Міжнародні перевезення від компаніїТранс-Ліль- це багаторічний досвід і гарантія доставки вантажів з необхідного місця в потрібний Вам час.

Компанія «Транс-Ліль» виконає доставку ваших вантажів повітряними шляхами в будь-яку точку світу. Ми пропонуємо своїм клієнтам весь комплекс послуг з авіаперевезення вантажів: від розробки схеми доставки та страхування продукції, що імпортується до зберігання ввезеного товару на власному складі. Ми співпрацюємо з провідними компаніями з авіаперевезень, контролюємо всі етапи доставки і поставляємо авіавантажами «від дверей до дверей».

ПЕРЕВАГИ авіадоставка ВАНТАЖІВ

У міжнародних авіаперевезень вантажів є кілька незаперечних переваг: Товар перевозиться в найкоротші терміни. Жоден з видів транспорту не зможе скласти конкуренцію експрес-доставці літаком в плані швидкості, відмінно підходять для поставки цінних і тендітних товарів, які швидко псуються, тому що лише в літаку Грузії не піддаються різноплановим деструктивним факторам. Варто зазначити, що товари з категорії «небезпечні» рекомендується перевозити саме повітряним транспортом.

Ми вже протягом довгого часу працюємо на регулярних міжнародних авіаперевезеннях вантажів. Наші співробітники зможуть вас проконсультувати щодо всіх нюансів по швидкій і надійній доставці імпортованої вами продукції повітряним транспортом.

ЯК ЗДІЙСНЮЮТЬСЯ АВІАПЕРЕВЕЗЕННЯ

Авіаперевезення є досить складним процесом, що вимагає значного підходу не тільки до планування, а й до виконання. Можна виділити наступні етапи здійснення транспортних авіаперевезень: - вибір авіакомпанії; - запит ціни доставки; -оформлення міжнародних авіанакладних «Air Waybill (AWB)»; -Обробка товару в аеропорту; -отримання документації від компанії з авіаперевезень з метою подальшого оформлення вантажу.

Завдяки налагодженим зв'язкам з авіаперевізниками світового рівня, вдало обраним місцях для складів консолідації, а також досвідченим логіста, ми значно скорочуємо витрати по авіадоставка.

ЧОМУ ВИГІДНО З НАМИ СПІВРОБІТНИЧАТИ?

Компанія «Транс-Ліль» надає максимально широкий спектр послуг з організації: -Міжнародний авіаперевезень вантажів; -Транспортно-експедиторського обслуговування (при імпорті / експорті); -Перевезення вантажів за допомогою мультимодальних схем; -робота за схемами «від дверей до дверей» і «від аеропорту до аеропорту»; -таможенному оформлення; -Розміщення / зберігання товарів на складі.

Міжнародні авіаперевезення вантажів які пропонує компанія «Транс-Ліль», відповідають високим вимогам наших клієнтів за світовими стандартами організації даних перевезень, ми співпрацюємо з перевіреними і надійними партнерами, в число яких входять вітчизняні та зарубіжні компанії з авіаперевезень.

При замовленні авіаперевезень вантажів від компанії «Транс-Ліль», Ви завжди зможете розраховувати на нашу допомогу, підберемо найбільш оптимальну схему маршруту за мінімальною вартістю.

Компанія «Транс-Ліль» дорожить своєю високою репутацією і лідируючих позицій на ринку міжнародних вантажоперевезень, нас цінують за виконання взятих на себе зобов'язань по доставці вантажів, і фінансову гарантію.

Міжнародні перевезення вантажів від компанії «Транс-Ліль» - це багаторічний досвід, і гарантія доставки вантажів з необхідного місця в потрібний Вам час.

У компанії «Транс-Ліль" не обіцяють того, чого не можуть виконати. Ми не пропонуємо неможливого, просто для нас реально те, що неможливо для інших! Швидку доставку та доступні тарифи на вантажоперевезення товарів і митний сервіс нашою компанією реально здійснюється, і ми це робимо вже ця година.

Для прорахунку вартості перевезення вантажу і митного сервісу, скористайтеся спеціальним сервісом на нашому сайті Онлайн заявка, Розрахунок вартості доставкі - або по офісн.тел. +38 067 616 50 76., +38 067 446 92 60, +38 044 566 82 97 (566 7985).