Міжнародні перевезення від компаніїТранс-Ліль- це багаторічний досвід і гарантія доставки вантажів з необхідного місця в потрібний Вам час.

Міжнародні перевезення вантажів автомобільним транспортом.

Міжнародні вантажоперевезення від компанії «Транс-Ліль» - надійний спосіб доставки Ваших вантажів!

Автомобільний транспорт зарекомендував себе як найбільш гнучкий засіб пересування, що дозволяє швидко зробити транспортування з необхідного місця в потрібний Вам час. Зростання ринкової економіки був обумовлений швидкими темпами розвитку автотранспорту, вантажопотоки регулювалися ринками, що розвиваються товарів і послуг. Доцільність використання автомобільного транспорту визначається відстанню перевезення і в необхідності доставити вантажі в найкоротші терміни. Прискорений розвиток автомобільного транспорту обумовлено основними факторами при якому виробничі і транспортно-розподільні структури не мають інших під'їзних шляхів, крім автомобільних, і цей факт зумовлює використання авто перевезення. Відомі об'єктивні переваги автомобільного транспорту дозволяють розглядати його як найбільш ринково-орієнтований вид транспорту.

Ми дорожимо своєю високою репутацією і лідируючих позицій на ринку міжнародних вантажоперевезень України, нас цінують наші замовники за виконання взятих на себе зобов'язань по доставці вантажів, і фінансову гарантію.

У чому наша перевага на ринку міжнародних вантажоперевезень?

Міжнародні перевезення вантажів автомобільним транспортом від компанії «Транс-Ліль» - це багаторічний досвід, і гарантія доставки вантажів з необхідного місця в потрібний Вам час.

Наша компанія може Вам запропонувати конкурентноздатну фрахтову ціну, виконати транспортування і своєчасну доставку вантажу в пункт призначення, завдяки грамотно організованому процесу перевезення та розробці оптимального маршруту в кожному конкретному випадку.

Вартість доставки вантажів формується індивідуально: у нас немає універсального прайс-листа з єдиними тарифами для всіх можливих видів перевезень і їх напрямків. Ми прораховуємо ціну після того, як отримаємо від Вас всі необхідні дані по вантажу і його габаритам, маршруту і іншим значущим для ціноутворення характеристикам.

Компанія «Транс-Ліль» є активним учасником міжнародної логістики. Ми здійснюємо регулярні міжнародні перевезення вантажів з усіх країн Європи, Азії, Росії. Нами доставляються всілякі вантажі, включаючи негабаритні. Маючи власний автомобільний транспорт для міжнародних перевезень вантажів, а так само наявність укладених довгострокових контрактів з виконавцями на транспортно-експедиційне обслуговування з українськими транспортними автопарками у яких в наявності більше 300-х автопоїздів і зарубіжними транспортними компаніями, експедиціями, логістичними центрами.

Виконуємо міжнародні вантажні перевезення будь-якої складності і рівня, і можемо запропонувати нашим замовникам:

  • Експрес доставка і Консолідація збірних вантажів на складах в Італії, Німеччині, Польщі;
  • перевезень з Європи комплектних, нестандартних і негабаритних вантажів;
  • Перевезення Рефрежераторних вантажів вимагають спеціального температурного режиму зберігання;
  • Перевезення небезпечних вантажів ADR;

Ми приділяємо велику увагу розвитку питань логістики та ефективності, організації та забезпечення міжнародних перевезень, тому в нашій компанії сформована чітка система постійного спілкування з клієнтом і оперативної взаємодії між усіма транспортними і технічними службами.

Компанія «Транс-Ліль» дорожить своєю високою репутацією і лідируючих позицій на ринку міжнародних вантажоперевезень, нас цінують за виконання взятих на себе зобов'язань по доставці вантажів, і фінансову гарантію.

Міжнародні перевезення вантажів від компанії «Транс-Ліль» - це багаторічний досвід, і гарантія доставки вантажів з необхідного місця в потрібний Вам час.

У компанії «Транс-Ліль" не обіцяють того, чого не можуть виконати. Ми не пропонуємо неможливого, просто для нас реально те, що неможливо для інших! Швидку доставку та доступні тарифи на вантажоперевезення товарів і митний сервіс нашою компанією реально здійснюється, і ми це робимо вже ця година.

