Міжнародні перевезення від компаніїТранс-Ліль- це багаторічний досвід і гарантія доставки вантажів з необхідного місця в потрібний Вам час.

Інтермодальні Контейнерні перевезення

Компанія «Транс-Ліль» організовує контейнерні перевезення вантажів в будь-який пункт призначення в Україні або за кордоном. Ми активно співпрацюємо з провідними світовими морськими лініями, що дозволяє нам гарантувати своєчасну доставку, і пропонуємо нашим клієнтам найбільш конкурентоспроможні ставки завдяки співпраці з провідними міжнародними морськими перевізниками і морських агентів, а також широкої мережі агентських офісів в країнах Азії, Америки, Близького Сходу. Ми здійснюємо перевезення як повних контейнерів від «дверей до дверей», так і невеликих вантажів в збірному контейнері.

За допомогою міжнародних контейнерних перевезень можна транспортувати будь-які товари, це універсальний спосіб доставки. Інтермодальні контейнерні перевезення вантажів, є самим надійним і безпечним видом транспортування вашої продукції, шляхом поєднання різних видів транспорту. Підходить морський, залізничний та автомобільний транспорт.По статистикою, понад 80% всього експорту в світі - це контейнерні перевезення.

ЧИМ ВИГІДНО ТРАНСПОРТУВАННЯ ТОВАРІВ У КОНТЕЙНЕРАХ

Транспортування в контейнерах має високий рівень безпеки, контейнери виготовлені відповідно до сучасних вимог безпеки, мають підвищену герметичністю і міцності. І цей вид доставки володіє ще одним значущим перевагою - здійснення доставки за принципом «від дверей до дверей». Це дозволяє заощадити кошти, ефективно поєднуючи різні види транспорту. З усіх способів доставки вартість контейнерних перевезень одна з найвигідніших. У комплексі все це робить контейнерні доставки найзручнішим і сучасним видом транспортування.

Які переваги ви отримаєте замовивши у компанії «Транс-Ліль» контейнерну перевезення вантажу? В першу чергу - це якісний сервіс. Також - ми забезпечуємо доставку морем в будь-який порт світу, але за бажанням клієнта можемо надати послугу мультимодальной вантажоперевезення «склад-порт-порт-склад».

Контейнерні вантажоперевезення - наші переваги

Завдяки багаторічному досвіду роботи в області контейнерних перевезень і налагодженим контактам, цей вид послуги ми пропонуємо за оптимальною вартістю.

Контейнерні перевезення - даємо гарантію збереження вантажу

Ми гарантуємо збереження вашої продукції, надаючи цей вид перевезення. У будь-який момент Ви можете отримати інформацію про те, де саме знаходиться товар на першу ж вимогу, безпеку і збереження ваших товарів під час всього процесу контейнерних вантажоперевезень.

Стабільні зв'язки, налагоджені роками в процесі роботи, дають нам можливість надавати хороші ціни і якісний сервіс.

Компанія «Транс-Ліль» дорожить своєю високою репутацією і лідируючих позицій на ринку міжнародних вантажоперевезень, нас цінують за виконання взятих на себе зобов'язань по доставці вантажів, і фінансову гарантію.

Міжнародні перевезення вантажів від компанії «Транс-Ліль» - це багаторічний досвід, і гарантія доставки вантажів з необхідного місця в потрібний Вам час.

У компанії «Транс-Ліль" не обіцяють того, чого не можуть виконати. Ми не пропонуємо неможливого, просто для нас реально те, що неможливо для інших! Швидку доставку та доступні тарифи на вантажоперевезення товарів і митний сервіс нашою компанією реально здійснюється, і ми це робимо вже ця година.

Контейнерні перевезення

На сьогоднішній день одним з найбільш вигідних і найбільш економічним типом вантажних перевезень є вантажоперевезення в контейнерах. У наш час для доставки вантажів в контейнерах можна використовувати різний транспорт.

