Міжнародні перевезення від компаніїТранс-Ліль- це багаторічний досвід і гарантія доставки вантажів з необхідного місця в потрібний Вам час.

Транспортно-експедиційна компанія «Транс-Ліль», спеціалізуючись на міжнародних автоперевезеннях, пропонує послуги вантажоперевезень з / в Білорусії і сусідньої Литви. Ми готові доставити будь-який комплектний вантаж, рефрежераторний вантаж -вимагає темперетурного режиму зберігання, а також перевезти небезпечний вантаж ADR, консолідувати і доставити з Білорусі та Литви збірні вантажі. Доставка вантажів здійснюється автотранспортом, а також в змішаному сполученні, і здійснюється доставки в усі обласні центри та міста України.

Перевезення комплектних вантажів з / в Білорусі

Білорусь - держава в Східній Європі. На північному заході Білорусь межує з Литвою, на заході межує з Польщею, на півночі межує з Латвією, на сході межує з Росією, на півдні межує з Україною. Республіка Білорусь - це, перш за все, експортер вантажних авто, тракторів і дорожньо-будівельної техніки. Крім того, країна відома своєю деревообробної та легкої промисловістю, доставляються в Україну товари народного споживання - молочна та м'ясна продукція, цукор, одяг, взуття, текстиль, хімічні і натуральні волокна, калійні і азотні добрива, шини та інші товари. На сьогоднішній день величезна кількість підприємств користується послугами з перевезення та доставки вантажу з Білорусії в Україну і назад.

Компанія «Транс-Ліль» готова допомогти вам в доставці будь-якого вантажу в / з Білорусі. Основним видом транспорту, за допомогою якого здійснюються вантажоперевезення в Білорусь з України і назад, є автомобільний транспорт, використовуючи для цього різні види транспорту здійснюється автомобілями різної тоннажності, завдяки чому завжди можна підібрати оптимальний варіант, відповідний типу і масі вантажу, для перевезення небезпечних грузов- ADR, єврофури, юмби, меги, автопоїзда, низькорамні трали, контейнерні майданчики, тенти, рефрежератори, і ін.

Ми можемо Вам запропонувати конкурентноздатну фрахтову ціну, виконати транспортування і своєчасну доставку вантажу в пункт призначення, завдяки грамотно організованому процесу перевезення та розробці оптимального маршруту в кожному конкретному випадку індивідуально і з урахуванням ваших фінансових можливостей і необхідних термінів доставки. Вибираючи для Вас способи доставки вантажів, ми орієнтуємося на той варіант, який буде оптимальним за вартістю, швидкості, надійності і зручності. При розробці маршруту широко використовуються можливості різних видів вантажоперевезень.

Компанія «Транс-Ліль» дорожить своєю високою репутацією і лідируючих позицій на ринку міжнародних вантажоперевезень, нас цінують за виконання взятих на себе зобов'язань по доставці вантажів в / з Білорусі, і фінансову гарантію.

Міжнародні перевезення вантажів автомобільним транспортом в / з Білорусі від компанії «Транс-Ліль» - це багаторічний досвід, і гарантія доставки вантажів з необхідного місця в потрібний Вам час.

У компанії «Транс-Ліль" не обіцяють того, чого не можуть виконати. Ми не пропонуємо неможливого, просто для нас реально те, що неможливо для інших! Швидку доставку та доступні тарифи на вантажоперевезення товарів з / в Білорусі в Україну нашою компанією реально здійснюється, і ми це робимо вже зараз

Для прорахунку вартості перевезення вантажу скористайтеся спеціальним сервісом на нашому сайті Онлайн заявка, Розрахунок вартості доставкі.- або по офісн.тел. +38 067 616 50 76., +38 067 446 92 60, +38 044 566 82 97 (566 7985) .