Міжнародні перевезення від компаніїТранс-Ліль- це багаторічний досвід і гарантія доставки вантажів з необхідного місця в потрібний Вам час.

Доставка вантажів, Вантажоперевезення з Естонії

Транспортно-експедиційна компанія «Транс-Ліль», спеціалізуючись на міжнародних автоперевезеннях, пропонує послуги вантажоперевезень з / в Естонії і сусідньої Латвії, Литви ми готові доставити будь-який комплектний вантаж, рефрежераторний вантаж -вимагає темперетурного режиму зберігання, а також перевезти небезпечний вантаж ADR, консолідувати і доставити з Естонії збірні вантажі. Доставка вантажів здійснюється автотранспортом, морським і поромами, а також в змішаному сполученні.

Естонія - маленька європейська країна Прибалтики, розташована на східному узбережжі Балтійського моря з вигідним географо-економічним становищем. Межує з Латвією на півдні і з Росією на сході, з півночі межує з Фінляндією по Фінській затоці. До складу Естонії входить 2355 островів в акваторії Балтійського моря загальною площею 4,2 тис. Км². Найбільші з них - Сааремаа і Хійумаа, а також Муху.

Важливе місце в економіці країни займають вантажоперевезення. Естонія має високий транзитним потенціалом завдяки наявності портів, географічному положенню і наявності сусідів з потужними експортно-орієнтованими потенціалами. Перевезення вантажів здійснюється усіма видами транспорту. Основними є автомобільний, залізничний і морський. Естонія є важливим транзитним пунктом в системі консолідованих мультимодальних перевезень в Україні та інші країни Європи. Морські порти Естонії мають найбільший попит з портів Балтії, вантажоперевезення з Естонії здійснюються морем і поромами з порту Таллінна Мууга, відпрацьована логістика мультимодальних міжнародних перевезень з Естонії, з перевалкою транзитних вантажів в порту Мууга з фідерних судів на автотранспорт. Найоптимальніший вид доставки вантажів з Естонії - це автомобільні перевезення. Вони поєднують в собі вигідну ціну і досить швидкі терміни доставки. Таким способом можна перевозити як збірні, так і комплектні вантажі.

Компанія «Транс-Ліль» організовує і виконає доставку вантажів з будь-якого міста Естонії, найбільш розвинені індустріальні міста перевезень Естонії це: Таллінн - Tallinn; Тарту - Tartu; Нарва - Narva; Пярну - Parnu; Маарду - Maardu; виконаємо всі необхідні завдання виникають в процесі транспортування з Естонії в Україну і назад.

Ми можемо Вам запропонувати конкурентноздатну фрахтову ціну, виконати транспортування і своєчасну доставку вантажу в пункт призначення, завдяки грамотно організованому процесу перевезення та розробці оптимального маршруту в кожному конкретному випадку індивідуально і з урахуванням ваших фінансових можливостей і необхідних термінів доставки. Вибираючи для Вас способи доставки вантажів, ми орієнтуємося на той варіант, який буде оптимальним за вартістю, швидкості, надійності і зручності. При розробці маршруту широко використовуються можливості різних видів вантажоперевезень.

Компанія «Транс-Ліль» дорожить своєю високою репутацією і лідируючих позицій на ринку міжнародних вантажоперевезень, нас цінують за виконання взятих на себе зобов'язань по доставці вантажів в / з Естонії, і фінансову гарантію.

Міжнародні перевезення вантажів автомобільним транспортом в / з Естонії від компанії «Транс-Ліль» - це багаторічний досвід, і гарантія доставки вантажів з необхідного місця в потрібний Вам час.

У компанії «Транс-Ліль" не обіцяють того, чого не можуть виконати. Ми не пропонуємо неможливого, просто для нас реально те, що неможливо для інших! Швидку доставку та доступні тарифи на вантажоперевезення товарів з / в Естонії в Україну нашою компанією реально здійснюється, і ми це робимо вже зараз.

Перевезення комплектних вантажів з / в Естонії

Компанія «Транс-Ліль» пропонує своїм клієнтам повний пакет послуг з перевезення комплектних вантажів автомобільним транспортом з Естонії та інших країн Європи в Україну.

Компанія «Транс-Ліль» організовує і виконає доставку комплектних вантажів з будь-якого міста Естонії, найбільш розвинені індустріальні міста перевезень Естонії це: Таллінн - Tallinn; Тарту - Tartu; Нарва - Narva; Пярну - Parnu; Маарду - Maardu; виконаємо всі необхідні завдання виникають в процесі транспортування з Естонії в Україну і назад.

Комплектний вантаж - це вантаж для одного одержувача за обсягом займає весь транспортний засіб. Вантаж завантажується безпосередньо на складі відправника і розвантажується на складі одержувача.

При перевезенні комплектних вантажів в / з Естонії можливе використання будь-яких транспортних засобів, ми розробимо і запропонуємо Вам для реалізації найбільш вигідний маршрут перевезення вантажів з оптимальним комплексним рішенням по доставці комплектних вантажів в / з Естонії «від дверей до дверей» і враховуючи Ваші індивідуальні потреби з оптимізацією транспортних витрат.

Міжнародні перевезення комплектних вантажів автомобільним транспортом в / з Естонії від компанії «Транс-Ліль» - це багаторічний досвід, і гарантія доставки вантажів з необхідного місця в потрібний Вам час.

