Міжнародні перевезення від компаніїТранс-Ліль- це багаторічний досвід і гарантія доставки вантажів з необхідного місця в потрібний Вам час.

Перевезення з Бельгії та Люксембургу.

Транспортно-експедиційна компанія «Транс-Ліль», спеціалізуючись на міжнародних автоперевезеннях, пропонує послуги вантажоперевезень з / в Бельгію і Люксембург, ми готові доставити будь-який комплектний вантаж, рефрежераторний вантаж -вимагає темперетурного режиму зберігання, а також перевезти небезпечний вантаж ADR, консолідувати і доставити з Бельгії збірні вантажі. Доставка вантажів здійснюється автотранспортом, поромами, а також в мультимодальному змішаному сполученні, і здійснюється доставки в усі обласні центри та міста України.

Бельгія, Люксембург і Нідерланди - разом входять до складу Бенілюксу (Бенілюк - Benelux, це міжурядова організація, що представляє собою політичний, економічний і митний союз в Західній Європі, що включає в себе три монархії: Бельгію, Нідерланди і Люксембург. Має сухопутні кордони з Францією і Німеччиною). Бельгія - європейська держава з розвиненою економікою, високим рівнем життя і орієнтацією промисловості на міжнародні ринки.

Високий попит на якісні товари обумовлюють актуальність вантажоперевезень з Бельгії і Люксембургу в Україну. Люксембург і Бельгія має потужну транспортну мережу та інфраструктуру. У Бельгії знаходяться великі міжнародні порти світового значення, через які транзитом прямують вантажі з усього світу: Антверпен, Брюгге, Гент, Остенде. Транзитні вантажі, які прямують через Бельгію і Люксембург транзитом, адже ці країни пов'язані з багатьма європейськими державами цілою мережею автомагістралей. Доставка вантажів з Бельгії та Люксембургу здійснюється автомобільним, морським, залізничним і авіаційним транспортом. Для скорочення фінансових витрат, оптимальний варіант - це наземний автомобільний транспорт.

Компанія «Транс-Ліль» надасть комплекс послуг з вантажоперевезення комплектних вантажів, консолідації та доставка збірних вантажів з будь-якого міста Бельгії та Люксембургу в Україну і назад, найбільш розвинені індустріальні міста для перевезень це: Брюссель - Brussel, Антверпен- Antwerpen, Остенде - Oostende, Льєж - Liege, Брюгге - Brugge, Шарлеруа - Charleroi, Гент - Gent, Кортрейк - Kortrijk, Турне - Tournai, Вервье - Verviers, Мехелен- Mechelen, Генк - Genk, Люксембург - Luxembourg, виконають всі необхідні завдання, що виникають в процесі транспортування вантажів в / з Бельгії та Люксембургу.

Ми можемо Вам запропонувати конкурентноздатну фрахтову ціну, виконати транспортування і своєчасну доставку вантажу в пункт призначення, завдяки грамотно організованому процесу перевезення та розробці оптимального маршруту в кожному конкретному випадку індивідуально і з урахуванням ваших фінансових можливостей і необхідних термінів доставки. Вибираючи для Вас способи доставки вантажів, ми орієнтуємося на той варіант, який буде оптимальним за вартістю, швидкості, надійності і зручності. При розробці маршруту широко використовуються можливості різних видів вантажоперевезень.

Компанія «Транс-Ліль» дорожить своєю високою репутацією і лідируючих позицій на ринку міжнародних вантажоперевезень, нас цінують за виконання взятих на себе зобов'язань по доставці вантажів в / з Бельгії, і фінансову гарантію.

Міжнародні перевезення вантажів автомобільним транспортом в / з Бельгії від компанії «Транс-Ліль» - це багаторічний досвід, і гарантія доставки вантажів з необхідного місця в потрібний Вам час.

