Міжнародні перевезення від компаніїТранс-Ліль- це багаторічний досвід і гарантія доставки вантажів з необхідного місця в потрібний Вам час.

Транспортно-експедиційне підприємство «Транс-Ліль» - це сімейна компанія яка дуже дорожить своєю репутацією і на даному ринку з 1998 року. Виконуємо комплексні транспортні рішення орієнтовані на потреби клієнтів, надання повного комплексу послуг з логістики та транспортуванні вантажів в / з України з країн Європи, Казахстану, Китаю, Росії. Так само маємо значний досвід доставки морським та авіа транспортом.

Маючи багаторічний досвід учасника логістичного ринку, ми надаємо повний комплекс послуг з перевезення вантажів автомобільним транспортом, як всередині України так і за її межами, з оформленням всіх необхідних формальностей, в тому числі і митних, в разі необхідності для клієнта. Послуги з перевезення можуть надаватися, як власним, так і найманим транспортом.

Однією з найважливіших складових при міжнародних перевезеннях вантажів є транспортно-експедиційні послуги які надає компанія «Транс-Ліль». Процес перевезення ретельно планується з урахуванням всіх його нюансів, це дозволяє звести до мінімуму всі можливі ризики в організації та забезпечення автомобільних перевезень експортного, імпортного, транзитного або іншого вантажу. Ми пропонуємо найбільш оптимальний маршрут і графік руху, а так само раціональний підбір транспортного засобу. Наші послуги економічно вигідні для багатьох підприємств, які не мають власного автопарку або служби, здатної на гідному рівні забезпечити експедицію вантажу, що перевозиться.

З клієнтами, які вирішили скористатися послугами нашої компанії, укладається договір в якому чітко обговорюються терміни і інші важливі моменти. Будемо раді отримати від Вас прорахунок доставки "запиту ціни" на будь-які питання, що цікавлять для Вас напрямку вантажоперевезень.

Перевезення вантажів від компанії «Транс-Ліль» - це багаторічний досвід, і гарантія доставки вантажів з необхідного місця в потрібний Вам час, і Ви змогли б розраховувати на нас як на основного Вашого партнера.

У компанії «Транс-Ліль" не обіцяють того, чого не можуть виконати. Ми не пропонуємо неможливого, просто для нас реально те, що неможливо для інших! Швидку доставку та доступні тарифи на вантажоперевезення нашою компанією реально здійснюється, і ми це робимо вже зараз.