Вантажоперевезення в контейнерах

На сьогоднішній день одним з найбільш вигідних і найбільш економічним типом вантажних перевезень є вантажоперевезення в контейнерах. У наш час для доставки вантажів в контейнерах можна використовувати різний транспорт.

І важливим моментом організації контейнерних перевезе стають морські порти - це ключовий елемент у розвитку контейнерних перевезень, тут з'єднуються транспортні магістралі утворюючи складну систему транспортних сполучень в яку сходяться морські та сухопутні шляхи.

Компанія «Транс-Ліль» виконує експедирування та перевезення контейнерів - це складний процес, і при добре організованою перевезення з правильно підібраною, і прорахованою логістичною схемою. Наш досвід вибору логістичного ланцюжка - це рішення багатопланової завдання оптимізації логістики для вваш успішного бізнесу.

Раніше використання вантажних контейнерів перевезення могли здійснитися тільки завдяки морському транспорту, то сьогодні і автомобільним транспортом, і залізничним можна доставити вантаж в будь-яку точку.

Якщо Вам потрібно виконати перевезення вантажу в контейнері, то потрібно і підібрати вид контейнера підходить саме для вашого типу груза.Нам часто надходять запити на перевезення (40ф.к.) сорока і (20ф.к.) двадцяти футових універсальних контейнерів. Це універсальні контейнери для морських перевезень, подібного виду контейнери легко перевантажити на контейнеровози. Всі контейнери йдуть за стандартними розмірами, вагою кріпленнями під захоплення крана, фіксаторами, ременями і пристосуваннями для вантажно-розвантажувальних робіт на транспортний засіб. Це значно знижує витрати і ризики простоїв контейнерів в портах.

Різноманітність контейнерів для вантажоперевезень

Вантажний контейнер - це одиниця транспортного обладнання призначена для перевезень з можливістю багаторазового використання, а так само забезпечують повну безпеку і збереження вантажу, навіть якщо перевезення буде здійснюватися не одним, а кількома видами транспорту.

Контейнерні перевезення стали затребувані, і вже кілька десятків років з'явилися всілякі види контейнерів для будь-якого типу перевезеного вантажу, вони стандартизовані за такими критеріями:

Є і з підтримкою температурного режиму, з відкидним верхом, або як його ще називають opentop, який замість металевого даху містить брезентове накриття. З періодичним провітрюванням, в яких перевозять вантаж, якого періодично необхідний свіжий воздух.Есть так само контейнери, трохи відрізняються за розмірами, наприклад openwide у котрого висота трохи завищена до 2.8 метра. Начебто і не набагато, але іноді трапляються вантажі, які неможливо розібрати або вкоротити і такі види контейнерів припадають дуже до речі.

Для доставки будь-якого наливного вантажу (молоко, масло, вино, бензин і т.д.) існують спеціальні танк контейнери. Це цистерни з міцною металевою оболонкою із зовнішнім каркасом для зручності навантаження на транспорт.Такіе контейнери так само можуть забезпечувати підтримку температурного режиму, наприклад для перевезення того ж молока або будь-якого соку.

Компанія «Транс-Ліль» дорожить своєю високою репутацією і лідируючих позицій на ринку міжнародних вантажоперевезень, нас цінують за виконання взятих на себе зобов'язань по доставці вантажів, і фінансову гарантію.

Міжнародні перевезення вантажів від компанії «Транс-Ліль» - це багаторічний досвід, і гарантія доставки вантажів з необхідного місця в потрібний Вам час.

У компанії «Транс-Ліль" не обіцяють того, чого не можуть виконати. Ми не пропонуємо неможливого, просто для нас реально те, що неможливо для інших! Швидку доставку та доступні тарифи на вантажоперевезення товарів і митний сервіс нашою компанією реально здійснюється, і ми це робимо вже ця година.

Для прорахунку вартості перевезення вантажу і митного сервісу, скористайтеся спеціальним сервісом на нашому сайті Онлайн заявка, Розрахунок вартості доставкі - або по офісн.тел. +38 067 616 50 76., +38 067 446 92 60, +38 044 566 82 97 (566 7985).