Міжнародні перевезення від компаніїТранс-Ліль- це багаторічний досвід і гарантія доставки вантажів з необхідного місця в потрібний Вам час.

Вантажоперевезення з Нідерландів (Голландії)

Транспортно-експедиційна компанія «Транс-Ліль», спеціалізуючись на міжнародних автоперевезеннях, пропонує послуги вантажоперевезень з / в Нідерландів. Ми готові доставити будь-який комплектний вантаж, рефрежераторний вантаж, а також перевезти небезпечний вантаж ADR, консолідувати і доставити з Голландії збірні вантажі. Доставка вантажів здійснюється автотранспортом, поромами, а також в мультимодальному змішаному сполученні, і здійснюється доставки в усі обласні центри та міста України.

Нідерланди - часто називають «Голландією», хоч офіційно це не зовсім правильно. Голландія одна з провінцій Нідерландів, а стали називати саме так, після візиту Петра I в Нідерланди, який відвідав саму розвинену частину королівства, як раз в Голландії, з того часу і з'явилася така назва. Нідерланди мають спільний кордон з Бельгією і Німеччиною. У складі Нідерландів всього з 12 провінцій (найвідоміші і розвинені з яких Північна і Південна Голландія). Нідерланди (Голландія) - країна з високорозвиненою економікою, яка входить в топ найбільших імпортерів і експортерів в світі, з надзвичайно розвиненою промисловістю і сільським господарствам, якісна продукція та високотехнологічне обладнання з Нідерландів користуються великим попитом, тому доставка вантажів з Нідерландів в Україну на ринку транспортних послуг надзвичайно затребувана.

У Нідерландах добре розвинена транспортна інфраструктура. Зручне географічне розташування, а також близькість підприємств до морських портів дозволяє доставляти вантажі в різний спосіб: морським, автомобільним, залізничним та авіатранспортом, а також комбінованим способом-мультимодальних. Один з найбільших портів у світі Роттердам дозволяє Голландії бути розвиненим логістичним вузлом на карті Європи. Морський транспорт можна використовувати для торгівлі з країнами інших континентів - Америки, Азії, Австралії, Африки. Найбільш вигідні рішення - перевезення з використанням автотранспорту.

Доставка вантажів з Нідерландів здійснюється в основному автотранспортом, компанія «Транс-Ліль» організовує доставку вантажів з будь-якого міста Голландії, найбільш основні індустріальні місця перевезень це: - Роттердам - ​​Rotterdam, Амстердам - ​​Amsterdam, Еймейнен - ​​Ijmuiden, Дордрехт - Dordrecht, Арнем - Arnhem , Неймеген - Nijmegen, Гронінген - Groningen, Зволе - Zwolle, Утрехт - Utrecht; виконаємо всі необхідні завдання виникають в процесі транспортування вантажів в / з Нідерландів в Україну і назад.

Ми можемо Вам запропонувати конкурентноздатну фрахтову ціну, виконати транспортування і своєчасну доставку вантажу в пункт призначення, завдяки грамотно організованому процесу перевезення та розробці оптимального маршруту в кожному конкретному випадку індивідуально і з урахуванням ваших фінансових можливостей і необхідних термінів доставки. Вибираючи для Вас способи доставки вантажів, ми орієнтуємося на той варіант, який буде оптимальним за вартістю, швидкості, надійності і зручності. При розробці маршруту широко використовуються можливості різних видів вантажоперевезень.

Компанія «Транс-Ліль» дорожить своєю високою репутацією і лідируючих позицій на ринку міжнародних вантажоперевезень, нас цінують за виконання взятих на себе зобов'язань по доставці вантажів в / з Нідерландів, і фінансову гарантію.

Міжнародні перевезення вантажів автомобільним транспортом в / з Голландії від компанії «Транс-Ліль» - це багаторічний досвід, і гарантія доставки вантажів з необхідного місця в потрібний Вам час.