У компанії «Транс-Ліль" не обіцяють того, чого не можуть виконати. Ми не пропонуємо неможливого, просто для нас реально те, що неможливо для інших! Швидку доставку та доступні тарифи на вантажоперевезення товарів з / в Бельгії в Україну нашою компанією реально здійснюється, і ми це робимо вже зараз

Перевезення Збірних вантажів в / з Бельгії та Люксембургу

Компанія «Транс-Ліль» пропонує своїм клієнтам повний пакет послуг з перевезення збірних вантажів автомобільним транспортом в / з Бельгії та країн Європи в Україну.

Доставка збірних вантажів в / з Бельгії та Європи найбільш часто здійснюється для малого і середнього бізнесу, які мають потребу регулярно отримувати невеликі партії товару, і здійснюється в основному автотранспортом, багато українських компаній прагнуть знайти для себе ділових партнерів в Бельгії, і потребують збірних вантажоперевезеннях автомобільним транспортом в / з Бельгії в Україну.

Компанія «Транс-Ліль» організовує доставку збірних вантажів з будь-якого міста Бельгії та Люксембургу, найбільш розвинені індустріальні міста це: - Брюссель - Brussel, Антверпен- Antwerpen, Льєж - Liege, Брюгге - Brugge, Шарлеруа - Charleroi, Гент - Gent, Кортрейк - Kortrijk, Турне - Tournai, Вервье - Verviers, Мехелен- Mechelen, Генк - Genk, Люксембург - Luxembourg, виконаємо всі необхідні завдання виникають в процесі транспортування вантажів в / з Бельгії та Люксембургу.

Вантажі називаються збірними тому, що в силу невеликих розмірів вони не можуть зайняти собою весь обсяг транспортного засобу. На перший погляд, доставка збірних вантажів вимагає більше часу. Але саме вона дає можливість значно знизити витрати, оплачуючи не всю поставку, а тільки її частину. Тому перевезення збірного вантажу стала оптимальним економним варіантом. В такому випадку в одному транспортному засобі збираються кілька вантажів, від різних замовників, і кожен з них платить тільки за свій вантаж, а не за всю машину в цілому. При цьому, Ви самі не шукаєте попутні вантажі, а перекладаєте рішення цієї проблеми на нашу Компанію Транс-Ліль, і наші логісти виконають вантаження з місця знаходження Вашого вантажу в попутні автомобілі з уже скомплектованими збірними вантажами і товарами інших фірм так, щоб вартість перевезення для вас і для них була мінімальною!

Маючи власний автомобільний транспорт для міжнародних перевезень вантажів в / з Бельгії, а так само наявність у компанії «Транс-Ліль» укладених довгострокових контрактів з українськими транспортними автопарками і зарубіжними транспортними компаніями, експедиціями, логістичними центрами, що дозволяють компані «Транс-Ліль» виконувати міжнародні вантажні перевезення будь-якої складності.

Велике значення і вплив на ціноутворення фрахтової вартості збірних перевезень в / з Бельгії надає наявність складів консолідації збірних вантажів з можливістю оформлення експортних документів на товари (Т1, ЕХ1, TIR, CMR, страхування, складські послуги та ін.) Використовуючи ці можливості, ми розробляємо для Вас такий маршрут, при якому вартість доставки збірних вантажів в / з Бельгії при заданих вами умовах, буде для Вас мінімальної.

Компанія «Транс-Ліль» дорожить своєю високою репутацією і лідируючих позицій на ринку міжнародних вантажоперевезень, нас цінують за виконання взятих на себе зобов'язань по доставці збірних вантажів в / з Бельгії, і фінансову гарантію.

Міжнародні перевезення вантажів автомобільним транспортом в / з Бельгії від компанії «Транс-Ліль» - це багаторічний досвід, і гарантія доставки вантажів з необхідного місця в потрібний Вам час.

У компанії «Транс-Ліль" не обіцяють того, чого не можуть виконати. Ми не пропонуємо неможливого, просто для нас реально те, що неможливо для інших! Швидку доставку та доступні тарифи на вантажоперевезення товарів з / в Бельгії в Україну нашою компанією реально здійснюється, і ми це робимо вже зараз.

