Міжнародні перевезення від компаніїТранс-Ліль- це багаторічний досвід і гарантія доставки вантажів з необхідного місця в потрібний Вам час.

Вантажоперевезення з Німеччини

Транспортно-експедиційна компанія «Транс-Ліль», спеціалізуючись на міжнародних автоперевезеннях, пропонує послуги вантажоперевезень з / в Німеччину. Ми готові доставити будь-який комплектний вантаж, рефрежераторний вантаж, а також перевезти небезпечний вантаж ADR, консолідувати і доставити з Німеччини збірні вантажі. Доставка вантажів здійснюється автотранспортом, поромами, а також в мультимодальному змішаному сполученні, і здійснюється доставки в усі обласні центри та міста України.

Як відомо Німеччина є одним зі світових економічних лідерів. Німеччина - це країна в самому центрі Європи, що має вихід до моря, і має величезний транзитним потенціалом, і пов'язана з багатьма європейськими державами цілою мережею автомагістралей, транспортна система Німеччини прекрасно розвинена і ефективна, найбільше число вантажоперевезень припадає на автомобільний транспорт, хоча вантажі також доставляються і авіалайнерами, і по залізниці, так само розвинений річковий транспорт, основні річки Німеччини це - Рейн, Дунай, Одер, сам Дунай пов'язує Німеччину з Чорним морем, а решта судноплавні ре і з Балтійським і Північним морем.

Доставка вантажів з Німеччини здійснюється в основному автотранспортом, багато українських компаній прагнуть знайти для себе ділових партнерів в Німеччині, і потребують вантажоперевезеннях автомобільним транспортом в / з Німеччини в Україну, дуже популярні комплектні, і збірні вантажі. Компанія «Транс-Ліль» організовує доставку вантажів з будь-якого міста Німеччини, основні індустріальні місця перевезень це: - Мюнхен, Берлін, Лейпциг, Бремен, Франкфурта-на-Майн, Ганновер, Дортмунд, Дрезден, Ессен, Гамбург, Кельн, Штутгарт, Дюссельдорф , та ін. ; виконаємо всі необхідні завдання, що виникають в процесі транспортування вантажів в / з Німеччини.

Ми можемо Вам запропонувати конкурентноздатну фрахтову ціну, виконати транспортування і своєчасну доставку вантажу в пункт призначення, завдяки грамотно організованому процесу перевезення та розробці оптимального маршруту в кожному конкретному випадку індивідуально і з урахуванням ваших фінансових можливостей і необхідних термінів доставки. Вибираючи для Вас способи доставки вантажів, ми орієнтуємося на той варіант, який буде оптимальним за вартістю, швидкості, надійності і зручності. При розробці маршруту широко використовуються можливості різних видів вантажоперевезень.

Компанія «Транс-Ліль» дорожить своєю високою репутацією і лідируючих позицій на ринку міжнародних вантажоперевезень, нас цінують за виконання взятих на себе зобов'язань по доставці вантажів в / з Німеччини, і фінансову гарантію.

Міжнародні перевезення вантажів автомобільним транспортом в / з Німеччини від компанії «Транс-Ліль» - це багаторічний досвід, і гарантія доставки вантажів з необхідного місця в потрібний Вам час.

У компанії «Транс-Ліль" не обіцяють того, чого не можуть виконати. Ми не пропонуємо неможливого, просто для нас реально те, що неможливо для інших! Швидку доставку та доступні тарифи на вантажоперевезення товарів з / в Німеччині в Україну нашою компанією реально здійснюється, і ми це робимо вже ця година.

Перевезення Збірних вантажів з Німеччини

Компанія «Транс-Ліль» пропонує своїм клієнтам повний пакет послуг з перевезення Збірних вантажів автомобільним транспортом в / з Німеччини і країн Європи в Україну.

Доставка збірних вантажів з Німеччини здійснюється в основному автотранспортом, багато українських компаній прагнуть знайти для себе ділових партнерів Німеччини, і потребують вантажоперевезеннях автомобільним транспортом в / з Німеччини в Україну, і найбільш часто здійснюється для малого і середнього бізнесу, які мають потребу регулярно отримувати невеликі партії товару.

Фахівці компанії «Транс-Ліль» організують доставку збірних вантажів з будь-якого міста Німеччини, основні індустріальні міста доставок це: - Мюнхен, Берлін, Лейпциг, Бремен, Франкфурта-на-Майні, Ганновер, Дортмунд, Дрезден, Ессен, Гамбург, Кельн, Штутгарт , Дюссельдорф; виконають всі необхідні завдання виникають в процесі транспортування вантажів в / з Німеччини.

Вантажі називаються збірними тому, що в силу невеликих розмірів вони не можуть зайняти собою весь обсяг транспортного засобу. На перший погляд, доставка збірних вантажів вимагає більше часу. Але саме вона дає можливість значно знизити витрати, оплачуючи не всю поставку, а тільки її частину. Тому перевезення збірного вантажу стала оптимальним економним варіантом. В такому випадку в одному транспортному засобі збираються кілька вантажів, від різних замовників, і кожен з них платить тільки за свій вантаж, а не за всю машину в цілому. При цьому, Ви самі не шукаєте попутні вантажі, а перекладаєте рішення цієї проблеми на нашу Компанію Транс-Ліль, і наші логісти виконають вантаження з місця знаходження Вашого вантажу в попутні автомобілі з уже скомплектованими збірними вантажами і товарами інших фірм так, щоб вартість перевезення для вас і для них була мінімальною!

