Міжнародні перевезення від компаніїТранс-Ліль- це багаторічний досвід і гарантія доставки вантажів з необхідного місця в потрібний Вам час.

Консолідація, Перевезення Збірних вантажів з Європи

Здійснюйте перевезення збірних вантажів з Європи разом з компанією «Транс-Ліль»!

Доставка збірних вантажів з Європи найбільш часто здійснюється для малого і середнього бізнесу, які мають потребу регулярно отримувати невеликі партії товару. Найбільш пріоритетними напрямками компанії Транс-Ліль в перевезеннях є такі країни: Німеччина, Франція, Італія, Чехія, Польща, Бельгія, Нідерланди Прибалтики (Литва, Латвія, Естонія), і Туреччина. Окремі умови по доставці збірних вантажів ми пропонуємо замовникам, що працюють з Китаєм. Цей напрямок поставок є дуже популярним, тому для Вас ми розробили спеціальні умови при постійній співпраці!

Вантажі називаються збірними тому, що в силу невеликих розмірів вони не можуть зайняти собою весь обсяг транспортного засобу. Їх потрібно згрупувати разом на території європейського консолідаційного складу, щоб потім доставляти різним одержувачам. Процес повинен бути добре налагоджений, бо надзвичайно важлива його доступність, оперативність і надійність.

Велике значення і вплив на ціноутворення фрахтової вартості збірних перевезень з Європи надає наявність у нас складів консолідації вантажів, з можливістю на місці митного оформлення експортних документів на товари (Т1-транзитних декларацій, ЕХ1-експортних декларацій, відкриття TIR, CMR, страхування, складські послуги та ін.) цими складами консолідації якими Ви можете скористатися, коли Ви будете планувати свої перевезення збірних вантажів з Європи. Компанія Транс-Ліль співпрацює вже багато років зі своїми партнерами-компаніями з Німеччини, Італії, Чехії, Польщі, країн Балтії (Литви, Латвії, Естонії), у яких є склади-консолідації розташовані в транзитних регіонах, що так-же дуже вигідно для маршруту доставки збірних вантажів з Європи.

Збірні вантажі консолідуються на складах в Європи, об'єднуються в один збірних вантаж і доставляються в будь-яке місто в Україні: - Київ, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Миколаїв, Житомир, Львів, Івано-Франківськ, Суми, Хмельницький, Полтаву, Рівне, Чернівці, Маріуполь, Чернігів, Харків, Одесу.

Компанія «Транс-Ліль» дорожить своєю високою репутацією і лідируючих позицій на ринку міжнародних вантажоперевезень, нас цінують за виконання взятих на себе зобов'язань по доставці вантажів, і фінансову гарантію.

Міжнародні перевезення вантажів від компанії «Транс-Ліль» - це багаторічний досвід, і гарантія доставки вантажів з необхідного місця в потрібний Вам час.

У компанії «Транс-Ліль" не обіцяють того, чого не можуть виконати. Ми не пропонуємо неможливого, просто для нас реально те, що неможливо для інших! Швидку доставку та доступні тарифи на вантажоперевезення товарів і митний сервіс нашою компанією реально здійснюється, і ми це робимо вже ця година.

Збірні Міжнародні вантажоперевезення, доставка збірних вантажів з Європи

Міжнародні перевезення збірних вантажів з Європи - це один з найбільш складних логістичних сервісів, який надає Компанія «Транс-Ліль».

Збірні перевезення - це перевезення дрібногабаритних вантажів різних замовників в одному напрямку на одному транспортному засобі. Збірний вантаж - це тип вантажу для перевезення збірними партіями, які комплектується за рахунок штучних одиниць і тарних обсягів. Збірні перевезення дозволяють зменшити вартість доставки дрібногабаритних вантажів і не вигідні при перевезенні крупно- і середньо- габаритних вантажів, так само цьому випадку необхідно здійснити попутні перевезення.

Для наших клієнтів це одна з найбільш економічно вигідних і зручних послуг компанії Транс-Ліль,

На перший погляд, доставка збірних вантажів вимагає більше часу. Але саме вона дає можливість значно знизити витрати, оплачуючи тільки частина поставки. Перевезення збірного вантажу стала оптимальним варіантом, в такому випадку в одному транспортному засобі збираються кілька вантажів, від різних замовників, і кожен з них платить тільки за свій вантаж, а не за всю машину в цілому. При цьому, Ви самі не шукаєте попутні вантажі, а перекладаєте цю проблему на нашу компанію, і наші логісти виконають вантаження з місця знаходження Вашого вантажу в попутні автомобілі з уже скомплектованими збірними вантажами інших фірм так, щоб вартість перевезення для Вас і для них була мінімальною .

