Міжнародні перевезення від компаніїТранс-Ліль- це багаторічний досвід і гарантія доставки вантажів з необхідного місця в потрібний Вам час.

Наша мета: - доставляти Вам вантажі, легко, без ускладнень, і щоб весь процес вантажоперевезення пройшов - «ЯК ПО НОТАМ», як звуки гарної і приємної музики - надихаючі нас, і що наповнює сенс нашої роботи.

Виконуючи різні види вантажоперевезень в/з Італії, доставляючи як комплектні так і збірні вантажі, ми хочемо Вам розповісти про дивовижну історію походження музичних нот.

А хочете дізнатися де знаходиться це унікальне місце і хто придумав ноти, і розкрити таємницю назви семи нот? Чому саме нотна грамота складається з букв До-Ре-Мі-Фа-Соль-Ля-Сі, і що взагалі означають ці букви?

А винахідником всесвітньо відомої нотної грамоти вважається чернець Гвідо Аретінскій (Гвідо д'Ареццо), що жив в (бл. 990-1050) року нашої ери. Як і все прекрасне в ті часи, нотна грамота зародилася в Італії поблизу Флоренції, невеличкому містечку в Тоскані - Ареццо.

Гвідо був учителем музики і хорового церковного співу при різних храмах, він багато подорожував по Італії, зустрічався в Римі з Папою Іоанном XIX і багато працював над створенням музичної грамоти, яка стала б загальноприйнятою. Одного разу, намагаючись придумати більш легкий спосіб заучування незнайомих мелодій для піснеспівів, Гвідо придумав систему на основі молитви. Сучасна інтерпретація назв нот виглядає так:

Do - Dominus - Господь;

Re - rerum - матерія;

Mi - miraculum - диво;

Fa - familias рlanetarium - сім'я планет, тобто сонячна система;

Sol - solis - Сонце;

La - lactea via - Чумацький шлях;

Si - siderae - небеса.

Завдяки авторитету Гвідо латинська літерна нотація утвердилася як загальноприйнята в західній Європі і зберігається до наших днів. Крім усього іншого, Гвідо належить і величезна заслуга в прогресі письмової частини нотної грамоти. Під час виступу хору, Гвідо для вказівки нот використовував свою ліву руку, згинаючи суглоби пальців він вказував, яку ноту брати в той чи інший час.

Згодом, Гвідо почав відзначати звуки нотами (від латинського слова nota - знак). Ноти, заштриховані квадратики, розміщувалися на нотному стані, що складається з чотирьох паралельних ліній. Зараз цих ліній п'ять, і ноти зображують кругом, а не квадратом, але принцип, введений Гвідо, залишився без змін.

Виконуючи перевезення, ми ділимося з Вами цікавими фактами, дивовижними і унікальними місцями, там де ми буваємо - доставляючи вантажі.

Доставляйте, подорожуйте, відкривайте Світ разом з компанією «Транс-Ліль». Ми скорочуємо відстані - доставляючи Ваші вантажі.

Хочете розрахувати вартість перевезення вантажу? Заповніть форму онлайн-заявки на нашому сайті: https://trans-lil.com.ua/index.php/ru/forma-onlajn-zayavki

Компанія «Транс-Ліль» - це багаторічний досвід перевезень, і гарантія доставки вантажів з необхідного місця в потрібний Вам час, за оптимальними фрахтовим цінами.

Телефонуйте нам! Завжди можете розраховувати на індивідуальний підхід і рішення поставлених завдань!

Viber: +380676165076, Моб: +380967631048, Офіс.тел: +380445668297., Skype: Translil.

Детальніше про наші послуги на сайті: www.trans-lil.com.ua

Підписуйтесь на нашу сторінку в FB facebook / TransLil, і в Instagram  @translil_company