Маючи власний автомобільний транспорт для міжнародних перевезень вантажів в / з Німеччини, а так само наявність у компанії «Транс-Ліль» укладених довгострокових контрактів з українськими транспортними автопарками і зарубіжними транспортними компаніями, експедиціями, логістичними центрами, що дозволяють компані «Транс-Ліль» виконувати міжнародні вантажні перевезення будь-якої складності.

Велике значення і вплив на ціноутворення фрахтової вартості збірних перевезень в / з Німеччини надає наявність складів консолідації збірних вантажів з можливістю оформлення експортних документів на товари (Т1, ЕХ1, TIR, CMR, страхування, складські послуги та ін.) Використовуючи ці можливості, ми розробляємо для Вас такий маршрут, при якому вартість доставки збірних вантажів в / з Німеччини при заданих вами умовах, буде для Вас мінімальної.

Компанія «Транс-Ліль» дорожить своєю високою репутацією і лідируючих позицій на ринку міжнародних вантажоперевезень, нас цінують за виконання взятих на себе зобов'язань по доставці збірних вантажів в / з Німеччини, і фінансову гарантію.

Міжнародні перевезення вантажів автомобільним транспортом в / з Німеччини від компанії «Транс-Ліль» - це багаторічний досвід, і гарантія доставки вантажів з необхідного місця в потрібний Вам час.

У компанії «Транс-Ліль" не обіцяють того, чого не можуть виконати. Ми не пропонуємо неможливого, просто для нас реально те, що неможливо для інших! Швидку доставку та доступні тарифи на вантажоперевезення товарів з / в Німеччині в Україну нашою компанією реально здійснюється, і ми це робимо вже зараз.

Перевезення комплектних вантажів з / в Німеччині

Компанія «Транс-Ліль» пропонує своїм клієнтам повний пакет послуг з перевезення комплектних вантажів автомобільним транспортом з Німеччини і країн Європи в Україну.

Як відомо Німеччина є одним зі світових економічних лідерів, тому багато українських компаній прагнуть знайти для себе ділових партнерів в Німеччині. Доставка вантажів в / з Німеччини здійснюється в основному автотранспортом, можливі мультимодальні перевезення, при яких авіа або морські / річкові транспортування комбінуються з автомобільними. Дуже популярні комплектні вантажі. Основний вид транспорту - це автомобільний, фахівці компанії «Транс-Ліль» організують доставку вантажів з будь-якого міста Німеччини, основні індустріальні міста доставок це: - Мюнхен, Берлін, Лейпциг, Бремен, Франкфурта-на-Майні, Ганновер, Дортмунд, Дрезден, Ессен , Гамбург, Кельн, Штутгарт, Дюссельдорф; виконають всі необхідні завдання виникають в процесі транспортування вантажів в / з Німеччини.

Комплектний вантаж - це вантаж для одного одержувача за обсягом займає весь транспортний засіб. Вантаж завантажується безпосередньо на складі відправника і розвантажується на складі одержувача.

При перевезенні комплектних вантажів в / з Німеччини можливе використання будь-яких транспортних засобів, ми розробимо і запропонуємо Вам для реалізації найбільш вигідний маршрут перевезення вантажів з оптимальним комплексним рішенням по доставці комплектних вантажів в / з Німеччини «від дверей до дверей» і враховуючи Ваші індивідуальні потреби з оптимізацією транспортних витрат.

Міжнародні перевезення комплектних вантажів автомобільним транспортом в / з Німеччини від компанії «Транс-Ліль» - це багаторічний досвід, і гарантія доставки вантажів з необхідного місця в потрібний Вам час.

Для перевезення комплектних вантажів в / з Німеччини ми використовуємо автомобілі з дозволом для перевезення небезпечних вантажів (ADR), тенти і мегатрейлери, рефрежератори з об'ємом вантажного простору від 86-96 м³ до 120 м³ і внутрішньою висотою від 2,70 м до 3,00 м. Для забезпечення надійності транспортувань комплектних вантажів, ми застосовуємо весь рухомий парк який відповідає міжнародним технічним вимогам сучасних машин, а так само завдяки наявності у компанії «Транс-Ліль» укладених довгострокових контрактів з українськими транспортними автопаром ами і зарубіжними транспортними компаніями, експедиціями, логістичними центрами, що дозволяють компані «Транс-Ліль» виконувати міжнародні вантажні перевезення будь-якої складності.

З огляду на потреби кожного нашого клієнта, компанія «Транс-Ліль» пропонує найбільш оптимальні маршрути доставки з метою найкращого поєднання ціни та якості. Вартість доставки комплектного вантажу в / з Німеччини в Україну, а також - експортно-імпортних вантажоперевезень в / з Європи розраховується індивідуально під кожного клієнта. Тариф буде зафіксований і незмінний на всьому етапі доставки вантажу "від дверей до дверей".

У компанії «Транс-Ліль" не обіцяють того, чого не можуть виконати. Ми не пропонуємо неможливого, просто для нас реально те, що неможливо для інших! Швидку доставку та доступні тарифи на вантажоперевезення товарів з / в Німеччині в Україну нашою компанією реально здійснюється, і ми це робимо вже зараз.

Для прорахунку вартості перевезення вантажу скористайтеся спеціальним сервісом на нашому сайті Онлайн заявка, Розрахунок вартості доставкі.- або по офісн.тел. +38 067 616 50 76., +38 067 446 92 60, +38 044 566 82 97 (566 7985) .