Міжнародні перевезення від компаніїТранс-Ліль- це багаторічний досвід і гарантія доставки вантажів з необхідного місця в потрібний Вам час.

Доставка вантажів, Вантажоперевезення в / з Данії

Транспортно-експедиційна компанія «Транс-Ліль», спеціалізуючись на міжнародних автоперевезеннях, пропонує послуги вантажоперевезень з / в Данії. Ми готові доставити будь-який комплектний вантаж, рефрежераторний вантаж, а також перевезти небезпечний вантаж ADR, консолідувати і доставити з Данії збірні вантажі. Доставка вантажів здійснюється автотранспортом, поромами, а також в мультимодальному змішаному сполученні, і здійснюється доставки в усі обласні центри та міста України.

Данія - або Королівство Данії знаходиться в північній частині Європи і має індустріально-аграрну орієнтованість економіки. Данія грає роль стратегічно важливого транспортного вузла, що з'єднує всю Центральну Європу і Скандинавію. Так як Данія найпівденніша зі скандинавських країн, розташована на південному заході від Швеції і на півдні від Норвегії, з півдня Данія межує з Німеччиною і має вигідне розташування щодо великих транспортних вузлів і вантажопотоків, і з півночі омивається Балтійським та Північним морями, однак велика частина країни характеризується полуостровное стан, доставка вантажів з віддалених куточків Данії, розташованих на островах, кілька ускладнюється у зв'язку з необхідністю переміщення автотранспорту на «велику землю» на поромах. Розвиток торгівлі з Данії обумовлює зростання перевезень з даного напрямку.

Більшість вантажоперевезень з Данії в Україну здійснюються за допомогою автомобільного транспорту. Після прокладки автомагістралі по Ересуннський міст, що з'єднав Європу зі Швецією, цей спосіб автотранспортіровкой користується найбільшою популярністю. Сітка автодоріг країни включає в себе 1111 км автомагістралей, з яких лише мости Великий Бельт і Ересуннскій - платні. Шлях з Данії пролягає через територію двох країн - Німеччини і Польщі і проходять через склади консолідації збірних вантажів в Німеччині і Польщі, які досить зручні завдяки своєму географічному положенню.

Компанія «Транс-Ліль» організовує доставку вантажів з будь-якого міста Данії, основні найбільш розвинені індустріальні міста перевезень це: Копенгаген - Kobenhavn, Есбьорг-Esbierg, Колдінг - Kolding, Хернінг-Herning, Орхус - Aarhus, Рандерс - Randers, Ольборг - Aalborg, Оденсе - Odense, Роскілле - Roskilde; виконають всі необхідні завдання виникають в процесі транспортування вантажів в / з Данії в Україну і назад.

Ми можемо Вам запропонувати конкурентноздатну фрахтову ціну, виконати транспортування і своєчасну доставку вантажу в пункт призначення, завдяки грамотно організованому процесу перевезення та розробці оптимального маршруту в кожному конкретному випадку індивідуально і з урахуванням ваших фінансових можливостей і необхідних термінів доставки. Вибираючи для Вас способи доставки вантажів, ми орієнтуємося на той варіант, який буде оптимальним за вартістю, швидкості, надійності і зручності. При розробці маршруту широко використовуються можливості різних видів вантажоперевезень.

Компанія «Транс-Ліль» дорожить своєю високою репутацією і лідируючих позицій на ринку міжнародних вантажоперевезень, нас цінують за виконання взятих на себе зобов'язань по доставці вантажів в / з Данії, і фінансову гарантію.

Міжнародні перевезення вантажів автомобільним транспортом в / з Данії від компанії «Транс-Ліль» - це багаторічний досвід, і гарантія доставки вантажів з необхідного місця в потрібний Вам час.

У компанії «Транс-Ліль" не обіцяють того, чого не можуть виконати. Ми не пропонуємо неможливого, просто для нас реально те, що неможливо для інших! Швидку доставку та доступні тарифи на вантажоперевезення товарів з / в Данії в Україну нашою компанією реально здійснюється, і ми це робимо вже зараз.

Перевезення комплектних вантажів в / з Данії

Компанія «Транс-Ліль» пропонує своїм клієнтам повний пакет послуг з перевезення комплектних вантажів автомобільним транспортом з Данії та інших країн Європи в Україну.

Доставка вантажів в / з Данії здійснюється в основному автотранспортом, можливі мультимодальні перевезення, при яких авіа або морські / річкові транспортування комбінуються з автомобільними. Дуже популярні комплектні вантажі. Основний вид транспорту - це автомобільний.

Компанія «Транс-Ліль» організовує доставку комплектних вантажів з будь-якого міста Данії, основні найбільш розвинені індустріальні міста перевезень це: Копенгаген - Kobenhavn, Есбьорг-Esbierg, Колдінг - Kolding, Хернінг-Herning, Орхус - Aarhus, Рандерс - Randers, Ольборг - Aalborg , Оденсе - Odense, Роскілле - Roskilde; виконають всі необхідні завдання виникають в процесі транспортування вантажів в / з Данії в Україну і назад.

Комплектний вантаж - це вантаж для одного одержувача за обсягом займає весь транспортний засіб. Вантаж завантажується безпосередньо на складі відправника і розвантажується на складі одержувача.

При перевезенні комплектних вантажів в / з Данії можливе використання будь-яких транспортних засобів, ми розробимо і запропонуємо Вам для реалізації найбільш вигідний маршрут перевезення вантажів з оптимальним комплексним рішенням по доставці комплектних вантажів в / з Данії «від дверей до дверей» і враховуючи Ваші індивідуальні потреби з оптимізацією транспортних витрат.

