Міжнародні перевезення від компаніїТранс-Ліль- це багаторічний досвід і гарантія доставки вантажів з необхідного місця в потрібний Вам час.

Доставка вантажів, Вантажоперевезення з Швеції

Транспортно-експедиційна компанія «Транс-Ліль», спеціалізуючись на міжнародних автоперевезеннях, пропонує послуги вантажоперевезень з / в Швеції і Норвегії, ми готові доставити будь-який комплектний вантаж, рефрежераторний вантаж -вимагає темперетурного режиму зберігання, а також перевезти небезпечний вантаж ADR, консолідувати і доставити зі Швеції збірні вантажі. Доставка вантажів здійснюється морським і автотранспортом, поромами, а також в змішаному сполученні.

Швеція - країна Північної Європи, розташована на Скандинавському півострові, межує з Норвегією і Фінляндією, на півдні з Данією. Швеція - одна з найбільш економічно розвинених країн Скандинавії та Європи. Володіючи досить потужною промисловістю і зручним географічним положенням, країна є одним з найважливіших вузлів, через які здійснюються масштабні вантажоперевезення. Швеція показує зростання обсягів експорту, а це значить, що збільшується і перевезення вантажів. Неухильне зростання кількості вантажоперевезень зі Швеції в Україну пояснюється якістю поставляються з країни товарів і їх затребуваністю на нашому ринку.

Географія будь-якої країни впливає на здійснення міжнародних перевезень. Вона наклала відбиток і на перевезення вантажів з Швеції. Визначення оптимального маршруту і часу проходження вантажу роблять доставку швидкої і зручної. Зрозуміло, найкоротший шлях між Швецією і Україною лежить через море, тому найбільш правильне рішення - використання мультимодальних перевезень, організовані регуляторні поромні рейси з Німеччиною, Польщею та країн Балтії. Основні порти: Стокгольм, Хельсінгборг, Гетеборг. Вантажоперевезення з Швеції здійснюються із застосуванням різних вантажних автотранспортних засобів, в цій країні діють певні обмеження для вантажних автомобілів, також є зони, куди заборонено в'їжджати вантажівкам з дизельними двигунами. Специфіка скандинавських перевезень в цілому і особливо доставок вантажів з Швеції робить даний ринок дуже вузькопрофільним, більшість вантажоперевезень зі Швеції в Україну здійснюються за допомогою автомобільного транспорту, цей спосіб транспортування найбільш затребуваний. Маршрут вантажоперевезень зі Швеції пролягає через територію транзитних країн -Даний, Німеччину і Польщу і проходять через склади консолідації комплектних і збірних вантажів в цих країнах, які досить зручні завдяки своєму географічному розташуванню.

Компанія «Транс-Ліль» організовує і виконає доставку вантажів з будь-якого міста Швеції, найбільш розвинені індустріальні міста перевезень Швеції це: Стокгольм - Stockholm, Мальмё- Malmo, Гетеборг - Goteborg, Мура - Mora, Сундсваль - Sundsvall, Евле - Gavle; виконаємо всі необхідні завдання виникають в процесі транспортування вантажів в / з Швеції.

Ми можемо Вам запропонувати конкурентноздатну фрахтову ціну, виконати транспортування і своєчасну доставку вантажу в пункт призначення, завдяки грамотно організованому процесу перевезення та розробці оптимального маршруту в кожному конкретному випадку індивідуально і з урахуванням ваших фінансових можливостей і необхідних термінів доставки. Вибираючи для Вас способи доставки вантажів, ми орієнтуємося на той варіант, який буде оптимальним за вартістю, швидкості, надійності і зручності. При розробці маршруту широко використовуються можливості різних видів вантажоперевезень.

Компанія «Транс-Ліль» дорожить своєю високою репутацією і лідируючих позицій на ринку міжнародних вантажоперевезень, нас цінують за виконання взятих на себе зобов'язань по доставці вантажів в / з Швеції, і фінансову гарантію.

Міжнародні перевезення вантажів автомобільним транспортом в / з Швеції від компанії «Транс-Ліль» - це багаторічний досвід, і гарантія доставки вантажів з необхідного місця в потрібний Вам час.

У компанії «Транс-Ліль" не обіцяють того, чого не можуть виконати. Ми не пропонуємо неможливого, просто для нас реально те, що неможливо для інших! Швидку доставку та доступні тарифи на вантажоперевезення товарів з / в Швеції в Україну нашою компанією реально здійснюється, і ми це робимо вже зараз.

Перевезення комплектних вантажів з / в Швеції

Компанія «Транс-Ліль» пропонує своїм клієнтам повний пакет послуг з перевезення комплектних вантажів автомобільним транспортом з Швеції та інших країн Європи в Україну.

Компанія «Транс-Ліль» організовує і виконає доставку комплектних вантажів з будь-якого міста Швеції, найбільш розвинені індустріальні міста перевезень Швеції це: Стокгольм - Stockholm, Мальмё- Malmo, Гетеборг - Goteborg, Мура - Mora, Сундсваль - Sundsvall, Евле - Gavle; виконаємо всі необхідні завдання виникають в процесі транспортування вантажів в / з Швеції.

Комплектний вантаж - це вантаж для одного одержувача за обсягом займає весь транспортний засіб. Вантаж завантажується безпосередньо на складі відправника і розвантажується на складі одержувача.

При перевезенні комплектних вантажів в / з Швеції можливе використання будь-яких транспортних засобів, ми розробимо і запропонуємо Вам для реалізації найбільш вигідний маршрут перевезення вантажів з оптимальним комплексним рішенням по доставці комплектних вантажів в / з Швеції «від дверей до дверей» і враховуючи Ваші індивідуальні потреби з оптимізацією транспортних витрат.

