Міжнародні перевезення від компаніїТранс-Ліль- це багаторічний досвід і гарантія доставки вантажів з необхідного місця в потрібний Вам час.

Доставка вантажів в / з Угорщини

Транспортно-експедиційна компанія «Транс-Ліль», спеціалізуючись на міжнародних автоперевезеннях, пропонує послуги вантажоперевезень з / в Угорщину. Ми готові доставити будь-який комплектний вантаж, рефрежераторний вантаж, а також перевезти небезпечний вантаж ADR, консолідувати і доставити з Угорщини збірні вантажі. Доставка вантажів здійснюється автотранспортом, поромами, а також в мультимодальному змішаному сполученні, і здійснюється доставки в усі обласні центри та міста України.

Угорщина - розташована в центрі Європи, це континентальна держава, що не має виходу до моря, має сухопутний кордон з Україною, Румунією, Словаччиною, Сербією, Хорватією, Словенією та Австрією, індустріально-аграрна країна з динамічно розвивається. Угорщина є транзитним хабом з Італії, Австрії та Балканських країн (Хорватії, Сербії, Боснії і Герцеговини, Албанії, Македонії), адже ця країна пов'язана з багатьма європейськими державами цілою мережею автомагістралей. Транспортна система Угорщини прекрасно розвинена і ефективна, найбільше число вантажоперевезень припадає на автомобільний транспорт, хоча вантажі також доставляються і авіалайнерами, і по залізниці, так само розвинений річковий транспорт всі річки Угорщини належать басейну Дунаю, сам Дунай перетинає країну з півночі на південь на протязі 410 км. Перевезення вантажу з Угорщини в Україну так само жожно здійснити морським шляхом з дунайських портів Угорщини в Одесу, Миколаїв, Чорноморськ (Іллічівськ), звідки автотранспортом товари доставляються в будь-яке місто України.

 

Доставка вантажів з Угорщини здійснюється в основному автотранспортом, багато українських компаній прагнуть знайти для себе ділових партнерів в Угорщині, і потребують вантажоперевезеннях автомобільним транспортом в / з Угорщини в Україну, дуже популярні комплектні, і збірні вантажі. Компанія «Транс-Ліль» організовує доставку вантажів з будь-якого міста Угорщини, основні індустріальні місця перевезень це: -Будапешт - Budapest, Дебрецен - Debrecen, Мішкольц - Miskolc, Сегед - Szeged, Печ- Pécs, Дьйор - Győr, Ніредьгаза - Nyíregyháza, Кечкемет - Kecskemét, Секешфехервар -Székesfehérvár; виконаємо всі необхідні завдання, що виникають в процесі транспортування вантажів в / з Угорщини.

Ми можемо Вам запропонувати конкурентноздатну фрахтову ціну, виконати транспортування і своєчасну доставку вантажу в пункт призначення, завдяки грамотно організованому процесу перевезення та розробці оптимального маршруту в кожному конкретному випадку індивідуально і з урахуванням ваших фінансових можливостей і необхідних термінів доставки. Вибираючи для Вас способи доставки вантажів, ми орієнтуємося на той варіант, який буде оптимальним за вартістю, швидкості, надійності і зручності. При розробці маршруту широко використовуються можливості різних видів вантажоперевезень.

Компанія «Транс-Ліль» дорожить своєю високою репутацією і лідируючих позицій на ринку міжнародних вантажоперевезень, нас цінують за виконання взятих на себе зобов'язань по доставці вантажів в / з Угорщини, і фінансову гарантію.

Міжнародні перевезення вантажів автомобільним транспортом в / з Угорщини від компанії «Транс-Ліль» - це багаторічний досвід, і гарантія доставки вантажів з необхідного місця в потрібний Вам час.

