Міжнародні перевезення від компаніїТранс-Ліль- це багаторічний досвід і гарантія доставки вантажів з необхідного місця в потрібний Вам час.

А Ви знаєте де в Чехії є унікальний гіперболоїдний готель, з якого відкривається один з найкрасивіших видів у всій Чехії?

Виконуючи різні види вантажоперевезень в / з Чехії, доставляючи як комплектні так і збірні вантажі, ми хочемо Вам розповісти про дивовижний і унікальний готель в якому ми періодично зупиняємося на відпочінок.

Унікальна 94-х метрова гіперболоїдна телевежа, що продовжує силует гори Ештед, - символ Ліберецького краю і, згідно з опитуваннями, «найзначніше чеська будівля ХХ століття». У вежі, на висоті понад 1000 метрів над рівнем моря розташований фешенебельний міні-готель «Йештед».

Цей ретро-футуристичний готель «Йештед» був побудований на вершині 100-метрової гори Йештед архітектором Карлом Губачком. Готель знаходиться всередині телевізійної вежі, основа якої нагадує гіперболоїд. З «Йештед» відкривається один з найкрасивіших видів у всій Чехії.

Хочете розрахувати вартість перевезення вантажу? Заповніть форму Запиту ціни перевезення на нашому сайті - https://trans-lil.com.ua/index.php/ru/forma-onlajn-zayavki  - і менеджер компанії зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни!

Компанія «Транс-Ліль» - це багаторічний досвід перевезень, і гарантія доставки вантажів з необхідного місця в потрібний Вам час, за оптимальними фрахтовим цінами.

Доставляючи Ваші вантажі - ми подорожуємо і відкриваємо разом з Вами дивовижний світ, цей світ унікальний і неймовірний як і кожна людина в цьому світі.

Доставляйте, подорожуйте, відкривайте Світ разом з компанією «Транс-Ліль».

Телефонуйте нам! Завжди можете розраховувати на індивідуальний підхід і рішення поставлених завдань!

Viber: +380676165076, +380674469260, Моб: +380967631048, Офіс.тел: +380445668297.,

Skype: Translil.

Детальніше про наші послуги на сайті: www.trans-lil.com.ua

Підписуйтесь на нашу сторінку в FB facebook / TransLil, і в Instagram @translil_company