Міжнародні перевезення від компаніїТранс-Ліль- це багаторічний досвід і гарантія доставки вантажів з необхідного місця в потрібний Вам час.

Компанія «Транс-Ліль» пропонує перевезення небезпечних вантажів будь-якого класу.

Ми маємо багаторічний досвід роботи, необхідний обладнаний сучасний транспорт і кваліфікований персонал дозволяють нам успішно виконувати перевезення небезпечних вантажів і надавати своїм клієнтам комплексний підхід, який включає в себе:

- підготовку супровідної документації для АDR речовин будь-якого класу,

- для перевезення небезпечних вантажів будь-якого класу ми використовуємо тільки обладнаний транспорт ADR і цистерни з системами контролю, що дозволяють дотримуватися запобіжних заходів при роботі з небезпечними речовинами,

- сертифіковані технічні фахівці стежать за правильним поєднанням вантажів різних класів і підкласів, а також правильним розташуванням опаснихвеществ всередині транспорту, що дозволяє максимально мінімізувати ризик.

- підготовлені і навчені водії, які мають досвід транспортування ADR-вантажів різного класу (за винятком радіоактивних речовин), дають нам право гарантувати якість перевезення.

Логістика від компанії «Транс-Ліль» під час перевезення небезпечних вантажів. Як і будь-які інші види транспортних послуг, перевезення небезпечних вантажів включає в себе і копітку роботу наших менеджерів-логістів, вони розроблять маршрут, який максимально скоротить час у дорозі і дозволить доставити небезпечний вантаж в обумовлений термін, організовують складні перевезення, які включають в себе поєднання відразу декількох видів транспорту або небезпечних речовин різних класів в одному транспортному засобі.

Транспортно-експедиційна компанія «Транс-Ліль» має великий досвід перевезень, ми також можемо запропонувати перевезення невеликої кількості ADR вантажів, поєднуючи їх з речовинами відповідного класу, і при цьому, не завищуючи ціни на свої послуги. Наша компанія дотримуємося всіх доступних заходів безпеки не тільки для того, щоб звести до нуля ризик під час перевезення, а й щоб виключити вплив опаснихвеществ на навколишнє середовище.

При перевезенні небезпечних вантажів різних класів логісти компанії «Транс-Ліль» керуємося не тільки внутрішніми, але і міжнародними нормативними документами. В тому числі, європейським угодою про міжнародне перевезення небезпечних вантажів, у яких описані всі вимоги до транспортування речовин відомих класів. Тільки такий підхід і максимальна відповідальність дозволяють нам користуватися довірою і вже багато років залишатися надійною компанією на ринку перевезень ADR-вантажів. Ми успішно працюємо в сфері перевезень небезпечних вантажів вже не один рік, і з нами співпрацюють транспортні предпреятія як в Європі так і в Україні, що підтверджує нашу репутацію надійного партнера за високу якість виконання і організації перевезення небезпечних вантажів будь-яких класів.

Компанія «Транс-Ліль» дорожить своєю високою репутацією і лідируючих позицій на ринку міжнародних вантажоперевезень, нас цінують за виконання взятих на себе зобов'язань по доставці вантажів, і фінансову гарантію.

Міжнародні перевезення вантажів від компанії «Транс-Ліль» - це багаторічний досвід, і гарантія доставки вантажів з необхідного місця в потрібний Вам час.

У компанії «Транс-Ліль" не обіцяють того, чого не можуть виконати. Ми не пропонуємо неможливого, просто для нас реально те, що неможливо для інших! Швидку доставку та доступні тарифи на вантажоперевезення товарів і митний сервіс нашою компанією реально здійснюється, і ми це робимо вже ця година.

Для прорахунку вартості перевезення вантажу і митного сервісу, скористайтеся спеціальним сервісом на нашому сайті Онлайн заявка, Розрахунок вартості доставкі - або по офісн.тел. +38 067 616 50 76., +38 067 446 92 60, +38 044 566 82 97 (566 7985).