У компанії «Транс-Ліль" не обіцяють того, чого не можуть виконати. Ми не пропонуємо неможливого, просто для нас реально те, що неможливо для інших! Швидку доставку та доступні тарифи на вантажоперевезення товарів з / в Угорщині в Україні нашою компанією реально здійснюється, і ми це робимо вже зараз

Перевезення Збірних вантажів в / з Угорщини

Компанія «Транс-Ліль» пропонує своїм клієнтам повний пакет послуг з перевезення Збірних вантажів автомобільним транспортом в / з Угорщини та країн Європи в Україну.

Доставка збірних вантажів з Угорщини здійснюється в основному автотранспортом, багато українських компаній прагнуть знайти для себе ділових партнерів Угорщини, і потребують вантажоперевезеннях автомобільним транспортом в / з Угорщини в Україну, і найбільш часто здійснюється для малого і середнього бізнесу, які мають потребу регулярно отримувати невеликі партії товару.

Фахівці компанії «Транс-Ліль» організують доставку збірних вантажів з будь-якого міста Угорщини, найбільші індустріальні місця перевезень це: - Будапешт - Budapest, Дебрецен - Debrecen, Мішкольц - Miskolc, Сегед - Szeged, Печ- Pécs, Дьйор - Győr, Ніредьгаза - Nyíregyháza, Кечкемет - Kecskemét, Секешфехервар -Székesfehérvár; виконають всі необхідні завдання виникають в процесі транспортування збірних вантажів з Угорщини.

Вантажі називаються збірними тому, що в силу невеликих розмірів вони не можуть зайняти собою весь обсяг транспортного засобу. На перший погляд, доставка збірних вантажів вимагає більше часу. Але саме вона дає можливість значно знизити витрати, оплачуючи не всю поставку, а тільки її частину. Тому перевезення збірного вантажу стала оптимальним економним варіантом. В такому випадку в одному транспортному засобі збираються кілька вантажів, від різних замовників, і кожен з них платить тільки за свій вантаж, а не за всю машину в цілому. При цьому, Ви самі не шукаєте попутні вантажі, а перекладаєте рішення цієї проблеми на нашу Компанію Транс-Ліль, і наші логісти виконають вантаження з місця знаходження Вашого вантажу в попутні автомобілі з уже скомплектованими збірними вантажами і товарами інших фірм так, щоб вартість перевезення для вас і для них була мінімальною!

Маючи власний автомобільний транспорт для міжнародних перевезень вантажів в / з Угорщини, а так само наявність у компанії «Транс-Ліль» укладених довгострокових контрактів з українськими транспортними автопарками і зарубіжними транспортними компаніями, експедиціями, логістичними центрами, що дозволяють компані «Транс-Ліль» виконувати міжнародні вантажні перевезення будь-якої складності.

Велике значення і вплив на ціноутворення фрахтової вартості збірних перевезень в / з Угорщини надає наявність складів консолідації збірних вантажів з можливістю оформлення експортних документів на товари (Т1, ЕХ1, TIR, CMR, страхування, складські послуги та ін.) Використовуючи ці можливості, ми розробляємо для Вас такий маршрут, при якому вартість доставки збірних вантажів в / з Угорщини при заданих вами умовах, буде для Вас мінімальної.

Компанія «Транс-Ліль» дорожить своєю високою репутацією і лідируючих позицій на ринку міжнародних вантажоперевезень, нас цінують за виконання взятих на себе зобов'язань по доставці збірних вантажів в / з Угорщини, і фінансову гарантію.

Міжнародні перевезення вантажів автомобільним транспортом в / з Угорщини від компанії «Транс-Ліль» - це багаторічний досвід, і гарантія доставки вантажів з необхідного місця в потрібний Вам час.

У компанії «Транс-Ліль" не обіцяють того, чого не можуть виконати. Ми не пропонуємо неможливого, просто для нас реально те, що неможливо для інших! Швидку доставку та доступні тарифи на вантажоперевезення товарів з / в Угорщину в Україну нашою компанією реально здійснюється, і ми це робимо вже зараз.