Таким чином, міжнародні перевезення збірних вантажів дозволяють значно знизити бюджет на перевезення невеликих партій вантажів з Європи.

Компанія Транс-Ліль здатна виконати збірні перевезення будь-якої складності організуємо для вас перевезення збірного вантажу з Європи, включаючи ADR-вантажі, а також вантажі, що вимагають дотримання температурного режиму. Крім того, при необхідності, ми будемо раді запропонувати вам допомогу в оформленні супутніх митних формальностей в країнах відправлення та призначення вантажів, консолідацію та обробку збірних вантажів на складах в країнах ЄС, а також консультацію в юридичних питаннях ЗЕД.

Вся доставка збірних вантажів з Європи здійснюється в тісній співпраці з нашими партнерами компанією «Транс-Ліль», з Італії, Франції, Німеччини, Польщі, та інших країнах Європи. Які мають спеціальні логістичні склади і термінали, призначені для консолідації вантажів. Завдяки надійній і добре налагодженої мережі партнерів, представництв та агентів по всій Європі, які забезпечують взаємодію з іншими віддаленими складами, а також організованої роботі, ми оформляємо і комплектуємо збірні вантажі з Європи набагато оперативніше інших наших конкурентів.

Компанія «Транс-Ліль» дорожить своєю високою репутацією і лідируючих позицій на ринку міжнародних вантажоперевезень, нас цінують за виконання взятих на себе зобов'язань по доставці вантажів, і фінансову гарантію.

Міжнародні перевезення вантажів від компанії «Транс-Ліль» - це багаторічний досвід, і гарантія доставки вантажів з необхідного місця в потрібний Вам час.

У компанії «Транс-Ліль" не обіцяють того, чого не можуть виконати. Ми не пропонуємо неможливого, просто для нас реально те, що неможливо для інших! Швидку доставку та доступні тарифи на вантажоперевезення товарів і митний сервіс нашою компанією реально здійснюється, і ми це робимо вже ця година.

Як здійснюється на практиці перевезення збірних вантажів в Україну

Логісти транспортної компанії «Транс-Ліль» складають відповідний маршрут, і вантаж доставляється замовнику в кінцеву точку призначення. Використовуючи автотранспорт, ми отримуємо саму раціональну схему доставки збірного вантажу, час доставки вантажу і його безпеку, також вантаж доставляється «до дверей» одержувача, що дуже зручно.

Як здійснюється на практиці перевезення збірних вантажів в Україну?

 • Отримавши від Замовника всю необхідну інформацію про Доставці Збірного вантажу, ми починаємо заздалегідь здійснювати пошук попутного автотранспорту, що може вплинути на вартість перевезення збірного вантажу - це терміни доставки і завантаженість автомобіля, тому чим раніше ви подали заявку до передбачуваної дати завантаження - тим вигідніше для вас буде вартість перевезення збірного вантажу.
 • Спочатку все вантажі збираються на одному складі консолідації (проводиться комплектація вантажів і їх обробка: зважування, пакування та маркування, сортування, розрахунок місць, зберігання і так далі);
 • Чи навантаження здійснюється з фактичної адреси знаходження вантажу у виробника-відправника в попутні автомобілі з уже скомплектованими збірними вантажами по заздалегідь визначеному маршруту перевезення;
 • Товар класифікують за категоріями і кінцевим точкам призначення; (Ці товари потрібно згрупувати разом на території європейського консолідаційного складу, щоб потім доставляти різним одержувачам.);
 • Далі будуть оформлені експортні декларації (ЕХ-1), CMR-накладні, транзитні гаранти (Т-1 транзитна декларація);
 • За бажанням замовника можна забезпечити повне сервісне обслуговування вантажу з оформленням документів в країні, звідки він відправляється. Ці процедури полегшують подальший процес розмитнення в Україні.

