Міжнародні перевезення від компаніїТранс-Ліль- це багаторічний досвід і гарантія доставки вантажів з необхідного місця в потрібний Вам час.

Ми прагнемо зробити держави Європи ближче до Вас, наша країна - це невід'ємна частина європейського ринку. Міжнародні перевезення для підприємців України будь-якого масштабу це обгрунтована економічна необхідність. Вибираючи для Вас способи доставки вантажів, ми орієнтуємося на той варіант, який буде оптимальним за вартістю, швидкості, надійності і зручності для нашого замовника. При розробці напрямку маршруту широко використовуються можливості різних вантажоперевезень при здійсненні доставок комплектних і збірних вантажів.

Завдяки нашій широкій агентській мережі партнерів і надійним зв'язках із складами консолідації-експедиції по всій Європі, ми завжди готові запропонувати Вам індивідуальне рішення стосовно доставки вантажу з Європи. Компанія «Транс-Ліль» постійно взаємодіють з перевізниками з України, Італії, Німеччини, Польщі, Чехії, Словаччини, Прибалтійських країн, в тому числі з митними перевізниками цих країн, які забезпечують доставку Вашого вантажу. Ми допоможемо Вам подолати будь-які бар'єри, які стоять перед міжнародним перевезенням вантажу з Європи.

Ми здійснюємо доставку комплектних і збірних вантажів «від дверей до дверей»:

  • в / з країн Європейського Союзу (основні напрямки країни перевезень ЄС; Австрія, Бельгія, Болгарія, Румунія, Угорщина, Німеччина, Греція, Данія, Іспанія, Італія, Нідерланди, Польща, Словаччина, Словенія, Франція, Чехія.)
  • Великобританія (Англія)
  • Прибалтики (Литва, Латвія, Естонія)
  • Скандинавії (Данія, Швеція, Норвегія, Фінляндія)
  • Туреччини, Казахстану, Білорусі, Росії, Молдови, Азербайджану, Вірменії, Грузії.
  • по території України;

У компанії «Транс-Ліль" не обіцяють того, чого не можуть виконати. Ми не пропонуємо неможливого, просто для нас реально те, що неможливо для інших! Швидку доставку та доступні тарифи на вантажоперевезення товарів  з / в Європи в Україні нашою компанією реально здійснюється, і ми це робимо вже зараз.

Вартість доставки вантажу розраховується індивідуально під кожного клієнта, у нас немає універсального прайс-листа з єдиними тарифами для всіх можливих видів перевезень і географії напрямків. Ми прораховуємо ціну після того, як отримаємо від Вас всі необхідні для перевезення дані по вантажу і його габаритам, маршруту і іншим значущим для ціноутворення характеристикам. Розрахунок вартості доставки Вашого вантажу надасть наш фахівець після отримання від Вас заявки на доставку вантажу (Online-заявка). Тариф буде зафіксований і незмінний на всьому етапі доставки "від дверей до дверей".

Більш детальна інформація по даній темі і розділу сторінки дивіться в меню сайту «Наші послуги»