У компанії «Транс-Ліль" не обіцяють того, чого не можуть виконати. Ми не пропонуємо неможливого, просто для нас реально те, що неможливо для інших! Швидку доставку та доступні тарифи на вантажоперевезення товарів з / в Нідерландів в Україні нашою компанією реально здійснюється, і ми це робимо вже ця година.

Перевезення  Збірних вантажів з Голландії

Доставка збірних вантажів з Нідерландів (Голландії) здійснюється в основному автотранспортом, багато українських компаній прагнуть знайти для себе ділових партнерів в Нідерландах (Голландії), і потребують вантажоперевезеннях автомобільним транспортом в / з Нідерландів (Голландії) в Україну, і найбільш часто здійснюється для малого і середнього бізнесу, які мають потребу регулярно отримувати невеликі партії товару.

Компанія «Транс-Ліль» організовує доставку збірних вантажів з будь-якого міста Нідерландів (Голландії), основні найбільш індустріально розвинені міста це: - Роттердам - ​​Rotterdam, Амстердам - ​​Amsterdam, Еймейнен - ​​Ijmuiden, Дордрехт - Dordrecht, Арнем - Arnhem, Неймеген - Nijmegen, Гронінген - Groningen, Зволе - Zwolle, Утрехт - Utrecht; виконають всі необхідні завдання виникають в процесі транспортування вантажів в / з Нідерландів (Голландії).

Вантажі називаються збірними тому, що в силу невеликих розмірів вони не можуть зайняти собою весь обсяг транспортного засобу. На перший погляд, доставка збірних вантажів вимагає більше часу. Але саме вона дає можливість значно знизити витрати, оплачуючи не всю поставку, а тільки її частину. Тому перевезення збірного вантажу стала оптимальним економним варіантом. В такому випадку в одному транспортному засобі збираються кілька вантажів, від різних замовників, і кожен з них платить тільки за свій вантаж, а не за всю машину в цілому. При цьому, Ви самі не шукаєте попутні вантажі, а перекладаєте рішення цієї проблеми на нашу Компанію Транс-Ліль, і наші логісти виконають вантаження з місця знаходження Вашого вантажу в попутні автомобілі з уже скомплектованими збірними вантажами і товарами інших фірм так, щоб вартість перевезення для вас і для них була мінімальною!

Маючи власний автомобільний транспорт для міжнародних перевезень вантажів Нідерландів (Голландії), а так само наявність у компанії «Транс-Ліль» укладених довгострокових контрактів з українськими транспортними автопарками і зарубіжними транспортними компаніями, експедиціями, логістичними центрами, що дозволяють компані «Транс-Ліль» виконувати міжнародні вантажні перевезення будь-якої складності.

Велике значення і вплив на ціноутворення фрахтової вартості збірних перевезень в / з Нідерландів (Голландії) надає наявність складів консолідації збірних вантажів з можливістю оформлення експортних документів на товари (Т1, ЕХ1, TIR, CMR, страхування, складські послуги та ін.) Використовуючи ці можливості , ми розробляємо для Вас такий маршрут, при якому вартість доставки збірних вантажів в / з Нідерландів (Голландії) при заданих вами умовах, буде для Вас мінімальної.

Компанія «Транс-Ліль» дорожить своєю високою репутацією і лідируючих позицій на ринку міжнародних вантажоперевезень, нас цінують за виконання взятих на себе зобов'язань по доставці збірних вантажів в / з Нідерландів (Голландії), і фінансову гарантію.

Міжнародні перевезення вантажів автомобільним транспортом в / з Нідерландів (Голландії) від компанії «Транс-Ліль» - це багаторічний досвід, і гарантія доставки вантажів з необхідного місця в потрібний Вам час.

У компанії «Транс-Ліль" не обіцяють того, чого не можуть виконати. Ми не пропонуємо неможливого, просто для нас реально те, що неможливо для інших! Швидку доставку та доступні тарифи на вантажоперевезення товарів з / в Нідерландів (Голландії) в Україну нашою компанією реально здійснюється, і ми це робимо вже зараз.