І важливим моментом організації контейнерних перевезе стають морські порти - це ключовий елемент у розвитку контейнерних перевезень, тут з'єднуються транспортні магістралі утворюючи складну систему транспортних сполучень в яку сходяться морські та сухопутні шляхи.

Компанія «Транс-Ліль» виконує експедирування та перевезення контейнерів - це складний процес, і при добре організованою перевезення з правильно підібраною, і прорахованою логістичною схемою. Наш досвід вибору логістичного ланцюжка - це рішення багатопланової завдання оптимізації логістики для вваш успішного бізнесу.

Раніше використання вантажних контейнерів перевезення могли здійснитися тільки завдяки морському транспорту, то сьогодні і автомобільним транспортом, і залізничним можна доставити вантаж в будь-яку точку.

Якщо Вам не обходимо виконати перевезення вантажу в контейнері, то потрібно і підібрати вид контейнера підходить саме для вашого типу груза.Нам часто надходять запити на перевезення (40ф.к.) сорока і (20ф.к.) двадцяти футових універсальних контейнерів. Це універсальні контейнери для морських перевезень, подібного виду контейнери легко перевантажити на контейнеровози. Всі контейнери йдуть за стандартними розмірами, вагою кріпленнями під захоплення крана, фіксаторами, ременями і пристосуваннями для вантажно-розвантажувальних робіт на транспортний засіб. Це значно знижує витрати і ризики простоїв контейнерів в портах.

Різноманітність контейнерів для вантажоперевезень

Вантажний контейнер - це одиниця транспортного обладнання призначена для перевезень з можливістю багаторазового використання, а так само забезпечують повну безпеку і збереження вантажу, навіть якщо перевезення буде здійснюватися не одним, а кількома видами транспорту.

Контейнерні перевезення стали затребувані, і вже кілька десятків років з'явилися всілякі види контейнерів для будь-якого типу перевезеного вантажу, вони стандартизовані за такими критеріями:

Є і з підтримкою температурного режиму, з відкидним верхом, або як його ще називають opentop, який замість металевого даху містить брезентове накриття. З періодичним провітрюванням, в яких перевозять вантаж, якого періодично необхідний свіжий воздух.Есть так само контейнери, трохи відрізняються за розмірами, наприклад openwide у котрого висота трохи завищена до 2.8 метра. Начебто і не набагато, але іноді трапляються вантажі, які неможливо розібрати або вкоротити і такі види контейнерів припадають дуже до речі.

Для доставки будь-якого наливного вантажу (молоко, масло, вино, бензин і т.д.) існують спеціальні танк контейнери. Це цистерни з міцною металевою оболонкою із зовнішнім каркасом для зручності навантаження на транспорт.Такіе контейнери так само можуть забезпечувати підтримку температурного режиму, наприклад для перевезення того ж молока або будь-якого соку.

Компанія «Транс-Ліль» дорожить своєю високою репутацією і лідируючих позицій на ринку міжнародних вантажоперевезень, нас цінують за виконання взятих на себе зобов'язань по доставці вантажів, і фінансову гарантію.

Міжнародні перевезення вантажів від компанії «Транс-Ліль» - це багаторічний досвід, і гарантія доставки вантажів з необхідного місця в потрібний Вам час.

У компанії «Транс-Ліль" не обіцяють того, чого не можуть виконати. Ми не пропонуємо неможливого, просто для нас реально те, що неможливо для інших! Швидку доставку та доступні тарифи на вантажоперевезення товарів і митний сервіс нашою компанією реально здійснюється, і ми це робимо вже ця година.

Морські-Мультимодальні перевезення

Компанія «Транс-Ліль» здійснює і організовує доставку вантажів по морю. Співпрацюємо ми виключно з надійними і перевіреними партнерами, які працюють на найбільших морських лініях. Завдяки налагодженим шляхах і відмінним зв'язків ми здатні здійснювати міжнародні перевезення морським транспортом в найкоротші терміни.

Найбільш актуальними і затребуваними є контейнерні міжнародні перевезення морським транспортом. Попит на них дійсно дуже великий.

