Міжнародні перевезення від компаніїТранс-Ліль- це багаторічний досвід і гарантія доставки вантажів з необхідного місця в потрібний Вам час.

Плануючи маршрут доставки вантажів з Європи, і тим більше габаритними машинами-автопоїздами для яких багато вулиць є не проїзними, ми хочемо з Вами поділитися курйозними історіями на цю тему, і які є сучасні навігаційні системи, для того що б швидко зорієнтуватися на місці і не потрапити в глухий кут, або ще гірше застрягти у вузьких вуличках Європи.

У сучасному світі мегаполісів і безлічі автострад навігаційні послуги істотно поліпшують логістику на транспорті і в побуті, або просто в подорожах. Для багатьох поняття «навігаційна система» і GPS стали вже нероздільними. А багато хто навіть і не зналв, що навігаційна система GPS, була створена насамперед для потреб військових США, і дана система далеко не єдина і не найкраща. Навігаційна система Galileo, це Європейський конкурент американців, і забезпечує приватних і комерційних користувачів навігаційними даними більш високої точності ніж у GPS. Розробники обіцяють точність даних системи Galileo, з похибкою максимум до 1метра, комерційним користувачам обіцяють точність даних з похибкою до декількох сантиметрів, таке незначне відхилення дозволяє наприклад, управляти з високою точністю літальними апаратами, транспортними засобами або морськими судами в автоматичному чи напівавтоматичному режимі, а у американського аналога відхилення може бути складати до 15 метрів. Експерти навігаційних систем твердять, що система Galileo, навіть не в повній готовності, з погляду точності краще ніж GPS, тобто є найкращою в своєму класі, і система Galileo повністю сумісна з американською GPS, російської ГЛОНАСС, і китайської Beidou, все залежить тільки від програмування. Незабаром систему Galileo підключать до міжнародної супутниково пошуково-рятувальної системі Cospar-Sarsat, розробленої для отримання сигналів лиха від різних видів транспорту.

Але крім навігаційних систем необхідно знати, що в Європі по деяких вулицях не тільки неможливо проїхати на машині, але й пішки пройтися не кожному вийде. І одні з найбільш вузьких вуличок в світі вважається такі як: - вулиця Кланчіч в хорватському місті Врбник. Найвужча її частина становить в ширину всього 43 сантиметри;., - вуличка Шпройерхофштрассе в німецькому місті Ройтлінгене, в найширшій частині її ширина становить 50 см, а в самій вузькій - всього 31 сантиметр; - Але самої «стрункої» вулицею вважається вулиця Андроуно (L'Androuno) в комуні Гассен (неподалік від французького Сен-Тропе) і пройти по ній зможуть тільки такі ж стрункі люди, як і сама вулиця. Ширина проходу тут всього 29 сантиметрів.