Доставка збірних вантажів компанією Транс-Ліль включає в себе:

 • Узгодження з співробітником компанії Транс-Ліль параметрів Вашого вантажу (вміст-опис вантажу і його характеристики, розміри, кількість місць-параметри обсягу, ваги);
 • Розрахунок вартості послуг і термінів їх виконання;
 • Оформлення всіх необхідних супровідних документів на вантаж;
 • Упаковка та перепакування вантажу, маркування;
 • Безпосередня організація самої перевезення (транспортна логістика);
 • Митне оформлення вантажу, що прибув.

Консолідація збірних вантажів компанією Транс-Ліль проводиться на складах в таких країнах:

 • Німеччини; (Район Дюсельдорффа: D-40721 Hilden, Район Магдебурга: D-39126 Magdeburg, Район Франкфурта на Майні: D-60549 Frankfurt am Main, Район Гамбурга: D-20539 Hamburg, D-21465 Reinbek, Район Берліна: D-14974 Berlin)
 • Італії; (Район Горіції: It-34170 Gorizia (GO), Район Мілана: It-21010 CARDANO AL CAMPO (VA), Район Pordenone: It-33170 Pordenone, It-33080 Zoppola (PN), Район Verona: It-37055-Ronco all 'Adige (Vr), Район Трієста: It-34016 Monrupino (TS))
 • Польщі; (Район Хелма: PL- 22100 Chełm, PL- 22174 Brzeźno, PL-22600 Tomaszów Lubelski, Район Пшемишля: PL-37700 Przemysl, Район Любліна: PL-20151 Lublin, Експедиція контейнерів на портах Гдиня, Гданськ, в тому числі оформлення LCL вантажів )
 • Чехії; (Район Хумполец-Брно: CZ-39301 Pelhrimov)
 • Туреччини (Склади в Туреччині: 1. Nisanca Laleli / Istanbul, 2. Kucuk Langa Cad. Aksaray, Istanbul)

Вимоги до вантажу для перевезення:

 • Упаковка повинна відповідати характеру і особливостям вантажу, гарантувати його збереження в процесі перевезення і перевантаження.
 • Відповідальність за упаковку товару несе вантажно відправник.

 Вимоги до документації для вантажу до перевезення. З товаром повинні слідувати наступні документи:

 • CMR-накладна
 • експортна декларація (ЕХ-1)
 • Carnet TIR або ДТТ (Т-1) (документ митного транзиту)
 • Інвойс, комерційний рахунок на товар (1 оригінал + 5 копій)
 • Пакинг-лист, пакувальний лист (на розсуд відправника / одержувача)
 • Сертифікат Euro1, сертифікат походження товару (на розсуд відправника / одержувача)
 • дозвіл на ввезення / вивезення товару в / з України, ветеринарні, карантинні, фітосанітарні сертифікати (для певних товарів на вимогу країни призначення)
 • деталізація ( «розбивка») по кожному з кодів товару, що прямують в одному транспортному засобі: Код товару по ТН ЗЕД, - Вартість товару, - Вага брутто, вага нетто

Нормативні терміни доставки збірного вантажу:

 • можуть бути орієнтовні, і вимагають уточнення в кожному окремому випадку.

Вільний час для завантаження / розвантаження (включаючи митне оформлення):

 • на території України 1 робочий день;
 • на території країн ЄС 1 робочий день.

Компанія «Транс-Ліль» дорожить своєю високою репутацією і лідируючих позицій на ринку міжнародних вантажоперевезень, нас цінують за виконання взятих на себе зобов'язань по доставці вантажів, і фінансову гарантію.

Міжнародні перевезення вантажів від компанії «Транс-Ліль» - це багаторічний досвід, і гарантія доставки вантажів з необхідного місця в потрібний Вам час.

У компанії «Транс-Ліль" не обіцяють того, чого не можуть виконати. Ми не пропонуємо неможливого, просто для нас реально те, що неможливо для інших! Швидку доставку та доступні тарифи на вантажоперевезення товарів і митний сервіс нашою компанією реально здійснюється, і ми це робимо вже ця година.

Для прорахунку вартості перевезення вантажу і митного сервісу, скористайтеся спеціальним сервісом на нашому сайті Онлайн заявка, Розрахунок вартості доставкі - або по офісн.тел. +38 067 616 50 76., +38 067 446 92 60, +38 044 566 82 97 (566 7985).