Перевезення комплектних вантажів в / з Бельгії та Люксембургу

Компанія «Транс-Ліль» пропонує своїм клієнтам повний пакет послуг з перевезення комплектних вантажів в / з Бельгії та інших країн Європи в Україну.

Доставка комплектних вантажів з Бельгії та Люксембургу здійснюється в основному автотранспортом, можливі мультимодальні перевезення, при яких авіа або морські транспортування комбінуються з автомобільними, фахівці компанії «Транс-Ліль» організують доставку комплектних вантажів з будь-якого міста Бельгії та Люксембургу, найбільш розвинені індустріальні міста це: - Брюссель - Brussel, Антверпен- Antwerpen, Льєж - Liege, Брюгге - Brugge, Шарлеруа - Charleroi, Гент - Gent, Кортрейк - Kortrijk, Турне - Tournai, Вервье - Verviers, Мехелен- Mechelen, Генк - Genk, Люксембург - Luxembourg, иполнят всі необхідні завдання, що виникають в процесі транспортування вантажів в / з Бельгії та Люксембургу.

Комплектний вантаж - це вантаж для одного одержувача за обсягом займає весь транспортний засіб. Вантаж завантажується безпосередньо на складі відправника і розвантажується на складі одержувача.

При перевезенні комплектних вантажів в / з Бельгії можливе використання будь-яких транспортних засобів, ми розробимо і запропонуємо Вам для реалізації найбільш вигідний маршрут перевезення вантажів з оптимальним комплексним рішенням по доставці комплектних вантажів в / з Бельгії «від дверей до дверей» і враховуючи Ваші індивідуальні потреби з оптимізацією транспортних витрат.

Міжнародні перевезення комплектних вантажів автомобільним транспортом в / з Бельгії від компанії «Транс-Ліль» - це багаторічний досвід, і гарантія доставки вантажів з необхідного місця в потрібний Вам час.

Для перевезення комплектних вантажів в / з Бельгії ми використовуємо автомобілі з дозволом для перевезення небезпечних вантажів (ADR), тенти і мегатрейлери, рефрежератори з об'ємом вантажного простору від 86-96 м³ до 120 м³ і внутрішньою висотою від 2,70 м до 3,00 м. Для забезпечення надійності транспортувань комплектних вантажів, ми застосовуємо весь рухомий парк який відповідає міжнародним технічним вимогам сучасних машин, а так само завдяки наявності у компанії «Транс-Ліль» укладених довгострокових контрактів з українськими транспортними автопарку ми і зарубіжними транспортними компаніями, експедиціями, логістичними центрами, що дозволяють компані «Транс-Ліль» виконувати міжнародні вантажні перевезення будь-якої складності.

З огляду на потреби кожного нашого клієнта, компанія «Транс-Ліль» пропонує найбільш оптимальні маршрути доставки з метою найкращого поєднання ціни та якості. Вартість доставки вантажу в / з Бельгії в Україну, а також - експортно-імпортних вантажоперевезень в / з Європи розраховується індивідуально під кожного клієнта. Тариф буде зафіксований і незмінний на всьому етапі доставки "від дверей до дверей".

У компанії «Транс-Ліль" не обіцяють того, чого не можуть виконати. Ми не пропонуємо неможливого, просто для нас реально те, що неможливо для інших! Швидку доставку та доступні тарифи на вантажоперевезення товарів з / в Бельгії в Україну нашою компанією реально здійснюється, і ми це робимо вже зараз.

Для прорахунку вартості перевезення вантажу скористайтеся спеціальним сервісом на нашому сайті Онлайн заявка, Розрахунок вартості доставкі.- або по офісн.тел. +38 067 616 50 76., +38 067 446 92 60, +38 044 566 82 97 (566 7985) .