Перевезення комплектних вантажів з / в Голландії

Компанія «Транс-Ліль» пропонує своїм клієнтам повний пакет послуг з перевезення комплектних вантажів автомобільним транспортом в / з Голландії та країн Європи в Україну.

Доставка вантажів в / з Нідерландів здійснюється в основному автотранспортом, можливі мультимодальні перевезення, при яких авіа або морські / річкові транспортування комбінуються з автомобільними. Дуже популярні комплектні вантажі. Основний вид транспорту - це автомобільний.

Компанія «Транс-Ліль» організовує доставку комплектних вантажів з будь-якого міста Нідерландів (Голландії), найбільш основні індустріальні місця перевезень це: - Роттердам - ​​Rotterdam, Амстердам - ​​Amsterdam, Еймейнен - ​​Ijmuiden, Дордрехт - Dordrecht, Арнем - Arnhem, Неймеген - Nijmegen, Гронінген - Groningen, Зволе - Zwolle, Утрехт - Utrecht; виконаємо всі необхідні завдання виникають в процесі транспортування вантажів в / з Нідерландів в Україну і назад.

Комплектний вантаж - це вантаж для одного одержувача за обсягом займає весь транспортний засіб. Вантаж завантажується безпосередньо на складі відправника і розвантажується на складі одержувача.

При перевезенні комплектних вантажів в / з Голландії можливе використання будь-яких транспортних засобів, ми розробимо і запропонуємо Вам для реалізації найбільш вигідний маршрут перевезення вантажів з оптимальним комплексним рішенням по доставці комплектних вантажів в / з Нідерландів «від дверей до дверей» і враховуючи Ваші індивідуальні потреби з оптимізацією транспортних витрат.

Міжнародні перевезення комплектних вантажів автомобільним транспортом в / з Нідерландів (Голландії) від компанії «Транс-Ліль» - це багаторічний досвід, і гарантія доставки вантажів з необхідного місця в потрібний Вам час.

Для перевезення комплектних вантажів в / з Нідерландів (Голландії) ми використовуємо автомобілі з дозволом для перевезення небезпечних вантажів (ADR), тенти і мегатрейлери, рефрежератори з об'ємом вантажного простору від 86-96 м³ до 120 м³ і внутрішньою висотою від 2,70 м до 3,00 м. Для забезпечення надійності транспортувань комплектних вантажів, ми застосовуємо весь рухомий парк який відповідає міжнародним технічним вимогам сучасних машин, а так само завдяки наявності у компанії «Транс-Ліль» укладених довгострокових контрактів з українськими транспо тнимі автопарками і зарубіжними транспортними компаніями, експедиціями, логістичними центрами, що дозволяють компані «Транс-Ліль» виконувати міжнародні вантажні перевезення будь-якої складності.

З огляду на потреби кожного нашого клієнта, компанія «Транс-Ліль» пропонує найбільш оптимальні маршрути доставки з метою найкращого поєднання ціни та якості. Вартість доставки комплектного вантажу в / з Нідерландів (Голландії) в Україну, а також - експортно-імпортних вантажоперевезень в / з Європи розраховується індивідуально під кожного клієнта. Тариф буде зафіксований і незмінний на всьому етапі доставки вантажу "від дверей до дверей".

У компанії «Транс-Ліль" не обіцяють того, чого не можуть виконати. Ми не пропонуємо неможливого, просто для нас реально те, що неможливо для інших! Швидку доставку та доступні тарифи на вантажоперевезення товарів з / в Нідерландів (Голландії) в Україну нашою компанією реально здійснюється, і ми це робимо вже зараз.

Для прорахунку вартості перевезення вантажу скористайтеся спеціальним сервісом на нашому сайті Онлайн заявка, Розрахунок вартості доставкі.- або по офісн.тел. +38 067 616 50 76., +38 067 446 92 60, +38 044 566 82 97 (566 7985) .