Міжнародні перевезення комплектних вантажів автомобільним транспортом в / з Данії від компанії «Транс-Ліль» - це багаторічний досвід, і гарантія доставки вантажів з необхідного місця в потрібний Вам час.

Для перевезення комплектних вантажів в / з Данії ми використовуємо автомобілі з дозволом для перевезення небезпечних вантажів (ADR), тенти і мегатрейлери, рефрежератори з об'ємом вантажного простору від 86-96 м³ до 120 м³ і внутрішньою висотою від 2,70 м до 3,00 м. Для забезпечення надійності транспортувань комплектних вантажів, ми застосовуємо весь рухомий парк який відповідає міжнародним технічним вимогам сучасних машин, а так само завдяки наявності у компанії «Транс-Ліль» укладених довгострокових контрактів з українськими транспортними автопаркам і зарубіжними транспортними компаніями, експедиціями, логістичними центрами, що дозволяють компані «Транс-Ліль» виконувати міжнародні вантажні перевезення будь-якої складності.

З огляду на потреби кожного нашого клієнта, компанія «Транс-Ліль» пропонує найбільш оптимальні маршрути доставки з метою найкращого поєднання ціни та якості. Вартість доставки комплектного вантажу в / з Данії в Україну, а також - експортно-імпортних вантажоперевезень в / з Європи розраховується індивідуально під кожного клієнта. Тариф буде зафіксований і незмінний на всьому етапі доставки вантажу "від дверей до дверей".

У компанії «Транс-Ліль" не обіцяють того, чого не можуть виконати. Ми не пропонуємо неможливого, просто для нас реально те, що неможливо для інших! Швидку доставку та доступні тарифи на вантажоперевезення товарів з / в Данії в Україну нашою компанією реально здійснюється, і ми це робимо вже зараз.

Перевезення Збірних вантажів з Данії

Доставка збірних вантажів з Данії здійснюється в основному автотранспортом, багато українських компаній прагнуть знайти для себе ділових партнерів в Данії, і потребують вантажоперевезеннях автомобільним транспортом в / з Данії в Україну, і найбільш часто здійснюється для малого і середнього бізнесу, які мають потребу регулярно отримувати невеликі партії товару.

Компанія «Транс-Ліль» організовує доставку збірних вантажів з будь-якого міста Данії, основні найбільш розвинені індустріальні місця перевезень це: Копенгаген - Kobenhavn, Есбьорг-Esbierg, Колдінг - Kolding, Хернінг-Herning, Орхус - Aarhus, Рандерс - Randers, Ольборг - Aalborg , Оденсе - Odense, Роскілле - Roskilde; виконають всі необхідні завдання виникають в процесі транспортування вантажів в / з Данії в Україну і назад.

Вантажі називаються збірними тому, що в силу невеликих розмірів вони не можуть зайняти собою весь обсяг транспортного засобу. На перший погляд, доставка збірних вантажів вимагає більше часу. Але саме вона дає можливість значно знизити витрати, оплачуючи не всю поставку, а тільки її частину. Тому перевезення збірного вантажу стала оптимальним економним варіантом. В такому випадку в одному транспортному засобі збираються кілька вантажів, від різних замовників, і кожен з них платить тільки за свій вантаж, а не за всю машину в цілому. При цьому, Ви самі не шукаєте попутні вантажі, а перекладаєте рішення цієї проблеми на нашу Компанію Транс-Ліль, і наші логісти виконають вантаження з місця знаходження Вашого вантажу в попутні автомобілі з уже скомплектованими збірними вантажами і товарами інших фірм так, щоб вартість перевезення для вас і для них була мінімальною!

Маючи власний автомобільний транспорт для міжнародних перевезень вантажів з Данії, а так само наявність у компанії «Транс-Ліль» укладених довгострокових контрактів з українськими транспортними автопарками і зарубіжними транспортними компаніями, експедиціями, логістичними центрами, що дозволяють компані «Транс-Ліль» виконувати міжнародні вантажні перевезення будь-якої складності.

Велике значення і вплив на ціноутворення фрахтової вартості збірних перевезень в / з Данії надає наявність складів консолідації збірних вантажів з можливістю оформлення експортних документів на товари (Т1, ЕХ1, TIR, CMR, страхування, складські послуги та ін.) Використовуючи ці можливості, ми розробляємо для Вас такий маршрут, при якому вартість доставки збірних вантажів в / з Данії при заданих вами умовах, буде для Вас мінімальної.

Компанія «Транс-Ліль» дорожить своєю високою репутацією і лідируючих позицій на ринку міжнародних вантажоперевезень, нас цінують за виконання взятих на себе зобов'язань по доставці збірних вантажів в / з Данії, і фінансову гарантію.

Міжнародні перевезення вантажів автомобільним транспортом в / з Данії від компанії «Транс-Ліль» - це багаторічний досвід, і гарантія доставки вантажів з необхідного місця в потрібний Вам час.

У компанії «Транс-Ліль" не обіцяють того, чого не можуть виконати. Ми не пропонуємо неможливого, просто для нас реально те, що неможливо для інших! Швидку доставку та доступні тарифи на вантажоперевезення товарів з / в Данії в Україну нашою компанією реально здійснюється, і ми це робимо вже зараз.

Для прорахунку вартості перевезення вантажу скористайтеся спеціальним сервісом на нашому сайті Онлайн заявка, Розрахунок вартості доставкі.- або по офісн.тел. +38 067 616 50 76., +38 067 446 92 60, +38 044 566 82 97 (566 7985) .