Міжнародні перевезення від компаніїТранс-Ліль- це багаторічний досвід і гарантія доставки вантажів з необхідного місця в потрібний Вам час.

- А ось апельсини, а ось вітаміни ... Кому апельсинчики, кому вітамінчики? Ми готові задовольнити збільшені потреби покупців у вітамінах, і доставити їх Вам з необхідного місця в потрібний Вам час, за оптимальними фрахтовим цінами!

Рефрижераторні вантажоперевезення від компанії «Транс-Ліль»

Компанія «Транс-Ліль» виконує регулярні міжнародні перевезення вантажів з дотриманням особливого температурного режиму зберігання і доставки. Рефрижераторні вантажоперевезення від нашої компанії це багаторічний досвід і гарантія доставки.

Виконуємо перевезення різноманітних рефрежераторних вантажів з температурним режимом доставки і зберігання таких як ,: Фрукти-Овочі, Рослини-Квіти, Кондитерські вироби, М'ясо-Молочної продукції, Риба та морепродукти, Косметику та різну хімічну продукцію, включаючи «небезпечні вантажі ADR».

Хочете розрахувати вартість перевезення рефрежераторного вантажу? Отримайте швидкий прорахунок і консультацію, заповніть форму онлайн-заявки на нашому сайті: https://trans-lil.com.ua/index.php/ru/forma-onlajn-zayavki

Рефрижератор - це спеціальний пристрій, (Читати далі ... ..) яке обладнане холодильною установкою, для транспортування певної групи товарів яким необхідний спеціальний температурний режим транспортування і зберігання.

Ми забезпечуємо повний контроль вантажу, що перевозиться з температурним режимом доставки і зберігання. Для вашої впевненості і спокою проводиться повний контроль дотримання необхідної температури. Дотримуємося всіх стандартів і міжнародні вимоги до рефрижераторним перевезень, маємо повний комплект необхідних для цього допусків і сучасне холодильне обладнання напівпричепів контролю та історії режимів роботи холодильних установок в період виконання перевезення, на автомобіль та напівпричіп є санітарний паспорт а у водія - спеціальна санітарна книжка, ніж забезпечуємо клієнтам повну гарантію і спокій за довірений нам вантаж до перевезення.

Компанія «Транс-Ліль» -це багаторічний досвід міжнародних перевезень і широкий спектр можливостей для транспортування будь-яких вантажів в потрібних для вас напрямках за оптимальними фрахтовим цінами, ми більше 20-ти років доставляємо вантажі по Європі, Азії та Україні.

Телефонуйте нам! Завжди можете розраховувати на індивідуальний підхід і рішення поставлених завдань!

Viber: +380676165076, Моб: +380967631048, Офіс.тел: +380445668297., Skype: Translil.

Детальніше про наші послуги на сайті: www.trans-lil.com.ua