транс-Ліль» пропонує своїм клієнтам повний пакет послуг з перевезення комплектних вантажів автомобільним транспортом в / з Болгарії та інших країн Європи в Україну.

Доставка в / з Болгарії здійснюється автотранспортом, можливі мультимодальні перевезення, при яких авіа або морські транспортування комбінуються з автомобільними. Дуже популярні комплектні, і збірні вантажі. Основний вид транспорту - це автомобільний, фахівці компанії «Транс-Ліль» організують доставку вантажів з будь-якого міста Болгарії, основні індустріальні міста перевезень це: - Відін, Софія, Пловдив, Плевен, Варна, Бургас; виконаємо всі необхідні завдання виникають в процесі транспортування вантажів в / з Болгарії.

Комплектний вантаж - це вантаж для одного одержувача за обсягом займає весь транспортний засіб. Вантаж завантажується безпосередньо на складі відправника і розвантажується на складі одержувача.

При перевезенні комплектних вантажів в / з Болгарії можливе використання будь-яких транспортних засобів, ми розробимо і запропонуємо Вам для реалізації найбільш вигідний маршрут перевезення вантажів з оптимальним комплексним рішенням по доставці комплектних вантажів в / з Болгарії «від дверей до дверей» і враховуючи Ваші індивідуальні потреби з оптимізацією транспортних витрат.

Міжнародні перевезення комплектних вантажів автомобільним транспортом в / з Болгарії від компанії «Транс-Ліль» - це багаторічний досвід, і гарантія доставки вантажів з необхідного місця в потрібний Вам час.

Для перевезення комплектних вантажів в / з Болгарії ми використовуємо автомобілі з дозволом для перевезення небезпечних вантажів (ADR), тенти і мегатрейлери, рефрежератори з об'ємом вантажного простору від 86-96 м³ до 120 м³ і внутрішньою висотою від 2,70 м до 3,00 м. Для забезпечення надійності транспортувань комплектних вантажів, ми застосовуємо весь рухомий парк який відповідає міжнародним технічним вимогам сучасних машин, а так само завдяки наявності у компанії «Транс-Ліль» укладених довгострокових контрактів з українськими транспортними автопарк ами і зарубіжними транспортними компаніями, експедиціями, логістичними центрами, що дозволяють компані «Транс-Ліль» виконувати міжнародні вантажні перевезення будь-якої складності.

З огляду на потреби кожного нашого клієнта, компанія «Транс-Ліль» пропонує найбільш оптимальні маршрути доставки з метою найкращого поєднання ціни та якості. Вартість доставки комплектного вантажу в / з Болгарії в Україну, а також - експортно-імпортних вантажоперевезень в / з Європи розраховується індивідуально під кожного клієнта. Тариф буде зафіксований і незмінний на всьому етапі доставки "від дверей до дверей".

У компанії «Транс-Ліль" не обіцяють того, чого не можуть виконати. Ми не пропонуємо неможливого, просто для нас реально те, що неможливо для інших! Швидку доставку та доступні тарифи на вантажоперевезення товарів з / в Болгарії в Україну нашою компанією реально здійснюється, і ми це робимо вже зараз.

Для прорахунку вартості перевезення вантажу скористайтеся спеціальним сервісом на нашому сайті Онлайн заявка, Розрахунок вартості доставкі.- або по офісн.тел. +38 067 616 50 76., +38 067 446 92 60, +38 044 566 82 97 (566 7985) .