Міжнародні перевезення від компаніїТранс-Ліль- це багаторічний досвід і гарантія доставки вантажів з необхідного місця в потрібний Вам час.

Перевезення комплектних вантажів з / в Казахстану

Транспортно-експедиційна компанія «Транс-Ліль», спеціалізуючись на міжнародних автоперевезеннях, пропонує послуги вантажоперевезень в / з Казахстану і сусідній Росії. Ми готові доставити в / з Казахстан будь комплектний вантаж, рефрежераторний вантаж, а також перевезти небезпечний вантаж ADR. Доставка вантажів в / з Казахстану виробляється автотранспортом, а також в змішаному сполученні, і здійснюється доставки в усі обласні центри та міста України.

Казахстан - держава розташоване в центрі Євразії, велика частина якого відноситься до Азії, а менша частина до Європи. Розташовується між Каспійським морем, Нижнім Поволжям, Уралом, Сибіром, Китаєм і Середньою Азією. Межує на півночі і заході з Росією, на сході - з Китаєм, на півдні - з Киргизією, Узбекистаном і Туркменією. Омивається водами внутрішньоконтинентальних Каспійського і Аральського морів. Казахстан - найбільша країна, яка не має виходу в Світовий океан.

Обсяг товарообігу між Україною і Казахстаном істотно зріс. На сьогоднішній день величезна кількість підприємств користується послугами з перевезення та доставки вантажу з України в Казахстан і назад. Казахстан за останні роки значно збільшив свій транзитний потенціал вантажів з Китаю в країни СНД, Росію, в Україну, і Європу.

Компанія «Транс-Ліль» готова допомогти вам в доставці будь-якого вантажу в / з Казахстану. Основним видом транспорту, за допомогою якого здійснюються вантажоперевезення в Казахстан з України і назад, є автомобільний транспорт, використовуючи для цього різні види транспорту здійснюється автомобілями різної тоннажності, завдяки чому завжди можна підібрати оптимальний варіант, відповідний типу і масі вантажу, для перевезення небезпечних грузов- ADR, єврофури, юмби, меги, автопоїзда, низькорамні трали, контейнерні майданчики, тенти, рефрежератори, і ін.

Ми можемо Вам запропонувати конкурентноздатну фрахтову ціну, виконати транспортування і своєчасну доставку вантажу в пункт призначення, завдяки грамотно організованому процесу перевезення та розробці оптимального маршруту в кожному конкретному випадку індивідуально і з урахуванням ваших фінансових можливостей і необхідних термінів доставки. Вибираючи для Вас способи доставки вантажів, ми орієнтуємося на той варіант, який буде оптимальним за вартістю, швидкості, надійності і зручності. При розробці маршруту широко використовуються можливості різних видів вантажоперевезень.

Компанія «Транс-Ліль» дорожить своєю високою репутацією і лідируючих позицій на ринку міжнародних вантажоперевезень, нас цінують за виконання взятих на себе зобов'язань по доставці вантажів в / з Казахстану, і фінансову гарантію.

Міжнародні перевезення вантажів автомобільним транспортом в / з Казахстану від компанії «Транс-Ліль» - це багаторічний досвід, і гарантія доставки вантажів з необхідного місця в потрібний Вам час.

У компанії «Транс-Ліль" не обіцяють того, чого не можуть виконати. Ми не пропонуємо неможливого, просто для нас реально те, що неможливо для інших! Швидку доставку та доступні тарифи на вантажоперевезення товарів з / в Казахстану в Україну нашою компанією реально здійснюється, і ми це робимо вже зараз

Для прорахунку вартості перевезення вантажу скористайтеся спеціальним сервісом на нашому сайті Онлайн заявка, Розрахунок вартості доставкі.- або по офісн.тел. +38 067 616 50 76., +38 067 446 92 60, +38 044 566 82 97 (566 7985) .