Для перевезення комплектних вантажів в / з Естонії ми використовуємо автомобілі з дозволом для перевезення небезпечних вантажів (ADR), тенти і мегатрейлери, рефрежератори з об'ємом вантажного простору від 86-96 м³ до 120 м³ і внутрішньою висотою від 2,70 м до 3,00 м. Для забезпечення надійності транспортувань комплектних вантажів, ми застосовуємо весь рухомий парк який відповідає міжнародним технічним вимогам сучасних машин, а так само завдяки наявності у компанії «Транс-Ліль» укладених довгострокових контрактів з українськими транспортними автопаром ами і зарубіжними транспортними компаніями, експедиціями, логістичними центрами, що дозволяють компані «Транс-Ліль» виконувати міжнародні вантажні перевезення будь-якої складності.

З огляду на потреби кожного нашого клієнта, компанія «Транс-Ліль» пропонує найбільш оптимальні маршрути доставки з метою найкращого поєднання ціни та якості. Вартість доставки комплектного вантажу в / з Естонії в Україну, а також - експортно-імпортних вантажоперевезень в / з Європи розраховується індивідуально під кожного клієнта. Тариф буде зафіксований і незмінний на всьому етапі доставки вантажу "від дверей до дверей".

У компанії «Транс-Ліль" не обіцяють того, чого не можуть виконати. Ми не пропонуємо неможливого, просто для нас реально те, що неможливо для інших! Швидку доставку та доступні тарифи на вантажоперевезення товарів з / в Естонії в Україну нашою компанією реально здійснюється, і ми це робимо вже зараз.

Перевезення Збірних вантажів з Естонії

Компанія «Транс-Ліль» пропонує своїм клієнтам повний пакет послуг з перевезення збірних вантажів автомобільним транспортом в / з Естонії та країн Європи в Україну.

Доставка збірних вантажів з Естонії найбільш часто здійснюється для малого і середнього бізнесу, які мають потребу регулярно отримувати невеликі партії товару. Доставка збірних вантажів з Естонії здійснюється в основному автотранспортом.

Компанія «Транс-Ліль» організовує і виконає доставку збірних вантажів з будь-якого міста Естонії, найбільш розвинені індустріальні міста перевезень Естонії це: Таллінн - Tallinn; Тарту - Tartu; Нарва - Narva; Пярну - Parnu; Маарду - Maardu; виконаємо всі необхідні завдання виникають в процесі транспортування з Естонії в Україну і назад.

Вантажі називаються збірними тому, що в силу невеликих розмірів вони не можуть зайняти собою весь обсяг транспортного засобу. На перший погляд, доставка збірних вантажів вимагає більше часу. Але саме вона дає можливість значно знизити витрати, оплачуючи не всю поставку, а тільки її частину. Тому перевезення збірного вантажу стала оптимальним економним варіантом. В такому випадку в одному транспортному засобі збираються кілька вантажів, від різних замовників, і кожен з них платить тільки за свій вантаж, а не за всю машину в цілому. При цьому, Ви самі не шукаєте попутні вантажі, а перекладаєте рішення цієї проблеми на нашу Компанію Транс-Ліль, і наші логісти виконають вантаження з місця знаходження Вашого вантажу в попутні автомобілі з уже скомплектованими збірними вантажами і товарами інших фірм так, щоб вартість перевезення для вас і для них була мінімальною!

Маючи власний автомобільний транспорт для міжнародних перевезень вантажів з Естонії, а так само наявність у компанії «Транс-Ліль» укладених довгострокових контрактів з українськими транспортними автопарками і зарубіжними транспортними компаніями, експедиціями, логістичними центрами, що дозволяють компані «Транс-Ліль» виконувати міжнародні вантажні перевезення будь-якої складності.

Велике значення і вплив на ціноутворення фрахтової вартості збірних перевезень в / з Естонії надає наявність складів консолідації збірних вантажів з можливістю оформлення експортних документів на товари (Т1, ЕХ1, TIR, CMR, страхування, складські послуги та ін.) Використовуючи ці можливості, ми розробляємо для Вас такий маршрут, при якому вартість доставки збірних вантажів в / з Естонії при заданих Вами умовах, буде для Вас мінімальної.

Компанія «Транс-Ліль» дорожить своєю високою репутацією і лідируючих позицій на ринку міжнародних вантажоперевезень, нас цінують за виконання взятих на себе зобов'язань по доставці збірних вантажів в / з Естонії, і фінансову гарантію.

Міжнародні перевезення вантажів автомобільним транспортом в / з Естонії від компанії «Транс-Ліль» - це багаторічний досвід, і гарантія доставки вантажів з необхідного місця в потрібний Вам час.

У компанії «Транс-Ліль" не обіцяють того, чого не можуть виконати. Ми не пропонуємо неможливого, просто для нас реально те, що неможливо для інших! Швидку доставку та доступні тарифи на вантажоперевезення товарів з / в Естонії в Україну нашою компанією реально здійснюється, і ми це робимо вже зараз.

Для прорахунку вартості перевезення вантажу скористайтеся спеціальним сервісом на нашому сайті Онлайн заявка, Розрахунок вартості доставкі.- або по офісн.тел. +38 067 616 50 76., +38 067 446 92 60, +38 044 566 82 97 (566 7985) .