У більшості випадків міжнародні перевезення морським транспортом поєднують з мультимодальні. Це пов'язано з тим, що перевезення по морю в чистому вигляді вважається просто транспортуванням контейнерів з одного порту в інший.

Вартість даного виду перевезення підсумовується, враховуючи витрати на транспортування зі складу замовника до порту, витрати на порт в країні постачальника, фрахту, оплати складських послуг в країні місця прибуття та доставки продукції безпосередньо на склад одержувача.

В процесі самих перевезень ми здійснюємо цілодобовий моніторинг вантажу на кожній стадії процесу. Наші логісти намагаються знизити загальну вартість транспортування для кожного клієнта.

Компанія «Транс-Ліль» активно здійснює перевезення вантажів морським транспортом. Пріоритетний напрямок в наших відправленнях займає доставка в країни Південно-Східної Азії. В основному це контейнерні морські перевезення з Китаю. Співпраця з великими транспортними лініями і великий досвід роботи в морських перевезеннях вантажів дає нам можливість проводити гнучку цінову політику і враховувати побажання кожного клієнта. Це особливо важливо в сфері міжнародних перевезень, а також мультимодальних і інтермодальних переміщеннях різних видів вантажів. Розвинена агентська мережа в портах Далекого Сходу, Азії та Європи дозволяє оперативно вирішувати логістичні задачі наших клієнтів, і знаходити відповідні транспортні рішення. Традиційно перевезення вантажів морським транспортом є наймасовішим і дешевим способом доставки на великих відстанях. Вартість морських перевезень сильно залежить від фактора сезонності, і іноді за рахунок відправки в потрібний час, можна заощадити до 70% морського фрахту.

Міжнародні морські перевезення незамінні і з точки зору зручності зберігання товару в порту, так як не завжди є можливість передбачити точний період сезонного попиту. Власники вантажу завжди використовують можливість недорого зберігання контейнерів в транзитних портах. При цьому вони витрачають гроші на оплату морського фрахту, доставку контейнерів з порту і на їх митне оформлення тільки при гарантії швидкої подальшого продажу. Це мінімізує складські витрати в Україні. Крім того, морські вантажні перевезення - один з найбільш доступних за ціною способів транспортування. Коносамент - основний товаророзпорядчий документ в міжнародних морських перевезеннях вантажів. Завдяки коносаменту вантажоодержувачі мають додаткову можливість працювати з відправником товару на умовах відстрочення платежу за нього до моменту отримання його в порту прибуття. Для доставки товарів з Китаю та інших країн Південно-Східної Азії морські перевезення вантажів також поширені більш, ніж будь-які інші. Морський фрахт з більшості портів ви можете запитати у нас на сайті. Ви будете приємно здивовані вартістю морських перевезень. Звертайтеся до фахівців нашої компанії, ми швидко виконаємо і розрахуємо терміни доставки і тарифи на морські перевезення, провём всі необхідні консультації в області вантажоперевезень морським транспортом.

Компанія «Транс-Ліль» дорожить своєю високою репутацією і лідируючих позицій на ринку міжнародних вантажоперевезень, нас цінують за виконання взятих на себе зобов'язань по доставці вантажів, і фінансову гарантію.

Міжнародні перевезення вантажів від компанії «Транс-Ліль» - це багаторічний досвід, і гарантія доставки вантажів з необхідного місця в потрібний Вам час.

У компанії «Транс-Ліль" не обіцяють того, чого не можуть виконати. Ми не пропонуємо неможливого, просто для нас реально те, що неможливо для інших! Швидку доставку та доступні тарифи на вантажоперевезення товарів і митний сервіс нашою компанією реально здійснюється, і ми це робимо вже ця година.

Для прорахунку вартості перевезення вантажу і митного сервісу, скористайтеся спеціальним сервісом на нашому сайті Онлайн заявка, Розрахунок вартості доставкі - або по офісн.тел. +38 067 616 50 76., +38 067 446 92 60, +38 044 566 82 97 (566 7985).