Перевезення комплектних вантажів в / з Угорщини

Компанія «Транс-Ліль» пропонує своїм клієнтам повний пакет послуг з перевезення комплектних вантажів автомобільним транспортом в / з Угорщини та інших країн Європи в Україну.

Доставка вантажів в / з Угорщини здійснюється в основному автотранспортом, можливі мультимодальні перевезення, при яких авіа або морські / річкові транспортування комбінуються з автомобільними. Дуже популярні комплектні, і збірні вантажі. Основний вид транспорту - це автомобільний, фахівці компанії «Транс-Ліль» організують доставку вантажів з будь-якого міста Угорщини, основні індустріальні міста доставок це: - Будапешт - Budapest, Дебрецен - Debrecen, Мішкольц - Miskolc, Сегед - Szeged, Печ- Pécs, Дьйор - Győr, Ніредьгаза - Nyíregyháza, Кечкемет - Kecskemét, Секешфехервар -Székesfehérvár; виконають всі необхідні завдання виникають в процесі транспортування вантажів в / з Угорщини.

Компанія «Транс-Ліль» пропонує своїм клієнтам повний пакет послуг з перевезення комплектних вантажів автомобільним транспортом в / з Угорщини та інших країн Європи в Україну.

Комплектний вантаж - це вантаж для одного одержувача за обсягом займає весь транспортний засіб. Вантаж завантажується безпосередньо на складі відправника і розвантажується на складі одержувача.

При перевезенні комплектних вантажів в / з Угорщини можливе використання будь-яких транспортних засобів, ми розробимо і запропонуємо Вам для реалізації найбільш вигідний маршрут перевезення вантажів з оптимальним комплексним рішенням по доставці комплектних вантажів в / з Угорщини «від дверей до дверей» і враховуючи Ваші індивідуальні потреби з оптимізацією транспортних витрат.

Міжнародні перевезення комплектних вантажів автомобільним транспортом в / з Угорщини від компанії «Транс-Ліль» - це багаторічний досвід, і гарантія доставки вантажів з необхідного місця в потрібний Вам час.

Для перевезення комплектних вантажів в / з Угорщини ми використовуємо автомобілі з дозволом для перевезення небезпечних вантажів (ADR), тенти і мегатрейлери, рефрежератори з об'ємом вантажного простору від 86-96 м³ до 120 м³ і внутрішньою висотою від 2,70 м до 3,00 м. Для забезпечення надійності транспортувань комплектних вантажів, ми застосовуємо весь рухомий парк який відповідає міжнародним технічним вимогам сучасних машин, а так само завдяки наявності у компанії «Транс-Ліль» укладених довгострокових контрактів з українськими транспортними автопарк ми і зарубіжними транспортними компаніями, експедиціями, логістичними центрами, що дозволяють компані «Транс-Ліль» виконувати міжнародні вантажні перевезення будь-якої складності.

З огляду на потреби кожного нашого клієнта, компанія «Транс-Ліль» пропонує найбільш оптимальні маршрути доставки з метою найкращого поєднання ціни та якості. Вартість доставки комплектного вантажу в / з Угорщини в Україну, а також - експортно-імпортних вантажоперевезень в / з Європи розраховується індивідуально під кожного клієнта. Тариф буде зафіксований і незмінний на всьому етапі доставки "від дверей до дверей".

У компанії «Транс-Ліль" не обіцяють того, чого не можуть виконати. Ми не пропонуємо неможливого, просто для нас реально те, що неможливо для інших! Швидку доставку та доступні тарифи на вантажоперевезення товарів з / в Угорщині в Україні нашою компанією реально здійснюється, і ми це робимо вже зараз.

Для прорахунку вартості перевезення вантажу скористайтеся спеціальним сервісом на нашому сайті Онлайн заявка, Розрахунок вартості доставкі.- або по офісн.тел. +38 067 616 50 76., +38 067 446 92 60, +38 044 566 82 97 (566 7985) .