Міжнародні перевезення комплектних вантажів автомобільним транспортом в / з Швеції від компанії «Транс-Ліль» - це багаторічний досвід, і гарантія доставки вантажів з необхідного місця в потрібний Вам час.

Для перевезення комплектних вантажів в / з Швеції ми використовуємо автомобілі з дозволом для перевезення небезпечних вантажів (ADR), тенти і мегатрейлери, рефрежератори з об'ємом вантажного простору від 86-96 м³ до 120 м³ і внутрішньою висотою від 2,70 м до 3,00 м. Для забезпечення надійності транспортувань комплектних вантажів, ми застосовуємо весь рухомий парк який відповідає міжнародним технічним вимогам сучасних машин, а так само завдяки наявності у компанії «Транс-Ліль» укладених довгострокових контрактів з українськими транспортними автопарк ми і зарубіжними транспортними компаніями, експедиціями, логістичними центрами, що дозволяють компані «Транс-Ліль» виконувати міжнародні вантажні перевезення будь-якої складності.

З огляду на потреби кожного нашого клієнта, компанія «Транс-Ліль» пропонує найбільш оптимальні маршрути доставки з метою найкращого поєднання ціни та якості. Вартість доставки комплектного вантажу в / з Швеції в Україну, а також - експортно-імпортних вантажоперевезень в / з Європи розраховується індивідуально під кожного клієнта. Тариф буде зафіксований і незмінний на всьому етапі доставки вантажу "від дверей до дверей".

У компанії «Транс-Ліль" не обіцяють того, чого не можуть виконати. Ми не пропонуємо неможливого, просто для нас реально те, що неможливо для інших! Швидку доставку та доступні тарифи на вантажоперевезення товарів з / в Швеції в Україну нашою компанією реально здійснюється, і ми це робимо вже зараз.

Перевезення Збірних вантажів з Швеції

Компанія «Транс-Ліль» пропонує своїм клієнтам повний пакет послуг з перевезення збірних вантажів автомобільним транспортом в / з Швеції та країн Європи в Україну.

Доставка збірних вантажів з Швеції найбільш часто здійснюється для малого і середнього бізнесу, які мають потребу регулярно отримувати невеликі партії товару. Доставка збірних вантажів з Швеції здійснюється в основному автотранспортом.

Компанія «Транс-Ліль» організовує і виконає доставку сборнихх вантажів з будь-якого міста Швеції, найбільш розвинені індустріальні міста перевезень Швеції це: Стокгольм - Stockholm, Мальмё- Malmo, Гетеборг - Goteborg, Мура - Mora, Сундсваль - Sundsvall, Евле - Gavle; виконаємо всі необхідні завдання виникають в процесі транспортування вантажів в / з Швеції.

Вантажі називаються збірними тому, що в силу невеликих розмірів вони не можуть зайняти собою весь обсяг транспортного засобу. На перший погляд, доставка збірних вантажів вимагає більше часу. Але саме вона дає можливість значно знизити витрати, оплачуючи не всю поставку, а тільки її частину. Тому перевезення збірного вантажу стала оптимальним економним варіантом. В такому випадку в одному транспортному засобі збираються кілька вантажів, від різних замовників, і кожен з них платить тільки за свій вантаж, а не за всю машину в цілому. При цьому, Ви самі не шукаєте попутні вантажі, а перекладаєте рішення цієї проблеми на нашу Компанію Транс-Ліль, і наші логісти виконають вантаження з місця знаходження Вашого вантажу в попутні автомобілі з уже скомплектованими збірними вантажами і товарами інших фірм так, щоб вартість перевезення для вас і для них була мінімальною!

Маючи власний автомобільний транспорт для міжнародних перевезень вантажів з Швеції, а так само наявність у компанії «Транс-Ліль» укладених довгострокових контрактів з українськими транспортними автопарками і зарубіжними транспортними компаніями, експедиціями, логістичними центрами, що дозволяють компані «Транс-Ліль» виконувати міжнародні вантажні перевезення будь-якої складності.

Велике значення і вплив на ціноутворення фрахтової вартості збірних перевезень в / з Швеції надає наявність складів консолідації збірних вантажів з можливістю оформлення експортних документів на товари (Т1, ЕХ1, TIR, CMR, страхування, складські послуги та ін.) Використовуючи ці можливості, ми розробляємо для Вас такий маршрут, при якому вартість доставки збірних вантажів в / з Швеції при заданих Вами умовах, буде для Вас мінімальної.

Компанія «Транс-Ліль» дорожить своєю високою репутацією і лідируючих позицій на ринку міжнародних вантажоперевезень, нас цінують за виконання взятих на себе зобов'язань по доставці збірних вантажів в / з Швеції, і фінансову гарантію.

Міжнародні перевезення вантажів автомобільним транспортом в / з Швеції від компанії «Транс-Ліль» - це багаторічний досвід, і гарантія доставки вантажів з необхідного місця в потрібний Вам час.

У компанії «Транс-Ліль" не обіцяють того, чого не можуть виконати. Ми не пропонуємо неможливого, просто для нас реально те, що неможливо для інших! Швидку доставку та доступні тарифи на вантажоперевезення товарів з / в Швеції в Україну нашою компанією реально здійснюється, і ми це робимо вже зараз.

Для прорахунку вартості перевезення вантажу скористайтеся спеціальним сервісом на нашому сайті Онлайн заявка, Розрахунок вартості доставкі.- або по офісн.тел. +38 067 616 50 76., +38 067 446 92 60, +38 044 566 82 97 (566 7985) .