Міжнародні перевезення від компаніїТранс-Ліль- це багаторічний досвід і гарантія доставки вантажів з необхідного місця в потрібний Вам час.

          Багато стародавніх держави мали досить розвиненою структурою поштового зв'язку. В Ассирії, стародавньому Єгипті, Персії, Римі по дорогах пересувалося безліч гінців - з посланнями. Посланці змінювалися або пересідали на інших коней на спеціально побудованих для цього станціях. До речі, слово «ПОШТА» походить від позднелатинского вираження "mansio pozita" ... (станція в пункті) скороченням від «statio posita in ...» - зупинка, станція для змінних коней, розташована в певному місці. Таким чином, спочатку це слово означало станцію для обміну поштових коней або кур'єрів. Слово «post» в значенні «пошта» вперше стали вживати в XIII столітті слово "ПОШТА", яке в багатьох мовах звучить приблизно однаково.

         А перший «штемпель-Штамп», «КОНВЕРТ», і перша «МАРКА», з'явилися в ... (читати далі за посиланням) ...... .Брітанской імперії, саме англійці є родоначальниками і творцями ефективної поштового зв'язку на всій території Великобританії і між своїми колоніями які були на різних континентах Землі. Поштова організація англійців, стала основою існуючої на сьогодні «Пошти» багатьох країн світу, і Великобританія входить до числа країн - засновниць Всесвітнього поштового союзу (ВПС; 1875р), а її поштовим оператором є Королівська пошта Royal Mail., З розвитком поштового зв'язку в Великобританії , стало винаходом англічанамі- таких необхідних у поштових службах атрибутів і символів як «конверти», «марки», «штемпелі», які і до цього дня використовуються всіма поштовими організаціями країн світу.

          в 1660 році призначений першим генеральним поштмейстером Сполученого королівства, винайшов «штемпель» відкупщик королівської пошти Великобританії Генрі Бішоп (H.Bishop) ,. Спочатку винахід було призначене для контролю часу проходження пошти, і в відбитку містилася лише інформація про місяць і день доставки листа. А так як робити штемпеля зі змінюваною датою тоді ще не вміли, то набір для поштових станцій складався з 366 штемпелів. Штемпель ж - пристрій типу друку, що використовується на пошті для отримання (ручним або механічним способом) штемпельних відбитків, службовців для гасіння знаків поштової оплати, підтвердження прийому поштового відправлення, контролю за маршрутом і часом перебування в дорозі, а також нанесення будь-яких позначок. Ну і ще так називають сам відбиток, який сам по собі несе досить багато різної інформації (в залежності від кольору, форми, змісту, призначення і так далі).

          в 1820 році власник паперової крамниці в англійському місті Брайтоні містер Бревер придумав спеціальні пакети і продавав їх разом з листками паперу. Спочатку він зробив невелику партію таких пакетів і роздавав їх у вигляді безкоштовного додатку до купленої у нього папері. Новинка припала до смаку. Тепер уже всі хотіли відправити свої листи неодмінно в «пакетах містера Бревер». Тільки ось викроювати і клеїти їх не кожному хотілося. Та й не всякий умів це робити добре. Передчуваючи великий успіх, містер Бревер доручив виготовлення поштових пакетів спеціальним підприємствам, і він навіть придумав машину для виготовлення конвертів. А трохи пізніше «пакети містера Бревер» стали називатися «конвертами» - від англійського слова «tо cover» (закривати).

          а в 1840 році настала нова ера в історії поштової справи в Англії, і відкрилася з введенням в 1840 році, за пропозицією Роуленда Хілла, однакової і помірною такси (фіксовані тарифи) для листів в конвертах. Ця реформа, в зв'язку з поширенням залізниць і пароплавних ліній, довела поштові повідомлення Англії до вищого ступеня свого розвитку. Фіксовані тарифи означали, що для відправлення листа ставало доцільним не мати справи з грошима, а використовувати «клейку етикетку» ( «марку») ( «adhesive label»). Відповідно 6 травня 1840 року «Чорний пенні» став першою надійшла в обіг наклеюється поштовою маркою в світі. Реформа Роуленда Хілла поступово була прийнята і в інших країнах - Россіейской Імперією в 1843-1844 роках, Франції в 1849 році, в Австро-Угорщиною в 1861 році, Північно-німецьким союзом в 1868 році.

          Доставляйте, подорожуйте, відкривайте Світ разом з компанією «Транс-Ліль».

          Компанія «Транс-Ліль» - це багаторічний досвід перевезень, і гарантія доставки вантажів з необхідного місця в потрібний Вам час, за оптимальними фрахтовим цінами.

          Хочете розрахувати вартість перевезення вантажу? Заповніть форму онлайн-заявки на нашому сайті: https://trans-lil.com.ua/index.php/ru/forma-onlajn-zayavki

Телефонуйте нам! Завжди можете розраховувати на індивідуальний підхід і рішення поставлених завдань!