Міжнародні перевезення від компаніїТранс-Ліль- це багаторічний досвід і гарантія доставки вантажів з необхідного місця в потрібний Вам час.

Міжнародні перевезення комплектних вантажів

Одне з основних напрямків діяльності ПП «Транс-Ліль» - перевезення комплектних вантажів.

Комплектний вантаж -це вантаж для одного одержувача за обсягом займає весь транспортний засіб. Вантаж завантажується безпосередньо на складі відправника і розвантажується на складі одержувача.

При перевезенні комплектних вантажів можливе використання будь-яких транспортних засобів, автомобільного транспорту з використанням інтермодальних, морських контейнерних перевезень, що оптимізує транспортні витрати. Фахівці нашої компанії розроблять і запропонують Вам, для реалізації найбільш вигідний маршрут перевезення вантажів, і оптимальні комплексні рішення по доставці комплектних вантажів «від дверей до дверей», з огляду на Ваші індивідуальні потреби.

В рамках надання даної послуги ми пропонуємо:

  • доставку комплектного вантажу «від дверей до дверей» автомобільні перевезення в країнах ЄС, України, Казахстан, Китаю, Росії, в тому числі збірних і рефрижераторних вантажів,
  • доставку небезпечних і негабаритних вантажів;
  • вирішення питань з митних процедур та експортного оформлення, оформлення супутніх митних формальностей в країнах відправлення та призначення вантажів, відкриття процедури Т1 в ЄС,
  • чинне CMR-страхування на всі перевезення, сприяння в організації додаткового страхування вантажів;
  • перевантаження на консолідаційних складах в Європі (при необхідності), оформлення товаросупровідних документів.

При доставці комплектного вантажу основними критеріями є оперативність і безпеку перевезення. Ми розуміємо, що логістика є важливою складовою успішного розвитку Вашої компанії, тому доставляємо Ваші вантажі в точку призначення в зазначений термін і в повній цілості.

Для перевезення комплектних вантажів ми використовуємо тенти і мегатрейлери, рефрежератори з об'ємом вантажного простору від 86-96 м³ до 120 м³ і внутрішньою висотою від 2,70 м до 3,00 м. Для забезпечення надійності транспортувань комплектних вантажів, ми застосовуємо весь рухомий парк який відповідає міжнародним технічним вимогам сучасних машин, власного парку транспортних засобів, і великих українських автопарків, так і польських, словацьких, угорських і литовських перевізників (що в загальній чисельності може бути задіяно для осущ ствленія перевезень нашою компанією ПП «Транс-Ліль», більше 3000 автопоїздів і причепів)

З огляду на потреби кожного нашого клієнта, компанія «Транс-Ліль» пропонує найбільш оптимальні маршрути доставки з метою найкращого поєднання ціни та якості.

Може бути Вас також зацікавлять такі послуги нашої компанії як: Збірні перевезення вантажів з країн ЄС, Вантажоперевезення по Європі, Контейнерні перевезення, Доставка збірних вантажів, консолідацію та обробку збірних вантажів на складах в країнах ЄС (Італії, Німеччини, Польщі), Митне оформлення .

Доставка комплектних вантажів з Європи, Вантажоперевезення з Європи.

Компанія «Транс-Ліль» пропонує повний пакет послуг з перевезення будь-яких комплектних вантажів з Європи в Україну. Доставка вантажів здійснюється автотранспортом, морським і поромами, а також в змішаному сполученні.

Ми готові організувати доставку вантажів з будь-якої країни Європи в мінімальні терміни з наданням повної гарантії збереження. Намагаємося для кожного клієнта бути надійним партнером, забезпечивши безперебійне постачання. Запропонуємо Вам, для реалізації найбільш вигідний маршрут перевезення вантажів, і оптимальні комплексні рішення по доставці комплектних вантажів з Європи «від дверей до дверей», з огляду на Ваші індивідуальні потреби з найкращим співвідношенням ціни і якості.

 Міжнародні перевезення вантажів автомобільним транспортом з Європи від компанії «Транс-Ліль» - це багаторічний досвід, і гарантія доставки вантажів з необхідного місця в потрібний Вам час.

Для забезпечення надійності транспортувань комплектних вантажів з Європи, ми застосовуємо весь рухомий парк, який відповідає міжнародним технічним вимогам сучасних машин, власного парку транспортних засобів, і залучених великих українських автопарків, і завдяки нашней широкої агентської мережі партнерів і надійним зв'язках із складами консолідації-експедиції по всій Європі, ми завжди готові запропонувати Вам індивідуальне рішення стосовно доставки консолідованого вантажу з Європи. Компанія «Транс-Ліль» постійно взаємодіють з перевізниками з України, Німеччини, Польщі, Чехії, Прибалтійських країн, в тому числі з митними перевізниками цих країн, які забезпечують доставку Вашого вантажу. Ми допоможемо Вам подолати будь-які бар'єри, під час перевезення вантажу з Європи.

У компанії «Транс-Ліль" не обіцяють того, чого не можуть виконати. Ми не пропонуємо неможливого, просто для нас реально те, що неможливо для інших!

Швидку доставку та доступні тарифи на вантажоперевезення товарів в / з Європи нашою компанією реально здійснюється, і ми це робимо вже зараз. Чи готові виконати доставку комплектних вантажів з Європи будь-якої складності і рівня, включаючи такі види перевезень:

  • - Перевезення рефрежераторних вантажів,
  • - Перевезення небезпечних вантажів ADR,
  • - Перевезення негабаритних та великовагових вантажів,
  • - Доставка Збірних і консолідованих вантажів на складах в Європі,
  • - Доставка вантажів з Європи в усі міста України: Київ, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Миколаїв, Житомир, Львів, Івано-Франківськ, Суми, Хмельницький, Полтаву, Рівне, Чернівці, Маріуполь, Чернігів, Харків, Одесу.

Для прорахунку вартості перевезення вантажу і митного сервісу, скористайтеся спеціальним сервісом на нашому сайті Онлайн заявка, Розрахунок вартості доставкі - або по офісн.тел. +38 067 616 50 76., +38 067 446 92 60, +38 044 566 82 97 (566 7985).